Offline aplikace pro sdílení nákladů

Napsal Jakub Fiala 2018-03-06T10:09:39+01:00 ve fóru Co se nevešlo
14 odpovědí

Ahoj cestovatelé, 


jakou používáte offline aplikaci pro sdílení nákladů s přáteli na cestách? 


Jakub

Offline a sdílení nejde moc dohromady. Buď se to musí sdílet až po wifi, nebo ihned pomocí nějaké adhoc wifi sítě či bluetooth. Jinak např. Uber by měl umět rozdělit náklady za jízdné mezi více lidí.

Jakub asi neměl na mysli sdílet okamžitě, ale jen evidovat i offline. Normálně používám Settle Up (dříve dlužníček), ale právě u něj jsem na Kubě zadrhla, protože mi nechtěl založit novou skupinu offline... Nevím, jestli pak už jde offline přidávat položky, ale min to založení nejde... :(

Excel :)

jenže k tomu excelu je nutný moc přemýšlet, když člověk pokaždý neplatí za všechny a v různých měnách.... :D

Já používám Splitwise. Náklady je možné do aplikace zadávat průběžně i když jste offline, a když se připojíte, transakce se sesynchronizují a chytře rozpočítají. Umí všechny možné měny, kategorie a je zdarma. 

Spendee

My jsme dávali peníze na hromádku, náklady se platily z hromádky a zbytek se zase rozdělil. Funguje i bez elektřiny.

Na chaty, rozne akcie a pod. pouzivame s kamaratmi excel. V riadkoch su jednotlive zaplatene sumy aj s tym kto a za co to platil, v jednotlivych stlpcoch su mena ludi v partii. Ked nieco zaplatis, spravis novy riadok s nakladom a potom oznacis za ktorych ludi si platil. Do samostatneho sheetu sa potom rozpocita ku kazdemu cloveku kolko celkovo dlzi. A samozrejme je tam jeden sheet kde su kurzy a automaticky sa prepocita na Kc pokial je to v inej mene. Ked budem mat cas, mozem to sem hodit, ale budem to musiet trocha priposobit verejnosti :)

Už několik let nedám dopustit na Settle Up :).

Navic Excel se da sdilet i offline. Muzete si to predavat treba na flashce :)

Tricount

Lukáš Horák napsal(a):

Spendee


Také doporučuji. Používám od října 2015 a poctivě zapisuju každou Kč :-) Propojení mobil, tablet a přístup i kdykoliv z webu. Měla by jít vytvořit sdílená peněženka. Jednoduchá aplikace, kde je snad vše. Testoval jsem 7 aplikací a tahle je přejela o parník.

Pouzival som Dluznicek, ale po Settle up je to des bes. Asi pred mesiacom som hladal nahradu, otestovanych cca 10 aplikacii a Abcba - Group expenses

 jednoznacne najintuitivnejsie. Na dovolenke fungoval skvele

Jezděte sami a máte po starostech. Na to pak stačí i editor SMSek ;-) Nebo s mici jako padrino a taky nebudete řešit sdílení nákladů.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!