Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Dekuju za reakci, vyjíždí to z Prahy, tak snad to přes tu D1 zvládneme :) 

0 Citovat

Heryna napsal(a):

Ahoj, 

sháním zkušenosti lidí na trase Praha - Vídeň letiště (všední den, odjezd v 7:55 a příjezd 12:35). Snažím se zjistit, zda se dá se spolehnout na to, že autobus dojede max s 1,5 hodinovým zpožděním, nebo zda má že zkušeností ostatních často velké zpoždění? Rozumím tomu, že zes*at se může v konkrétním případě cokoliv a stejně budu v háji, ale jde mi čistě o to udělat nějakou "statistiku". V přehledu příjezdů na stránkách flixbusu bohužel tenhle spoj z nejakyho důvodu chybí, takže nevím, jak jinak to ověřit.

Předem díky za jakoukoliv reakci 😊

 

 

Jestli chybí v aktuálních informacích, tak buď jezdí jen v jiné dny, nebo ještě nejezdí, milý Watsone.

Ve tvém případě ovšem půjde spíš o neporozumění podané informaci, jelikož na dnešek tam je. Linka Florenc-Timisoara. Není zač.

(Kdyby se pořád nedařilo, 07:55 je odjezd z hl.n., 07:40 Florenc).

0 Citovat

Voucher na 10% platný do 19.12.2023

CEN94THN78L

 

0 Citovat

V mojeO2 jsou kódy na 12% a nějakej podnikavej IT zaměstnanec toho zřejmě trošku využil, bo to stránku flixu otevírá přes "plnoupenezenku":-)

0 Citovat

Kódy na slevu 20%:

NCVAAZG3

NCVFVXHR

NCV6EBDT

Nutno uplatnit do 15.12., možno využít i na jízdy pozdějšího data.

0 Citovat

Ahoj, 10% sleva do 19.12., já už nevyužiju

 

CEN94CLKKDG

CEN943PM48P

0 Citovat

10% sleva do 19.12: CEN94NHU77R

Apropó, Flix ma ted slevu jizdenek po Italii jiz od 49 Kc (2 euro) pro cesty v lednu a unoru 2024. Buon viaggio!!

 

 

2 Citovat

Kódy na slevu 20%:

NCVRM3CN

NCVR8VZX

Nutno uplatnit do 31.12.2023, možno využít i na jízdy v průběhu roku.

0 Citovat

Ahoj, prosím o radu. S kamarádem máme koupenou jízdenku a jelikož je teď ta samá trasa levnější, tak jsem chtěla jízdenku stornovat a koupit novou. Bylo kupováno a placeno v českých korunách a kamarád tvrdí, že ve storno podmínkách mají uvedeno, že méně ne 30 dní před cestou nedostanu 100% zpět, ale jen 70% a já tvrdím, že když je koupeno v Kč nebo polských zlotých vrátí 100% zpět. Můžete prosím poradit kdo má pravdu? Děkuji :-)

0 Citovat

Nezkusíš, nevíš...

0 Citovat

Snad napoví tento link:

https://www.flixbus.cz/servis/zm...o-podminky

Tedy pro złotówki a kačky, stejně tak jako pro cesty po zemích Türkiye a Brasil (terra de encantos mil) by to mělo být stále 100% storno.

 

0 Citovat

Alebo eventualne kupit nove listky, a potom pockat do tych 30 dni, a stornovat stare listky. 

0 Citovat

Nevíte někdo, jak chápat storno u Flixbus? Já  tomu rozumím tak, že pokud stornuji 20 minut před odjezdem jízdenku zakoupenou v czk, tak dostanu vše zpět?

Mají tam uvedeny stornopoplatky až 75% a zároveň větu:

Na jízdenky zakoupené v měně PLN a CZK se vztahuje 100% náhrada.

 

 

0 Citovat

Je to tak jak píšou, dostaneš voucher v hodnotě rezervace pokud platíš v Kč 

0 Citovat

Přesně tak, 100% zpět, ale v rámci voucheru...

0 Citovat

ok, dík

0 Citovat

Tím bych si nebyl tak jistý. Stornoval jsem v lednu Praha - Valbřich a peníze se za pár dní vrátily na účet (bez voucheru a beze srážky).

 

0 Citovat

V listopadu stornovaná Praha - Vídeň, obdržený pouze voucher, bez možnosti vrácení peněz.

0 Citovat

V Decembri som stornoval BA- Budapest. Platene v CZK. Prisiel voucher s platnostou 1 rok.

0 Citovat

Vouchery na slevu 20%

Snad se ještě někomu hodí, nutno využít do 21.2.2024 a je možné je uplatnit na všechny spoje nahrané v systému:

JWVEAKVUGP

JWVEAMLLMK

JWVEAECRPA

JWVEAB48ZA

JWVEA7RNFR

2 Citovat

Poslední použit, díky!

0 Citovat

Rovněž díky! Využit předposlední.

0 Citovat

Náhrady za storno jednomu tak a druhému jinak mi připadá mega neseriózní přístup. Vouchery s omezenou platností jsou fest nepraktická věc. Někdy mi to připadá jak se říká "nejsem tak bohatý abych kupoval levné věci" a to platí i pro letenky. Opravdu tu bývá napínavé čtení 👍

0 Citovat

Prostredni vyuzito. Dekuji

0 Citovat

Novinka na Flixbuse. Odnes si priplatime za kazdu rezervaciu

  "Všetky transakcie sú za servisný poplatok 0,99 €."
0