Cestovatelské fórum

Autobusová doprava

Nový dotaz

Téma Poslední reakce
Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .
Flixbus
Ve fóru Autobusová doprava
693 odpovědí
Chtěla jsem se poptat po zkušenostech s autobusy mezi městy Boston, New York a Washington D.C. Hledáme co nejlevnější možnou dopravu  .
Doprava východní pobřeží USA
Ve fóru Autobusová doprava
14 odpovědí
Slovaklines prisiel s novinkou, listok na Schwechat alebo aj do centra Viedne za 1€ viac info: http://www.slovaklines.sk/vieden/letim- ... echat.html .
Slovak Lines: Bratislava AS - Wien, Flughafen
Ve fóru Autobusová doprava
21 odpovědí
Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli ma někdo zkušenosti s cestováním v Římě.  Jde mi o to, že odlet z Říma z letiště Rome Flumicino je v 6:50, a tak se chci zeptat, zda je možné se tam přes noc nějak dostat pomocí vlaku a MHD? Jelikoz MHD a vlaky jezdi až nějak od 5:30. Je nějaká možnost jak se tam dostat kromě taxi nebo co doporučujete? Děkuji   .
Cestování v Římě
Ve fóru Autobusová doprava
1 odpověď
Prosím které autobusová společnost je lepší pro cestování v Peru, primárně pro dálkové trasy: Cruz del Sur nebo Excluciva – Civa? Cruz del Sur má lepší recenze, ale Excluciva - Civa má údajně lepší sedadla 180° než Cruz del Sur pro noční přejezdy. Dále se chci zeptat: - jak je to se zdravotními přestávkami (zastavuje autobus na toaletu a pro malý nákup nápojů / snacků - jak moc striktně hlídají limit 20 kg v odbaveném zavazadle.   Děkuji.  .
Peru - cestování autobusem
Ve fóru Autobusová doprava
5 odpovědí
Od 18.4. dochází k úpravě spojení Praha - Vídeň. Nyní bez zastávek ve Znojmě, Jihlavě či Brně a s dobou jízdy 3h 55m. Od stejného data začíná jezdit linka Brno - Vídeň 10x denně. .
Student Agency / RegioJet
Ve fóru Autobusová doprava
91 odpovědí
Dobrý den chceme v březnu nebo dubnu letět do Tel - Avivu a pak asi 10 dní cestovat sami po Izraeli. Kdo má zkušenosti s dopravou, ubytováním a bezpečností ? Díky za rady. .
Cestování po Izraeli
Ve fóru Autobusová doprava
41 odpovědí
Dobrý den, rád bych se zeptal na možnosti dopravy po Paříži. Přiletíme na CDG v pondělí. Z možností se mi nejvíce zalíbila Navigo, ale ta se v pondělí bude prodávat už na další týden 😟. Nelze třeba zakoupit předem online? Nebo jaké jiné možnosti při pobytu od pondělí do čtvrtka máme? Díky za odpověď Honza  .
Doprava po Paříži
Ve fóru Autobusová doprava
13 odpovědí
Ahoj. Máte prosím zkušenost s cestou Flixbusem z Brna na letiště ve Vídni? Idealně nedávnou... Vždy jsem tuto trasu jela s Regiojetem (bez problémů), tentokrát jsem zakoupila lístek u Flixbusu, a jelikož mi z karty stáhli peníze 2x, začala jsem řešit reklamaci a vrácení peněz, zjistila jsem, že domluva s nimi je šílená a zabrousila jsem tak na recenze na google a mapy.cz a jsem zhrozená. Lidé mají šílené zkušenosti, flixbus zruší spoj klidně den předem, peníze nevrátí, nebo je šílene zpoždění (způsobené tím, že řidič zastavuje na cigaro, ne kvůli dopravni situaci)... a já teď začínám mít strach, jestli tam vůbec dojedeme a stihneme let, a nevím zda nemám raději koupit jizdenky jinde (i když pak budu na letišti zbytečně brzo a peníze mi Flixbus nevrátí).  .
Flixbus Brno - Vídeň
Ve fóru Autobusová doprava
6 odpovědí
Ahoj, cestoval někdo po Slovinsku busem? Kde jste hledali spoje? 🙏 Nemůžu vůbec nic najít.  Děkuji   .
Cestování po Slovinsku
Ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědi
Hledá se úvodní fotografie k této stránce http://cestujlevne.com/terravision/  .
Terravision
Ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědi
Stiahol som si appku varna ticket na mhd vo varne. Citam tu v sprievodcovy, ze sa cez nu neda kupit listok z letiska do mesta. Je to pravda? A este otazka, ked kupim naraz dva listky, platia pre dve osoby resp musi mat kazda osoba v mobile svoju appku?    .
Varna ticket
Ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědi
Ahojte, mám dotaz na výstup na dřívější zastávce než je na jízdence u mezinárodního spoje. Mám koupené jízdenky pro 4 osoby na trase Terst - Praha, ale dva cestující by potřebovali vystoupit v Českých Budějovicích. Dá se to? Máte někdo zkušenosti? Díky za odpovědi :)   .
Flixbus - výstup dříve
Ve fóru Autobusová doprava
15 odpovědí
Místo Simple Expressu převzal linku do Prahy LUX Express na stejné trase Praha - Vratislav - Varšava - Vilnius. Kdo by chtěl ušetřit pár kaček, ať se registruje do pobaltského programu PINS, získá slevu 15%. Pins umožňuje sbírat body například za lety se společností Air Baltic atd. http://my.pinsforme.com/en/ .
LUX Express
Ve fóru Autobusová doprava
8 odpovědí
Ahoj, rád bych se zeptal, jak na cestováním autobusem po Andalusii. Jak třeba zjistím, co kam jezdí z La Línea? Díval jsem se na Cádiz, ale nějak se mi těžko věří tomu, že by tam opravdu jezdily jenom dva autobusy za den. Nebo je tomu opravdu tak, že je potřeba auto?  .
Andalusie autobusem
Ve fóru Autobusová doprava
12 odpovědí
Ahoj v létě plánuji letět do Malagy a hledám nějaký spoj z Malagy do Gibraltaru na 1.7. ? předem díky za všechny rady a typy .
Z Malagy do Gibraltaru
Ve fóru Autobusová doprava
31 odpovědí
Zdravím CL, jsme v Chiang Mai a původně jsme chtěli jet do Siem Reapu (vlak+bus přes Bangkok). Trochu nás odradilo, že se nedá dohledat žádné spojení od hranic do města. Napadlo nás, že bychom využili současné polohy a vydali se do Kambodže přes Laos, ale jak jsem se díval, přechod Laos/Kambodža je snad ještě horší. Nezažil někdo ideálně v posledních měsících tento přesun? Dá se využít veřejná doprava, případně na kolik vyjde taxík do nejbližších měst od hranic, kde nějaký autobus jede? Novou destinací by se nám taky zkrátil čas. Jsou 4 týdny dostatečně dlouhá doba na návštěvu Kambodže i Laosu?  .
Kambodža-pozemní přechody
Ve fóru Autobusová doprava
19 odpovědí
Prosím zdejší znalé cestovatele - budu potřebovat cestovat Praha - Janov a zpět na přelomu červen/červenec. Pročítám info zde i jinde, můžete někdo doporučit ze zkušenosti zda je lépe využít přestup Mnichov nebo Miláno? Nebo jestli je ještě jiný schůdný dopravce/trasa? Neni riziko kombinovat různé dopravce? Jízdní řády přibývají postupně - má Flixbus nějaké upozornění o aktualizaci řádů? Nakonec vouchery - objevuje se nabidka nějak pravidelně nebo je to příležitostná akce? ✈️ vzhledem ke skutečnostem kolem 😷 beru jako poslední možnost. I když ne vyloučenou. ovšem cena za letenky musí zohlednit riziko, že budu mít v 👃🐛 48 hodin před odletem. To už bych se fakt mohla tak leda vycpat. 🚌 se přece dá rozumně stornovat👍 Děkuji za informace třeba i do vzkazů👍🙂  .
Flixbus aktuálně
Ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědi
Zdravím všechny! Zajímá mě taková otázka, možná se s tím někdo setkal. Chtěl bych jet z Tirany do Ohdiru jedním dnem na otočku (cca. 2 hod. cesta jeden směr). Našel jen autobus odpoledne, což je z časového hlediska dost špatné. Možná někdo ví o nějaké jiné dopravě? Ideálně ráno tam a večer zpátky.  A popřípadě u půjčení auta zda li má někdo žkušenosti přes hranice Albánie a Severní Makedonie na pronajatém autě jestli je to ok a co je potřeba mít s sebou? (nemám s tím zkušenosti)   Všem předem díky za pomoc.  .
Albánie doprava (Tirana - Ohrid)
Ve fóru Autobusová doprava
13 odpovědí
Potřebuji pomoci s dopravou z vlakového nádraží v Poreči do hotelu Delfín v zátoce Plava Laguna  v Chorvatsku. Je to sice cca 3 km, ale budu sebou mít starší maminku. Děkuji předem za rady.  .
Jak se dostat v Poreči do hotelu Delfín?
Ve fóru Autobusová doprava
9 odpovědí
Zdravím, potřeboval bych se zbavit kupónu na Flixbus v hodnotě 2777 Kč. Prodám za 2000 Kč. Platnost má do 5. července 2023. Zájemci pište na email: matejpospa@seznam.cz  .
Nabídka - FlixBus voucher
Ve fóru Autobusová doprava
1 odpověď
 Ahoj, na začátku června plánuji navštívit Transylvánii. Mám už zajištěný let Bratislava-Cluj. Do Kluže přiletím v pátek ráno a odlétám z ní v pondělí ráno. V Rumunsku tedy strávím 3,5 dne. Nyní se snažím najít vnitrostátní jízdenky.Plán A:V pátek mám v plánu si prohlídnout Kluž a přesunout se do Brašova.V sobotu si chci prohlédnout hrad Bran a na večer se přesunout do Sighisoara (rodné město hraběte Drákuly).A v neděli večer se vrátit zpět do Kluže.Bohužel, se mi nedaří najít autobusové/vlakové dopravce pro segmenty. Přitom podle Google Map by měli jezdit.Pro Kluž-Brašov jsem našel MementoBus (http://mementobus.com/bilete-autocar/10-Cluj-Napoca/5-Brasov/2017-06-02/1-0). Na Rumunsko se mi zdá relativně drahý a zvláštní, že prodává rovnou v eurech.Cesta Brašov-Bran by měla být podle webu hradu bez problémů.Horší je to s dopravou do a z Sighisoary. Kam podle rome2rio (https://www.rome2rio.com/s/Bra%C5%9Fov/Sighi%C8%99oara) jede vlak a MementoBus jen jedenkrát denně. Pak je tam uveden ještě jeden dopravce Fany (http://www.fany.ro/Cluj%20Napoca-Mangalia), jehož web je jen v rumunštině a v těch schematických trasách se opravdu nevyznám. Ten by ale měl jezdit 5x denně, jen to z toho webu nechápu a už vůbec netuším za kolik a jak koupit.Máte nějaké zkušenosti s autobusovou dopravou v Rumunsku? Nebo víte ještě o nějakých jiných dopravcích mimo hledáček rome2rio? DíkyVytvořil jsem si i rezervní plán B:V sobotu se přesunout do Brašova.V neděli se přesunout do Bukurešti, odkud můžu po osmé večer doletět zpátky do Kluže. Ceny letenek začínají na 500 Kč. .
Rumunsko - vnitrostátní jízdenky (?)
Ve fóru Autobusová doprava
47 odpovědí
Zdravím všechny. Je prosím nějaká naděje, že jede nějaký autobus po 22 hodině večer  v srpnu ze Splitu dolů na jih směr Igrane ? I Makarská by mne stačila, ale nenašlo mne to nic :( děkuji predem za info. Poslední bus jede ve 21:15, to nám ovšem pristává letadlo.  .
Autobusem ze Splitu večer dolů na jih
Ve fóru Autobusová doprava
3 odpovědi
Ahoj všem, mám 10% slevu na Flixbus. Nevyužiju, rád zdarma předám. První bere :)  .
Nabídka - sleva na Flixbus
Ve fóru Autobusová doprava
1 odpověď
Ahoj, ma nekdo s touto sluzbou zkusenosti? Nektere ceny za transfer mi prijdou doslova za hubicku, tak bych byl rad za jakoukoliv zkusenost. Dekuji :-) .
hoppa.com - zkušenosti
Ve fóru Autobusová doprava
28 odpovědí