Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

Jen do dnesni 22h! Pres aplikaci samozrejme. Termin 5-22.3 pro nas zajimave snad Dresden - Prague for 5,55 € , Praha- Drazdany taky samozrejme 5,55EUR


Frankfurt - Erfurt for 5,55 €

Hamburg - Rostock for 5,55 €

Dresden - Prague for 5,55 €

Berlin - Dortmund for 9,99 €

Zurich - Milan for 9,99 €

Frankfurt - Amsterdam for 9,99 €

Vienna - Budapest for 5,55 €

0 Citovat

Sleva 3 eur na flixbus jízdenky v Německu, do Německa a z Německa.

https://www.facebook.com/FlixBus...6147767845

0 Citovat

Voucher na 30% slevu z celého košíku na vnitrostátní linky. Platí na tyto linky:

850 – Praha – Brno, linka 851 – Praha – Plzeň, linka 852 – Praha – Liberec, linka 853 – Praha – České Budějovice / Český Krumlov (další zastávky Benešov, Tábor, Písek), linka 854 – Praha – Karlovy Vary (zastávka Lubenec), linka 855 – Praha (letiště) – Brno

Kód:

CCC24MM6G2F


0 Citovat

Držitelia ISIC majú  zľavu 10% na cestovné Flixbus cez appku.

Viac:

https://benefits.isic.org/flixbusde10app2018

0 Citovat

poukaz na slevu 30%  pro jednoho z Vas .. prvni bere  kod: CMA444LT38R (plati do 31.3)

0 Citovat

Přidávám ještě jeden kód na 30 % dolů na vnitrostátní linky (viz můj příspevěk výše):

CCC24V4VKFX


A také jeden s 30% slevou na všechny vnitrostátní i mezinárodní spoje, platný do 31.3. 

CMA73YPGMYL


0 Citovat

Prodam jizdenku Brno - Praha Letiste Ruzyne za 25kc dne 30.3 v 14:45. Neni potreba nic menit, poslu Vam kod jizdenky do mailu po zaplaceni :-)

0 Citovat

To Ti stojí za to něco prodávat za 25 Kč? Jako vím, že halíře dělají talíře, ale tohle :)))

0 Citovat

@eremi, to uz su biznisy

predam 30 minutove listky na MHD v Bratislave, ktore stacia napr. na odvoz busom zo stanice na letisko. Plna cena 90 centov, pre vas iba za 30 KC :) v pripade zaujmu ich aj predoznacim, aby som vam usetril cas, v tomto pripade cena je 40 CZK.

0 Citovat

A ja vul kupoval listek za 1.20€ 😃

0 Citovat

Haha, mozne koupil ty jizdenky za 19 Kc (poprve byly v tejto cene zverejnene). 

Pane, 6 Kc na ulici ne najdete 😂😂

0 Citovat

Chápu, že pro někoho může být 25 Kč dost peněz, v některých odvětvích, jakoby stále řádila krize. S přeprodanou jízdenkou u Flixbusu je jiná potíž - je na jméno, a to by mohly kontrolovat (sice jsem se s tím setkal jen u mezinárodních jízdenek) a změnit v rezervaci nejde bez doplacení rozdílu v původní ceně a aktuální. K uplatněným voucherům / kódům na nákup se nepřihlíží.

0 Citovat

Dle poláků až do 14. června akční jízdenky za 1 zlotý (vždy 1 místo) http://bit.ly/2GTGkcb

0 Citovat

Jo, dneska byl zase nákupní den. Květen - Katowice, pak Krakov (vždy po 400 Kč za zpáteční pro 2) a červen Brno-Krakov-Varšava-Řešov-Krakov-Brno za 400/os. Asi se začnu učit polsky.

0 Citovat

eremi napsal(a):

To Ti stojí za to něco prodávat za 25 Kč? Jako vím, že halíře dělají talíře, ale tohle :)))


Heh usmevne nektere komenty, koupil sem jizdenku v akci za 25kc ;) a ne za 19kc. Prodavam jen jako vyhodu zda by nekdo chtel, primej bus na letiste, momentalne stoji stejna jizdenka 99kc. jinak ju zrusim a penize me vrati zpet jako kredit :-P  Jo a jmeno nekontroluje nikdo... jezdim docela casto.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Dle poláků až do 14. června akční jízdenky za 1 zlotý (vždy 1 místo) http://bit.ly/2GTGkcb


Jinak lze tu akci hezky vyuzit spolu s akci na jizdenky (v kvetenci) do Sofie :P

Brno - Viden - Sofie od 5,25€ nebo Praha - (Katovice) - Brno - Viden - Bulharsko od 5,50€

No pak jen nechava problem ted nalezt jizdenky zpet presne od Vidne do CR, stejne ne lze najit akcnich od Brna do Prahy - jen ty s nastupem v Katovicich.


screenshot-20180324-020253.png

0 Citovat

Tak to je pro solidní masochisty - přes 16 hodin v autobuse, když se pojede z Brna. 

0 Citovat

Ja treba jsem master masochista, koupil sem ihned zpatecni jizdenky -je to 28!!! hodin 


A ze stejne cesty do Hrvatska z Nemecka (13 hodin OW) vim ze najdu na ceste vice tech masochistu :D

0 Citovat

panda napsal(a):

Ja treba jsem master masochista, koupil sem ihned zpatecni jizdenky -je to 28!!! hodin 


A ze stejne cesty do Hrvatska z Nemecka (13 hodin OW) vim ze najdu na ceste vice tech masochistu :D

Twe, slušné maso... Ale jezdilo se tak:-) Bacha na Karla, hlavně vracet podšálky.

0 Citovat

presne, doteraz si pamatam Trnava-Burgas 32 hodin :D

0 Citovat

panda napsal(a):

Ja treba jsem master masochista, koupil sem ihned zpatecni jizdenky -je to 28!!! hodin 


A ze stejne cesty do Hrvatska z Nemecka (13 hodin OW) vim ze najdu na ceste vice tech masochistu :D

Když tě to baví, tak proč ne. Já mám dost už po šest hodin dlouhé cestě do Krakova. Na druhou stranu si umím představit skládačku UIA a Cebu někam na Filipíny nebo do Austrálie :-D

0 Citovat

A ne chces toto opät skusit? :D :D

tonic napsal(a):

presne, doteraz si pamatam Trnava-Burgas 32 hodin :D


@Michal, sice ne bavi jen - pokud autokar je pravidelne vybaveny - neni pre mna vubec problematicky. Staci wifi, zasuvky, zachod a hlavne ma bejt teplo :)

0 Citovat

Tak dlouho sedet v buse bych uz nezvladl, ikdyz ta cena je extremne lakava...jeste si pamatuji, jak jsme jezdivali autobusem na Gargano do Italie skoro 20 hodin, mi bylo 12 a i tak to byl porod. Nebyl zachod, stavelo se kazde 4-6 hodin podle mnozstvi stiznosti lidi. Ted je cestovani autobusem lepsi, stejne nezvladnu vice nez 5 hodin.

0 Citovat

Také autobus moc nemusím a na delší vzdálenosti jím cestuji jen když není rozumně možný jiný způsob dopravy. Akorát jednou jsem byl vyloženě spokojen a to mezi Antalyí a Istanbulem. Byla hlavní sezóna a změnily se nám nečekaně plány cesty, takže týden předem se nedala sehnat letenka za rozumné peníze, tak jsme s obavou zvolili autobus společnosti Kâmil Koç a byli velmi příjemně překvapeni. Tak pohodlné autobusy u nás nikdo neprovozuje. Opravdu hodně místa, uspořádání 2+1, zhuba srovnatelné s 1. třídou v Railjetu.

0 Citovat

Ste "babovky" masochysta som ja Dilli -Bratislava v podstate nonstop iba prestupy ( 7 noci,7 dni)😀

0