Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Vracím se k debatě o kompenzacích. Žádal jsem o kompenzaci 2x 400 € za téměř 4 hodinové zpoždění únorového letu Praha - Larnaca. Dne 13. 3. přišlo zamítavé stanovisko Wizzu, následně předání stížnosti k UCL, 30. 3. email z jejich právního oddělení, že Wizz nárok uznává. Dnes dorazila platba na účet. Ani to nebolelo;)

 

9 Citovat

Dobre vedet👍

0 Citovat

Wizz zrušil nedělní rotace na červenec z OTP :(

0 Citovat

Ahoj,

mám letenky z Vídně na Madeiru v termínu 12.1. - 15.1.2024, tak jako na další lety mi přišla možnost rebookingu zdarma. Chtěl jsem to hodit na mnohem lukrativnější termín 29.12. - 1.1., na webu vidím, že lety a místa na ten termín jsou k dispozici, při změně vidím tyto data dostupné, ale když je vyberu vidím jen invalid rebooking. Po hodině stráveném na chatu se mi dostala odpověď, že takovou změnu nemůžou oni udělat. Dotaz teda zní, myslíte že je nějaká šance zkoušet dál nebo např. zavolat na jejich linku?

0 Citovat

Za zkoušku nic nedáš;-)

0 Citovat

nejspis maj lukrativni terminy vyblokovane.

prekvapive by to nebylo.

0 Citovat

Já měl stejný problém, ale přehodil jsem to z Vídně na Budapešť, to šlo (zhruba před 3 týdny).

0 Citovat

Mám rezervaci VIE-KFZ, změnili dopravce. Ještě nedávno mi to ukazovalo požadavek na potvrzení změny, teď už jen hlášku "Abyste se mohli odbavit na tento let, musíte přijmout uvedenou změnu.", ale není tam už ani žádné info o změně, ani žádná možnost změnu přijmout nebo odmítnout. V appce není ani ta hláška. Let je za týden. Setkal se s tím někdo a jak jste to řešili? Samozřejmě bych to rád změnil na TIA. 🙂

0 Citovat

Toto isté sa stalo aj mne pri lete VIE - AGP. Mám tam len rovnakú hlášku a na chate mi agent tvrdí, že nemôžem s letom pohnúť, lebo časy sa nezmenili. Tak asi zmena dopravcu z Wizzair Hungary na Wizzair Malta nebude podliehať možnosti rebookingu :-/

0 Citovat

Mně to stejné udělali na letu VIE - SPU a když se přihlásím přes web, tak tam mám možnosti akceptovat změnu dopravce, požádat o refund a nebo rebooking s tím, že si to můžu změnit na Dubrovník, Podgoricu a nebo Tuzlu 

0 Citovat

Ahojte, mám koupený na listopad Kuvajt s Wizzem a když se na svůj termín kouknu znovu, tak se tam ukazuje hláška " Tato trasa podléhá regulačnímu schválení. " Co si mám pod tím představit? :)) Díky 


snimek-obrazovky-2023-04-30-v-20-29-48.jpg

0 Citovat

to muze znamenat to, ze wizz tuhle linku sice uz prodava, ale jeste nema schvalene, aby tuhle linku lital

takze to muze dopadnout … vselijak

0 Citovat

U nově zaváděných linek mimo EU (resp. open-skies dohody) se tahle hláška objevuje vždy a trvá obvykle až do vypravení 1. letu.

Problém bych v tom neviděl, je to běžná praxe a osobně si teda nepamatuju na případ, kdy by se začala linka prodávat, ale úřady ji nakonec neschválily.

1 Citovat

Wizzu sa to cca mesiac dozadu prihodilo.

"Wizz Air jednak nie poleci z Katowic do Armenii. Urząd Lotnictwa Cywilnego nie zgodził się na start nowej trasy!"

https://www.fly4free.pl/wizz-air...o-armenii/

0 Citovat

Jj wizzairu sa už takáto situácia stala v minulosti viac krát, že kvôli tomu posúvali štart novej linky...

0 Citovat

A byly ty posuny vždy z tohoto důvodu?

0 Citovat

Podľa mňa sa to stalo tak, že mi prišiel najskôr carrier change (ktorý som nepotvrdil) a po pár dňoch aj schedule change (nie výrazný, o 15 minút). A tým pádom už nemôžem potvrdiť ani zamietnuť ten carrier change a na tak malý posun sa mi nevzťahuje zas schedule change zmena. 

0 Citovat

Wizz Air bude zkoušet nový druh předplatného:

https://zdopravy.cz/predplatne-n...kt-156762/

1 Citovat

Tomáš L napsal(a):

Mně to stejné udělali na letu VIE - SPU a když se přihlásím přes web, tak tam mám možnosti akceptovat změnu dopravce, požádat o refund a nebo rebooking s tím, že si to můžu změnit na Dubrovník, Podgoricu a nebo Tuzlu 


Já tam tu možnost původně měl, ale už nemám, jen hlášku, že musím potvrdit změnu před online check-inem, ale není tam k tomu už žádné tlačítko, jen to na online check-in.

0 Citovat

Tak jsem to právě zkusil na chatu, nějaká pinda mi několikrát zopakovala, že změna není možná a na moji námitku, že mám změnu nabídnutou v mailu, mi odpověděla, ať si to změním sám. Nakonec se odpojila s tím, že změnit nelze (prý když to není na webu, tak to nejde). A navíc tu změnu k horšímu teď vidím i na další rezervaci (na červen), na které snad ještě ráno byla.

0 Citovat

Jox, presne toto isté. Skúšal som to pri viacerých agentoch a neprešlo to. Tiež som tam tú zmenu najskôr videl, teraz už nie :-/

0 Citovat

U pozdějšího letu už tu možnost změny zase vidím, u toho za pár dní už ne. Budu jim volat a už jsem napsal rakouskému Úřadu pro civilní letectví, ale ti mi neodpověděli ani minule, tak nevím...

V mailu jsem žádnou lhůtu pro odsouhlasení neviděl.

0 Citovat

Dominik: odmítli ti to agenti na chatu nebo na telefonu?

0 Citovat

Jox - odmietli mi to aj na chate, aj mailom a aj na linke. Mne to príde, ako keby ten schedule change o pár minút “prebil” tú zmenu carrier. A tvrdia mi, že carrier change som potvrdil, čo sa ale nestalo. Smola, tak to preletím. Ale na ostatných letoch, čo mám neskôr, tá možnosť svieti. Tak si dnes pomením aspoň tie zvyšné na nejaké high season dátumy. Ale štve ma to! Daj potom vedieť, či sa ti podarilo niečo vybaviť. 

0 Citovat

Omylem jsem si zarezervovala a zaplatila letenky naSpolečnost účet s neexistujícím mailem (vypadlo mi u gmail.com písmenko g) a bohužel jsem si tohto všimla pozdě. Asi na tisícátý pokus jsem se spojila s agentem, který mi trvdil, že s tím nejde nic dělat. Mám tam bohužel i automatické odbavení, nevíte budu mít palubní lístky i ve svém účtu nebo jak to mám řešit? Žádný mail ani v reklamacích nejde odeslat... (skočí mi toho tabulka a tlačítko pokračovat zmizí). Děkuji M.

0