Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Tohle si nemůže přát žádný business a product owner - to je prostě na hovno dlouhodobě - pořád se to seká a na něco čeká. Podívej se jak švihá web Ryanu.

1 Citovat

Pokud product owner po týmnu nechce, aby se podívali na performanci a business  na to neda peníze , tak dev tym sam od sebe tohle delat nemuze, bo by mu to nikdo nezaplatil .)

Takže ... ano, primarni pricina je sice u devu, ale pokud to business akceptoval a v prubehu vyvoje nebyli ochotni zaplatit zatezove testy (a venovat jim cas) .. tak bez dalsi akce bizu devici s performanci sami od sebe nic neudelaj.

0 Citovat

Ahojte, má někdo prosím premium účet na FR24? A mohl by mi zjistit jestli reg. HA-LVT stálo 4 dny v KTW? Zkouším jestli prem. úč. ukáže víc jak klasický… Dle info z gatu to letadlo ráno letělo rotaci ( radar ukazuje že to stálo od 12.6 na zemi v KTW)  a na radaru nic není a máme víc jak 4h na odletu z CFU delay, “těším se” na řešení s Wizz… 🤦🏻‍♂️

0 Citovat

Taky mi to ukazuje, že 4 dny stálo v KTW (silver).

0 Citovat

Dle Flightradaru tam stál asi 82 hodin.

0 Citovat

Vidím to asi tak, že za pár dní po vyplnění formuláře na webu ti napíšou (vypadá to, že nedávno výrazně zrychlili a už se na zdvižený prostředníček nečeká víc než 30 dní, do kterých slibují odpovědět), že "extraordinary circumstances" a můžeš si jít někam stěžovat.

0 Citovat

Rezervace u Wizz - v aplikaci nepoužitelná - stále vyskakuje stránka zda se nejedná o robota a tím se vyhledání ukončí. Na webu se pořád na něco čeká a stránka o robotech vyskakuje opakovaně a nejdříve se musí několikrát zavřít...tragédie

1 Citovat

Taky si odplivnu. Web s tím obviněním, že jsem bot, se kterým se nedá nic dělat, je katastrofa. Přidávám se k tomu, že jde snad o nejhorší web, co jsem kdy viděl.

Jinak pro info, refund na kartu, který měl přijít do 30 dnů, přišel za 67 dnů (28 dní po "kladném" vyřízení reklamace, že nic nepřišlo, a týden a půl po zadání žádosti o chargeback v ČSOB).

0 Citovat

J0x napsal(a):

Vidím to asi tak, že za pár dní po vyplnění formuláře na webu ti napíšou (vypadá to, že nedávno výrazně zrychlili a už se na zdvižený prostředníček nečeká víc než 30 dní, do kterých slibují odpovědět), že "extraordinary circumstances" a můžeš si jít někam stěžovat.

Uvidíme, začnu to kolečko zítra 😂 Dle slov kapitána a mám to i nahrané 🤷‍♂️, tak za zpoždění stojí technická závada, tak jsem zvědav na to. A dle paní na gate si mám požádat i o proplacení novych jízdenek na vlak, má s tím někdo zkušenost, že by to aerolinka proplatila ? 

0 Citovat

Proplácí se rozdíl v ceně mezi novou a starou dopravou, co mám zkušenost.

1 Citovat

Sranda na lete ham-var, meskanie hodina a cul jeden pasazier zistil, ze sedi v zlom letadle, tak prepocitavanie ludi a kontrola dokladov.

Nemecky ordnung v praxi :)

1 Citovat

Jo tak do Varny... Tak to určitě nevynechej beach bar Ballermann 6 na ZP, budeš si tam připadat jak doma v Německu nebo na apres ski v Ischglu:-)))

0 Citovat

toto nejaka novinka? pozeram moznosti rebookovania zmeneneho letu do Splitu a zrazu na mna toto vyskocilo


fare-diff.jpg

0 Citovat

Nějakej pokrok u Wizzu, co se týká měnění a rušení letů nebo stále lepší ignorovat? Ptám se na lety s odletem za 1-3 týdny a fakt chceme letět :)

0 Citovat

Kromě toho většího bordelu, chaosu a změn, který jsme tady řešili v květnu, tak mi od tý doby nic nezměnili. A všechny ty změněný lety a čeho se týkal ten jejich bordel byly až na prosinec - únor - březen, kde není takovej problém dělat nějaký další změny v ubytování apod.

0 Citovat

U mna sa nepohol ani jeden jediny let (od junovej zmeny dopravcu niektorych letov).

 

Tonic, dopravca ma v uvedenych prepravnych podmienkach z 1.3 2023 napisane toto

"6.3.2.1. We re-book You on another flight operated by Us on the same or – if necessary –
a comparable route, within 14 days before or 30 days after the scheduled date of
departure of the delayed/cancelled flight, subject to availability of seats; or
6.3.2.2. You may cancel Your Booking and request a refund in credit on Your “customer
account” for the cancelled flight and for the return sector, if applicable; or
6.3.2.3. You may cancel Your Booking and request the refund of the Total Fare paid for
the cancelled flight and, if applicable, for the return sector."

Nikde tu uz nevidim 120% kreditu, a snad nejakeho chytraka nenapadlo teraz osekat zmenu len na nejaky najblizsi let aj to len do rovnakeho priletoveho\odletoveho mesta.

Mne ide zmenit Salalah na Muscat bez doplatku, ale je to minulorocna zmena. Bud to bola chyba webu ... alebo to este niekto potvrdi?

0 Citovat

Díky oběma. Ještě to zvážím.

0 Citovat

Ak mas letiet za 1-3 tyzdne, tak uz by som to s kludom potvrdil. Nejake velke zmeny by som uz nepredpokladal. Ja to tak bezne robim. 

0 Citovat

Nemate tuseni, kdy zverejnuje wizz letni letovy rad? Treba unor, brezen 2024 byl uz nekdy v lednu 2023. Ted uz pul roku nic od dubna 2024.

0 Citovat

Očekávám ho každým dnem. Minulý rok jsem kupovala letenky na červen (2023) 13.8. 2022, takže tomu dávám max 2 týdny snad.

0 Citovat

To by bylo super, ceny predpokladam byvaji priznive😂✌️

0 Citovat

Napište sem, prosím, až si všimnete, že to tam je;-)

4 Citovat

👍👉✈️

0 Citovat

Moje nejnovější zkušenost s wizzem. Za posledních 12 měsíců mám s nimi proletěno 10 letů bez jakýchkoli problémů. Změny dělané dlouho předem mi nijak nevadí, už jsem jich spoustu využila buď ke změně na pro mě lepší termíny nebo vrácení kreditu, za který jsem si koupila jiné letenky. Na základě spousty hejtů jsem se i docela "těšila", jak z nich někdy budu soudit a exekuovat kompenzace za zpoždění. Zatím mi ale wizz tuto radost nedopřál, ani mi nedali důvod na ně kvůli tomu nadávat.

Let Luton-Praha 30.10. plánovaný odlet 18:40, když jsme 18:10 přišli na gate, viděli jsme naše letadlo za sklem, jak do něj nakládají kufry a tankuje palivo, tak jsem byla ráda, že nebude žádné velké zpoždění a normálně odletíme. Potom začal boarding těch priority pasažérů, které pustili na schody za gatem. Za nějakou dobu boarding zastavili a v kokpitu se místo pilotů objevili nějaký technici a něco tam pořád kutili. Když začali z letadla vyndavat kufry a lidi, kteří už prošli gatem, vrátili zpátky, tak bylo jasný, že se nepoletí a že důvodem je nějaký technický problém letadla (počasí bylo v pohodě a žádná stávka na letišti, všechno ostatní úplně normálně lítalo). Očekávala jsem nějakej strašnej vopruz typu, že budu čekat 3-4 hodiny a marně hledat, kdo mi dá nějakou informaci o náhradním letu, ubytování apod. To se ale nestalo, v 19:40 mi přišla mailem nabídka hotelu, tu jsem potvrdila a ve 20:00 jsme byli ubytovaný v celkem slušným hotelu Hampton by Hilton Luton Airport, kde jsme dostali slušnou večeři a snídani, odlet byl změněn na další den ve 12:25.

1.11. jsem do systému wizzu zadala claim na 3x250 EUR kompenzace za zpožděný let, peníze na účet mi přišly 14.11. a dost podstatně mi zlevnily náš rodinný výlet do Londýna

6.11. jsem do systému wizzu zadala claim na 3x9,80 GBP náhrada za jízdenky DART vláčkem z letiště do hotelu a zpět, peníze na účet mi přišly 23.11.

Možná to bylo jen štěstí, nebo to bylo díky tomu, že britský úřad je nedávno začal dost drtit, těžko říct, ale v zásadě nemám žádný extra důvod ke stížnostem.

4 Citovat

Tam velmi záleží na koho narazíš.

Řešila jsem dvě identické reklamace (stejné lety, ale separátní rezervace), jednalo se o vrácení peněz za zrušený let.

Jedna vyřešena do druhého dne i s omluvou a vrácením peněz a druhá už se vleče třetí měsíc, agent je prostě debil, který si furt mele svoje, argumenty a fakta ho nezajímají a na otázky neodpovídá. Řeším to paralelně i s bankou, ale mají na to měsíc.

0