Zdravím ty co si ještě nevybrali všechnu dovolenou. Pokud chcete někam na Vánoce vypadnout, tak tu mám letenky na Seyschely za 11157 Kč. Jedná se o přímý let a v destinaci strávíte krásné tři týdny, což je ideální doba na pořádný relax. Je možnost letět i později, ale pak jsou ty letenky o pár tisíc dražší. Tak prozkoumejte možnosti :) Veškeré info hýr: https://errorfares.cz/2023/12/%f...-11157-kc/  .

Last minute Seychely - přímý let z Frankfurtu - letenky za 11157 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Mně se zase docela nezdá, že by tu pindali jen staroši pamatující komunisty v plné kráse?! Jejich slovník mi tomu neodpovídá, že už je to přes třicet let. Leda by závist byla dědičná a ještě se šířila vzduchem :-)

3 Citovat

Já bych uvítala, kdyby všichni zkušení nákupčí levných letenek sem ty svoje tipy dávali pro nás blbé a nezkušené.

6 Citovat

Filipe, mít na webu reklamu na kiwi je teda morální dno, to bych fakt přehodnotil. To už fakt radši bitcoiny. 

2 Citovat

Filipe, celou dobu si to tu čtu a taky nemám vůbec problém s Vašimi nabídkami, naopak, třeba někdy něco využiji (i když u mne je problém, že musím plánovat šíleně doředu a na přesný termín), ale souhlasím s Janem a chtěla jsem to sama před chvílí napsat, že jediné, co bych Vám vytkla je to Kiwi, to je vážně hnus!

2 Citovat

Díky za tipy, zvážím to! Jenom se zeptám, já přes kiwi nikdy nic nekupoval, vždycky přes ně třeba jen hledám spojení, ale máte nějaký hmatatelný důkazy nebo články, proč je lepší to tam nemít? Klidně to dám pryč, jen se potřebuju o něco opřít, abych si sám řekl, že tohle tam mít sám nechci :D Díky!

0 Citovat

Jo, tak už to čtu, stačilo otevřít jakékoliv reviews/zkušenosti cestovatelů a hned to tu na mě vyjelo, fakt málo které jsou pozitivní a nezdá se, že by ta nákupčí strana nějak pochybila :D Takže ti jdou pryč :D Díky za tip!

1 Citovat

Pretoze kopu ludi to u nich kupi, a potom ak sa nieco pokazi, tak sa nestacia cudovat. A kedze odkaz ide cez tvoje stranky, tak to nie je zrovna dobra reklama. 

Na vyhladavanie su dobry, ale tam to konci.

1 Citovat

Koukněte sem na web na zkušenosti lidí s Kiwi nebo si dejte hledat recenze a zkušenosti s Kiwi obecně na webu a nebudete se stačit divit. Třeba Vám tady někdo konkrétně odpoví, kdo se nachytal, ale já naštěstí ne.

Vím, že někdo je využívá k hledání, ale pak koupí jinde, nebo přes ně kupují letenky přes benefity apod., ale já jsem zásadový blbec, který na stránky podvodníků nechodí.

1 Citovat

Jakýkoliv web otevřu, tak kiwi opravdu špaténka :D Já byl vždycky dříve věrný Pelikánovi, ten i přes Covid fungoval dobře (z mé zkušenosti), tak by mě nenapadlo, že kiwi budou takoví sviňáci. Něco jsem slyšel z doslechu, ale že až v takovém měřítku, to by mě nenapadlo. Mě už by v tuto chvíli zcela jenom z kuriozity spíše zajímalo, jestli s nimi má někdo třeba pozitivní zkušenost :D Ale jedno vám povím jistě, na webu už se zpátky neobjeví, tohle si nevemu na svědomí a jak píše torpy68, tohle by naopak ještě uškodilo. Takže ještě jednou díky! :D

2 Citovat

Ala napsal(a):

Já bych uvítala, kdyby sem všichni zkušení nákupčí levných letenek sem ty svoje tipy dávali pro nás blbé a nezkušené.

Inu doby nakupu letenek za 0,01 eur od Levelu nebo za 1 czk pres Trip.market jsou davno pryc. V soucasnosti snad uz jen omezene zbyvaji letenky Easyjet a Wizzair za 99 czk od T-Mobile pres ono hrisne Kiwi. (Ryanair u Kiwi zmizel :-))

1 Citovat

Dobre skusenosti s nimi maju ti, ktorym sa nic nepokazilo. Akonahle je tam nejaka zmena uz nastavaju problemy. Nehladiac na to, ze dokazu predat ako 1 letenku absolutne nenavazujuce lety, a cestujuci potom cumi jak puk ked mu to pouteka, a musi kupovat nove letenky, a hotely, a podobne. Takze s lacnej letenky sa nakoniec stane ku.va predrazeny vylet, a zazitok na cely zivot...

6 Citovat

Souhlasím s tím, že reklama na šitózní firmu snižuje důvěryhodnost. Za mně jsem o Kiwi jen četla a to mi stačilo. Ráda bych si dala nový web do oblíbených. Nemám potřebu létat po světě za 10 e, ovšem letět do zámoří za 20 klacků jen proto, že v tom neumím řádně chodit, když se to dá za polovic? To fakt jo. Já tedy budu Filipovi fandit. Každý nějak začíná. Možná jsem v tom směru naivní ale na tych internetech se fšecko ví. Kdo nechce - nechá ležet. Dáme tomu šanci, no ne?

2 Citovat

Tak ono tech webů s levnými letenkami - českých nebo v češtině - je docela dost, ani to nejde všechno sledovat. Filip udělal tu "chybu", že dal odkaz i sem, ale za mě to není nic proti ničemu, a pokud s tím nemají problém administrátoři CL, jak už zde zaznělo, tak ani já ho nemám. Čím víc informací je k dispozici, tím lépe. 

7 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

[citace="Ala"]

Já bych uvítala, kdyby sem všichni zkušení nákupčí levných letenek sem ty svoje tipy dávali pro nás blbé a nezkušené.

Inu doby nakupu letenek za 0,01 eur od Levelu nebo za 1 czk pres Trip.market jsou davno pryc. V soucasnosti snad uz jen omezene zbyvaji letenky Easyjet a Wizzair za 99 czk od T-Mobile pres ono hrisne Kiwi. (Ryanair u Kiwi zmizel :-))

[/citace]

Jakube, já nepotřebuju letenku za korunu ani za 10 éček, ani kvůli úspoře pár korun nepotřebuju kupovat přes kiwi. Ale když se tady machři vysmívají Filipovi, že Seychely z Frakfurtu přes vánoce za 11k je úplně na hovno, tak by mohli dát nějaký svůj lepší tip na letenky přes vánoční prázdniny. Já bych byla za každej takovej lepší tip opravdu ráda, ale kromě nadávání Filipovi jsem tu žádnej nenašla. Klidně si počkám, příští vánoce bych ráda někam vypadla.

4 Citovat

Já si asi sedím na vedení, ale dosud jsem žil v domnění, že za reklamu se platí. Chudoba ji tu má zdarma, tak bych se asi podle toho choval a ne, že zaprasím diskuzi nahodilými příspěvky, kde co zkopíroval z jiných webů a jak je to úžasně levný. Jaksi fly4free nebo  scyscanner snad umí používat každý. 

A možná nejsem asi dostatečně cenově citlivý, ale jestli za Rwandu dám deset nebo patnáct mi přijde celkem ganz egal, vzhledem k celkovým nákladům na výlet do těch končin. (to je jen příklad)

 

2 Citovat

Tak předpokládám, že sekce Tipy na levné letenky není primárně určena pro cenově necitlivé jedince, pro které je rozdíl 5k na jedné letence nepodstatný, pak ale nechápu potřebu ty příspěvky číst a dokonce na ně ještě i reagovat.

2 Citovat

Protože překrývají to zajímavější, co nad nimi může být. 

 

1 Citovat

Aha, tak to jo, to chápu. A nemůžeš si ho ignorovat, aby se ti to nezobrazovalo a zbytečně nevytáčelo, nebo to takhle nefunguje?

2 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Protože překrývají to zajímavější, co nad nimi může být. 



Já bych řekl, že to je právě ale kouzlo fóra. Kdykoliv to kdokoliv okomentuje, tak se ten příspěvek posune nahoru a jde dolu postupně s ostatními příspěvky, dokud jej nikdo neobnoví dalším komentářem.

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Já si asi sedím na vedení, ale dosud jsem žil v domnění, že za reklamu se platí. Chudoba ji tu má zdarma, tak bych se asi podle toho choval a ne, že zaprasím diskuzi nahodilými příspěvky, kde co zkopíroval z jiných webů a jak je to úžasně levný. Jaksi fly4free nebo  scyscanner snad umí používat každý. 

A možná nejsem asi dostatečně cenově citlivý, ale jestli za Rwandu dám deset nebo patnáct mi přijde celkem ganz egal, vzhledem k celkovým nákladům na výlet do těch končin. (to je jen příklad)

 

Ne, na vedení si zcela jistě nesedíš, za reklamu se skutečně vesměs platí. Alespoň tedy slušní lidé to tak dělají. 

To Mirek Dušín (aka Filip) a jeho fanklub by chtěli nakoupit co nejlevněji ať to stojí co to stojí - ovšem ne je. Je přece absolutně normální a legitimní dělat si propagaci svých stránek na stránkách se zcela identickým zaměřením, hlavně když mě to nic nestojí. Nebudu přece investovat do platformy s diskuzí a hledat své klienty když je tady možnost je získat zdarma na konkurenčním webu. Vždyť ať si to admin pohlídá, ne? Ještě mu i zatleskejme. 

Je maximálně trapné dělat za sebe div ne ubožáčka a postovat zde odkazy na své vlastní stránky. Ne odkazy na google flights, které je zdrojem, ne na fly for free a pod., ale nutný je proklik přes jeho stránky. On ovšem z toho nic nemá, on je jen altruistické zlatíčko přeci. 

1 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Protože překrývají to zajímavější, co nad nimi může být. 

"Já bych řekl, že to je právě ale kouzlo fóra. Kdykoliv to kdokoliv okomentuje, tak se ten příspěvek posune nahoru a jde dolu postupně s ostatními příspěvky, dokud jej nikdo neobnoví dalším komentářem."

Takže pokud je ve fóru něco zajímavějšího, tak to ten "nezajímavý" nepřekryje, a naopak, pokud je nahoře "nezajímavý", tak to znamená, že ve fóru v tu chvíli není nic zajímavějšího. :-) 

Tak mám pocit, že ten, kdo to tady vytrvale plevelí, není FCH... :-)

1 Citovat

OLMC1: děkuji, tak nějak jsem to myslel. 

Ala: bloknul jsem si ho, nicméně jednodušší by bylo, kdyby měl svůj chlívek/vlákno a cpal to do něj (klidně dohromady s radami jak zdarma přelévat v salóncích do petek lihoviny). Obecně si rád pročtu skoro všechna témata, i když třeba do té části zeměkoule vůbec nejezdím, ovšem když se to zvrhne v modus "Kuk! Tady Chudoba, ušetříš pětikilo z FRA (a dalších 1,5 kKč  dáš za dopravu do/z FRA), tak si nejsem úplně jistý, jestli je to, co by zde většina (a majitelé CL) chtěli mít. 

 

1 Citovat

No, administrátoři s tím problém mají. Tipy na zajímavé letenky ok, ale přeci jen zaplevelit fórum odkazy na de facto přímou konkurenci je trošku chucpe :) 

Takže příště bez odkazů, prosím, jinak asi budeme řešit radikálněji.

4 Citovat

Člověk až žasne, kolik lidí nechápe, v čem je vlastně problém. Ale to jsou vesměs lidi, co jim je u prdele, že se tady někdo přiživuje na cizí práci (Davidově). Jediná jejich starost je, aby nakoupili oni sami co nejlevněji. Jsou to často stejní lidé, co obdivují "skleničkovou Katku" a její nechutné chování při cestování, které ještě radí ostatním.  

A Filip. To musí být fakt materiál, že to tu v pohodě komentuje, a dělá že vlastně nic. 

Nejsmutnější na tom ale je, že se k tomu nevyjádří David. Možná by stačilo napsat, že mu to fakt vadí, když už to nenechá smazat. Nebo naopak, že je mu to u zadku. No ale pak by si tady pěstoval svoji konkurenci, což mi jaksi nejde na rozum, že by něco takového chtěl. Ale možné je jistě všechno. Ale třeba je rád, že se aspoň na diskuzi něco děje. Protože v poslední době upadá dost dramaticky :-). 

4 Citovat

Ahmade, nemáte úplně pravdu.

Abych tu letenku kterou najdu sdílel na svých stránkách, tak musí mít opravdu price drop, který je významný. Spíše koukám na letenky, které mají zajímavou cenu, nebo jsou přímé, nebo něco speciálního co prostě cestovateli ušetří. Jasný, neušetříte miliony, ale pár tisíc určitě jo. Samozřejmě, je pak na každém, jestli bude spát v 5 hvězdičkovém hotelu all inclusive, tak pak se v pobytu za 100 tis. letenka za 10 nebo 15 tis. ztratí. Ale věřím, že tu jsou i cestovatelé, kteří opravdu chtějí cestovat levně, tzn. ušetří díky levnější letence na celé cestě.

No a teď k tomu Frankfurtu. Pokud jste z Ostravy, tak vás chápu, to se vám to opravdu nevyplatí. Pokud jste z Prahy, tak je dobré nad tím uvažovat, protože třeba pro 4 lidi už to vychází na 750 kč za zpáteční jízdu v autě které má fakt vysokou spotřebu. A pakliže si řeknete, nojo, jenže to strávím 6 hodin na cestě navíc... nestrávíte. Kdybyste letěl z Prahy (zrovna na Seychely nic přímo nelítá), tak byste musel přestupovat a to máme taky pár hodin navíc. Takže ve finále je to o preferencích každého. Kdo chce, ten deal využije, kdo nechce, přejde to a jde dál na jiné příspěvky :D

0