Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

HNL z Prahy v byznysu za 30000. Pláču.

0 Citovat

Myslite, že to vydrží? S BA nemám  zkušenosti.

0 Citovat

Uz je to asi prec. Uz sa mi opravuju ceny. Ale stihol som BUD to LAX.

 

0 Citovat

Tak jsem taky nevydržel a koupil PRG -> YYZ a nazpátek YUL -> BUD. Přesně data, která jsem chtěl a ideální časy letů. Když to aerolinky zruší, zas tak mě to mrzet nebude, je to takový výlet navíc, se kterým jsem v 2023 nepočítal. 

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Myslite, že to vydrží? S BA nemám  zkušenosti.

Zapomněl si na kauzu s First Class? :) Zruší to.

0 Citovat

BUD - LAX se super krátkými layovery v HEL za solidních 220000 Ft👍

 

3 Citovat

Ano kupene terminy treba hladat streda-streda 11/2023

Pred vianocami to uz islo hore cca 780€....

0 Citovat

No vydrzalo to celkom dlho, tak uvidime ale tym sa sance znizuju... ja som zobral BUD - SFO cez Finnair za 500 eur...

1 Citovat

David Eiselt napsal(a):

[citace="niemandos_1"]

Myslite, že to vydrží? S BA nemám  zkušenosti.

Zapomněl si na kauzu s First Class? :) Zruší to.

[/citace]

Snad nie.....

0 Citovat

Nějaký errory od BA už jsem měl - F mi zrušili, C jsem proletěl.

0 Citovat

janicek napsal(a):

No vydrzalo to celkom dlho, tak uvidime ale tym sa sance znizuju... ja som zobral BUD - SFO cez Finnair za 500 eur...

Chtels asi rict 500 liber (566 eur) nebo ne?

0 Citovat

Ak by to rusili je moznost napr: ze mi ponuknu letenky zdarma v economy?

A vratia platbu?

 

0 Citovat

Když mi rušili error v F, jen vrátili platbu a nic nenabídli. Myslím si, že tohle vydrží. Nebylo to až tak křiklavě (řádově) levnější.

1 Citovat

vlado81 napsal(a):

Ak by to rusili je moznost napr: ze mi ponuknu letenky zdarma v economy?

A vratia platbu?

A přidají bednu Dom Perignon Vintage.

2 Citovat

Může se stát, že to změní na eco, ale bez vrácení platby 😀😀. 

3 Citovat

mxp napsal(a):

 Myslím si, že tohle vydrží. Nebylo to až tak křiklavě (řádově) levnější.

 

Tak letenky v C za 500 eček v dnešní době to je hodně málo. Za to se nelétá pomalu ani v eco. Před pár lety bych to viděl nadějně, ale po tom, co nám Iberia zrušila tu Chile za 1 tis eček, jsem už dost negativní, přitom dřív u nich prošlo opakovaně C i za 500 eček.
Samozřejmě když to vydrží a nejlepe dojde ke změnám a bude nějaká flexibilita, zlobit se určitě nebudu. Na druhou stranu mě nepřekvapí,  když to zruší. Uvidíme za pár dnů.

1 Citovat

No Finnair to ukončil s tím, že flexibilita při změně je už jen -2/+7 dní od původního data odletu. (HKG v C)

0 Citovat

Co myslíš ukončil Davide?

- 2/+7 je kzdopadně dost ubohé. To je ještě zlatá Iberie +- měsíc.

0 Citovat

Finnair chybné letenky úplně vpoho uznává :) BA snad projde taky. Snad jste kupovali přes AY :D

0 Citovat

Smůla, tohle jsem minul.

0 Citovat

Jak dlouho mám čekat, zda to zruší? Koupeno přímo na stránkách BA. Potřebuji dělat rezervace hotelů apod.

0 Citovat

Ja bych pockal par dnu - tyden urcite.

0 Citovat

Tak naposled nám to IB (tedy ze stejné stáje jako BA) bez pardonu zrušila po více než 2 měsících. Koupeno 16.6. a zrušeno 28.8. Tedy jsa vyléčen, rozhodně bych nekupoval nic bez free storna.

0 Citovat

Tak já bez free storna nerezervuji nikdy nic.  Přece jen pokazit se může víc věcí než jenom letenka. Jinak má Cali samozřejmě pravdu. Většinou to zruší do pár dnů až týdne, ale jsou i vyjimky  jako ta smutna Chile. Jinak to muselo koupit velké množství lidí, takže bych opravdu nesdilel optimismus fridgyho. Těch destinací a  termínů bylo obrovské množství. Ale naděje umírá poslední :-)

0 Citovat

Trosku tomu fakt nerozumiem. Oni vam mozu aj o 2 mesiace storno letenku ale vy uz po zakupeni nie?  Na zaklade coho?

Akeho bodu zmluvnych podmienok?

 

0