Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

No, pochopil, ale spatne … Tak znovu, a lépe :)

0 Citovat

Nestíhám se divit, v tématu o saloncích se dostáváme k měnové politice :)) zajímavá sonda, jen tak dál!

5 Citovat

Když on má někdo pořád pocit, že je nejchytřejší na světě a musí všechno komentovat. Jak je to ve skutečnosti si udělá představu každý sám.

Snížit úroky na spořáku z 5 na 1,5 s tím, že je možná potom  zvýším, je neskonalá blbost. Tedy ona je blbost mít u CSOB spořák tak jako tak, ale ted to jen vyšperkovali :-).

Myslím, že tuto diskuzi může admin klidně smazat. Se salonky to nemá nic společného.

2 Citovat

Ještě než to admin smaže, tak tady je odkaz, kde jsou aktualizovány sazby u spořících učtu a TV v českých bankách. Vše přehledně a srozumitelně.

Možná to hodně lidem pomůže. :-)

 

https://1url.cz/qugJ9

 

 

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Když on má někdo pořád pocit, že je nejchytřejší na světě a musí všechno komentovat. Jak je to ve skutečnosti si udělá představu každý sám.

Snížit úroky na spořáku z 5 na 1,5 s tím, že je možná potom  zvýším, je neskonalá blbost. Tedy ona je blbost mít u CSOB spořák tak jako tak, ale ted to jen vyšperkovali :-).

Myslím, že tuto diskuzi může admin klidně smazat. Se salonky to nemá nic společného.

 

Díky, že to někdo napsal ;) Já se už docela bojim tady ... A ČSOB se předvedla - to je fakt ... 

1 Citovat

Plníte někdo Erste premier přes investice přes TraderGo? Samotné Saxo Bank významně snížilo poplatky, ale v ceníku na tradergo.cz, což je verze pro klienty Spořitelny, je stále původní ceník, kde je mimo jiné ještě poplatek za neaktivitu větší než půl roku... Tak jestli to platí, nebo také zlevnili jako samotná Saxo Bank? 

0 Citovat

Pearl Lounge na krasnem novem terminalu A v Abu Dhabi: velmi prijemny velky salonek, 2x dining area, 1x vnitrni bar, 1x bar na vyvysene terase v terminalu, vyborne jidlo a velky vyber (lepsi nez ve Vidni), neustale doplnovane, rychle odnaseni nadobi, takze se nic nevali po stolech, vino a pivo gratis, panaky za priplatek, kuracka mistnost. 

0 Citovat

Kde panáky za příplatek? V prosinci byly na baru gratis. Minimálně tady...


img-20231203-201826.jpg

0 Citovat

Ja jsem si chtela dat aperol spritz a ten byl za priplatek a jeste jsem videla chlapka, ktery za neco platil, tak jsem podle toho usoudila, ze panaky jsou za priplatek (byli jsme v tom vnitrnim baru). Ale pravda je, ze jsem to nezkousela, protoze panaky nepiju, tak jestli je to mylna informace, se za ni omlouvam.

0 Citovat

Tam se chystame za 14 dni. Pisou ze maximum stay 3 hodiny, jak to vypada realne? 

0 Citovat

Samozřejmě tě na to u vstupu upozorní, ale nedovedu si představit, že by v tom rumraji někoho našli... To se mně ostatně stává pouze v RIX, tam ten hošan z recepce opravdu přijde prudit, tak ho nechám načíst znovu QR kód z app.

0 Citovat

Prime Class Lounge Zurich (18/1) - jediný otevřený později večer, ne-Schengen, výběr jídla malý a se zavíračkou ubývalo stejně jako cestujících, ale dalo se, nějaký levnější alkohol, víno, nealko, trocha ovoce, za peníze bych tam asi nešel (byť ten terminál je takový neútulný), sprcha placená, zdůrazňovali, že za 3h máme vypadnout

1 Citovat

Tak v RIX jsou velcí pedanti. Jinak se mi to už párkrat stalo, ale většinou v malém salonku s pár lidmi.

S tím Pearl Loungem ti nevím. Na stránkách PP píší, že prémiový alkohol je za poplatek. Tak buď cali pil nějaký neprémiový (nejakou samohonku :-)), nebo když ho barman viděl, hned poznal žida a vzhledem k situaci mu dal chlast grátis  😂.

1 Citovat

Mandre napsal(a):

Tam se chystame za 14 dni. Pisou ze maximum stay 3 hodiny, jak to vypada realne? 

Myslim, ze jsme tam byli o neco dele nez 3 hodiny, u vstupu nas na to neupozornovali a pochybuju, ze by to nejak kontrolovali. Je to hodne velky a clenity do vic mistnosti plus terasa, kdyz jsme prisli dopoledne, tak tam moc lidi nebylo, ale potom se dost zaplnilo.

0 Citovat

Tak oni to nějak explicitně nekontrolují, pokud už jste v salonku. Pokud jedou zrovna v režimu, že ty tři hodiny vyžadují, tak vás tam jednoduše nepustí víc jak nějaký tři a půl, čtyři hodiny před odletem, co je na předkládaném boarding pasu :)

0 Citovat

Byl jste někdo nedávno v KTW?Má cenu využít LK?

0 Citovat

Před týdnem, za mě OK, jestli ti to stojí za LK, to nechám na tobě.


20240131-105317.jpg
20240131-104815.jpg
20240131-103352.jpg

1 Citovat

před 3 týdny... není úplně špatný. párky, listové těsto s párkem , pirohy s masem, víno slabší - perlivé a bílé, nějaké tvrdé, dost si zakládají na regionálních pivech.., v lednici nějaké sendviče, 2-3 druhy salátů. Klidně ten vstup obětuj.. většinou celkem málo lidí (ale jak kdy)

0 Citovat

Byl někdo v Ženevě v salonku air france na vstup s lounge key? Je to v seznamu salonku mastercard ale v recenzích lidé píši, že je tam nechtěli pustit, tak ať neztrácím čas. Salonek marhaba 1 je podprumer  pokud jde o jidlo.

0 Citovat

Pustí tě, když budeš mít let s AF, stejně jako třeba lounge AF v MUC.

0 Citovat

Za mě KTW taky OK.

0 Citovat

Aktualizace k salonku Pearl Lounge Abu Dhabi: skutecne patokovy panaky jsou gratis, videno pred chvili na vlastni oci :-)

0 Citovat

A co si představuješ pod pojmem patokový panáky soudružko?

Alkohol je motor dělnické třídy.

3 Citovat

Taky jsem se nad tím zamyslel, co to asi je 😀

0 Citovat

Sam jsi to nazval samohonkou, ja jsem to detailne nezkoumala, ale typek na baru chtel neco, barman mu rekl, ze to stoji 25, tak si nechal nalit neco jineho, co bylo zadarmo, kopnul to do sebe a sel.

0