Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

G9K6V382RX

0 Citovat

GQF5VV76FE

Do 31.7

0 Citovat

To bola nahoda. Dakujem.

 

Pouzite

0 Citovat

V krátké době další. 
Nutné uplatnit do 1.8.

2VUEH8ADRQ

0 Citovat

Do 1. 8.  

WFW7C63SAZ

0 Citovat

2KDWPASNWT do dnes, napíš keď použiješ.

0 Citovat

2KDWPASNWT využito, děkujeme moc.

0 Citovat

Ahoj.

Mohu poprosit o kód na 10%?;) SZ? 

Prosím prosím.

Má drahá koupila na vánoce letenky do Paříže:D

Nekupto za 2,5 přes svátky (transavia)

0 Citovat

5P9ECZ8RC5

0 Citovat

Pokud by někdo disponoval kódem, budu rád za poskytnutí. Díky

0 Citovat

Přišel mi zase kód na10% do 3.8 já ho tentokráte nevyužiji ,tak jestli má někdo zájem pošlu formou sz.

Nejlépe někdo aktivní ze "staré gardy" tj. alespoň 500 příspěvků ! Nechci to nechat "sběračům" ..

3 Citovat

Prosím....prosím.... má někdo aktuální kód?

0 Citovat

Tak pokud má někdo z aktivních zde diskutujících zájem o 10% do 3.8 ,tak se do 20:00 dnešního dne ozvěte - kód pošlu v soukromé zprávě.

Jinak to "blbě" vyplácám na jednu noc ve Vídni ..

4 Citovat

Je tady někdo kdo má kód navíc, byl bych mu zavázán. Pěkné odpoledne

0 Citovat

Dobré ráno, taky by se mi kod hodil na 3 noci v rakousku, takže už větší částka :)

0 Citovat

WDPKP8AFZF do dnes, napíš keď využiješ.

0 Citovat

Díky. Využito

0 Citovat

Další kód platný do 6. srpna

HBGK9ZNHNS 

0 Citovat

Využito a opět bez toho aby to dotyčný aspoň oznámil nebo nedej bože  poděkoval .. přikláním se k zasílání kódů do soukromých zpráv .. až budu mít kód já, velmi ráda tak oplatím laskavost někomu dalšímu , slušnému jako byl např. @hugonovak nebo @CestovatelX .. tímto jim ještě jednou děkuji !

4 Citovat

Budu ráda za zaslání kódíku do zpráv, budu kupovat ubytko za 10k, tak nevyjde vniveč 😄 Díky ❤️

0 Citovat

Hanka K napsal(a):

Využito a opět bez toho aby to dotyčný aspoň oznámil nebo nedej bože  poděkoval .. přikláním se k zasílání kódů do soukromých zpráv .. až budu mít kód já, velmi ráda tak oplatím laskavost někomu dalšímu , slušnému jako byl např. @hugonovak nebo @CestovatelX .. tímto jim ještě jednou děkuji !

Já taktéž, ráda kód pošlu lidem, kteří tu radí a postují info, co se (nejen) mně hodí. 

'Nějaký kódík někdo?' ode mě dostane kulový.

1 Citovat

Se divíte, že nikdo neděkuje, když tu pak nějakej mamrd začne nadávat Auditovi, že vše bere 😃

1 Citovat

NB43NY6E3B

0 Citovat

to Ridder - možná to právě luxoval ten mamrd a ještě se chlubil, že ty kódy sdílí

0 Citovat

TTWZ46G4K2 do dnes, napíš keď využiješ.

0