Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Pyjtrie napsal(a):

Ne, proč? Pořád tu žebrají jednodenní účty, tak jestli chtějí něco ušetřit, tak můžou něco zaplatit. Výhodný pro oba. I pro ně i pro toho, kdo dá kód.

Možná by šlo udělat víc různých témat: jedno třeba žebrající kódy zdarma a další pro lidi, co kód opravdu chtějí, protože jim ušetří i několik tisíc a chtějí za něj pár korun dát.

 

No... přeji Vám mnoho spokojených zákazníků... :-)

Pokud máte problém s jednodenními profily, lze zaslat přeci komukoliv do sz :-)

3 Citovat

To snad nejsou moji zákazníci, ale těch, co mají kód a chtějí ho zpeněžit. Já jsem to tu jen nadhodil. Můžete jim kód posílat i vy. A když nebudete chtít za nějakou odměnu, tak můžete poslat třeba tomu pánovi, co si píše o kód takto: "Chodí to občas do emailu (mně teda často)" Teď akorát nevím, jestli když mu chodí dost často ho o sdílí, nebo ho nechá raději propadnout.

0 Citovat

Chtěl bych se omluvit real_p. Špatně jsem ho pochopil. Kódy také sdílí.

0 Citovat

10% sleva v podobě kreditů
Platnost kódu do dneška (přišlo mi to v pátek, ale na méně používaný email).

GEER5D4EY6

0 Citovat

Kod je po platnosti

0 Citovat

Ja si rikal, ze napisu, at pripadny zajemce zmini, ze vyuzil.

Ale na to se tady asi moc nehraje.

Kod byl platny do 25.9., takže jeste dnes mel normalne fungovat. 

0 Citovat

Do 25.9 u bookingu znamena, ze 25.9 uz neplati

1 Citovat

Aha, to jsem netusil. Nicmene umysl jsem mel dobry, tak snad se to v ramci karmy pocita alespon za pul bodu.

1 Citovat

10% cashback :) BWXFUMAAK4

0 Citovat

Kód platný do zítra

7XS89PRU8R

0 Citovat

Dikymoc.vyuzito

0 Citovat

Prosím prosím nemá někdo kód? Dekuji 

0 Citovat

Zdravím všechny,  měla bych 1 kódík platný do 3.10.

 

Podmínkou pro jeho získání je mi do sz poslat návod, jak koupit lístky na AC Milán přímo přes ofiko web - žádné přeprodejce nechci.

Dost tápeme s jejich registrací (potvrzení telefonního čísla se zdá jako main trouble - vyzkoušena 3 různá čísla) a nic moc kloudného se mi nepodařilo dohledat...

 

Takže..kdo mi první plnohodnotně pomůže, toho bude - moc díky za ochotu! 😀 

0 Citovat

No vidíte, že se s kódem dá slušně kšeftovat. Peníze nejsou vše, někdo upřednostní službu, aby si nepřipadal jako vydřiduch.

0 Citovat

Pochybuji, že je to důvod zakládat nějaké šmelinářské vlákno. Kdo sem plácne kód, o který nestojí, nejspíš je to dotyčnému jedno. Kdo preferuje osobnější kontakt, nabídne soukromou korespondenci. Kdo chce službu nebo protislužbu, má úplně stejnou možnost s tím, že kód může být k dispozici třeba delší dobu. Vzhledem k tomu, kolik kódů se generuje, tak za jeden "prodaný" kód bude deset rozdaných. A to ještě většina z nich vyprší nebo se jich zbaví i bez protislužby.

2 Citovat

Ano, kšeftovat zde s penězmi bych si fakt nnetroufla - netušíte na koho zde narazíte a přijde mi,že absolutní minimum lidí by někomu cizímu ty peníze poslalo... ;-)

vadí mi zpeněžení už jen proto, na jaké stránce se nacházíte, postrádá mi to smysl a hlavní myšlenku cestovatelského fóra tohoto typu...

Ale proti gustu... ;-)

 

 

2 Citovat

Další kód tentokrát s platností do 4.10.23

M7G416HNGM

1 Citovat

Uz ho niekto pouzil :(

0 Citovat

@baca12 poslal som ti spravu, mal by platit 

0 Citovat

CH7KNBP6MG

0 Citovat

napsala do SZ, díky 

0 Citovat

BVDPP76PF3 plati do 11 okt. min 100e

0 Citovat

Míša K. napsal(a):

Zdravím všechny,  měla bych 1 kódík platný do 3.10.

 

Podmínkou pro jeho získání je mi do sz poslat návod, jak koupit lístky na AC Milán přímo přes ofiko web - žádné přeprodejce nechci.

Dost tápeme s jejich registrací (potvrzení telefonního čísla se zdá jako main trouble - vyzkoušena 3 různá čísla) a nic moc kloudného se mi nepodařilo dohledat...

 

Takže..kdo mi první plnohodnotně pomůže, toho bude - moc díky za ochotu! 😀 

 

 

pořád jej mám k dispozici mimochodem... :-)

0 Citovat

Dobrý den cestovatele nemáte někdo funkční promo . Děkuji raději prosím do zprávy aby vůbec fungoval než ho zadám.  Hezký den

0 Citovat

Dobrý den, zdravím nováčka na Cestujlevne. Stačí 1 kód, nebo mám poslat raději víc?

3