Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Někdo prosím 10% cashback kód? Thx

0 Citovat

Ahoj, kdybyste někdo měl kód, tak bych aktuálně taky využila. Díky moc :) (mám úroveň Genius 3 a kódy mi vůbec nechodí, ale kdyžtak se ráda podělím)

0 Citovat

V aplikaci můj T-mobile je 10% sleva na booking. Platnost do 30.11.23

0 Citovat

Ta sleva na T-mobile je max.  10 %, většinou kolem 4 % (možno použít opakovaně)…… no ale lepší než nic. 

0 Citovat

Už jsem se chtěla radovat :). Akorát tam píšou, že nárok na slevu má ubytování s bannerem "Získejte odměnu XX Kč" a já tam nikde tenhle banner nevidím...

0 Citovat

Do bookingu musíte vstoupit z aplikace T-mobile přes “jít nakupovat”, pak vložíte do “získat speciální nabídky” kód, který Vám vygeneroval T-mobile a pak už uvidíte ten banner :)

0 Citovat

Díky, uniklo mi to, že ještě před rezervací musím vložit kód někam na stránky : )

0 Citovat

Dávám další kód platný do 23.10.2023 .

7GHEQ8GAYU

Včera jsem tady jeden dával. Pokud jej někdo využil, bylo dobré to zde zaznamenat.

0 Citovat

Použito, díky

0 Citovat

ahoj, nenasel by prosim nekdo kod ?

0 Citovat

Ahoj, akurat vyberam ubytovanie do Tokia pre mna a moje dcery. Idem tam vo funkcii ziva penazenka, tak by ma potesil kod do sz. diki

0 Citovat

YR5KPW441F

končí dnes

0 Citovat

ĎAkujem Wallec, využité.

0 Citovat

Neměl by prosím jeden volný kód? Případně do SZ. Děkuji

0 Citovat

Pokud má někdo ze zdejší "staré gardy" a aktivních přispěvovatelů (alespoň 400 příspěvků) zájem o klasiku 10% do 15.10 ,tak pošlu kód do sz (dnes do 22:00).

Sběračům a kolemjdoucím to fakt nedám (tak prosím nezahlcovat sz jako minule ..).

3 Citovat

Další kód platný do 16.10.23

EQD724HAFC

0 Citovat

eva1234 napsal(a):

Do bookingu musíte vstoupit z aplikace T-mobile přes “jít nakupovat”, pak vložíte do “získat speciální nabídky” kód, který Vám vygeneroval T-mobile a pak už uvidíte ten banner :)

 

Zkoušela jsem a přijde mi, že ty ceny jsou stejné. Stejný ubytko, stejný termín - přes appku Tmobile s vložením kódu a přes app booking - stejný. Tak nevím, jestli něco dělám blbě já ... 

0 Citovat

A vidíte tam tenhle zelený banner “Získejte odměnu XX Kč”?


a4632909-4684-4f1f-8ba9-f36fc76d3bb2.png

0 Citovat

divan napsal(a):

Kódů je málo, lidí co je chtějí je hodně. Zkuste jít na Booking.com přes https://www.visa.com.au/en_au/vi...com/146337 (cash back až 10 % při platbě Visa kartou - ten jsem nezkoušel neb neplatím ubytování Visou) 

Máte někdo z poslední doby pozitivní zkušenost s cashbackem před Visa odkaz? Funguje?

0 Citovat

Nabídka platná do 15. října, tedy prý do dnešní půlnoci.
QM3YZKF2YW

0 Citovat

Vyuzite, vdaka

0 Citovat

Neni zac, tim spis, ze je to pro zaslouzileho clena CL😉

1 Citovat

2G4ZV6WM77

do 18. října

0 Citovat

Kód platný do 1.11.23

6F8N99G463

0 Citovat

Diky.

0