Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Musí to být ukázané hned na začátku: "Platba s peněženkou možná".

Zkoušel jste appku? Mi to ukazuje víc hotelů s možností uplatnit peněženku vždy tam než na webu.

0 Citovat

jj deam vzdy jen pres appku..mno nic jdu hledat teda dal:)

0 Citovat

superweb . napsal(a):

Vcelku zajimavy plugin je Ratepunk. 

 

Díky! Právě jsem ušetřil 100€, máš u mě pivo :-)

0 Citovat

Klikni na “Uplatnit kredit z penezenky” a ukazou se ti hotely. Me to teda jede vzdy, vyberu a uplatnim + zaroven pouziju kod na dalsi cashback.

0 Citovat

Prosím, o vysvětlení - jaký kód?

0 Citovat

Na 10% kredit zpet- do penezenky.

0 Citovat

A kde ten kód vezmete? 

0 Citovat

Váš promo kód na slevu 10 % max 100 EUR

platnost do 18.2.2023 kdo potřebuje ať využije

Y2YD6SB2VR

0 Citovat

Opět byl někdo rychlejší, tak snad příště mě to štěstíčko taky už potká,chjo..

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

Prosím, o vysvětlení - jaký kód?

Ruzne vyzebram🤦‍♀️😂, ani jednou mi neprisel. Nekomu chodi pravidelne.

0 Citovat

Aha, už je mi to jasné, to jsou ty kódy, které se tu objevují. Já jsem ho nikdy nedostala ani neměla možnost využít, takže jsem se domnívala, že na základě toho kódu je 10% sleva, ne že to je 10% cashback do peněženky, všichni píšou totiž sleva. Díky za vysvětlení. 

0 Citovat

@ Martin _58: máš ho v SZ

1 Citovat

Včera jsem bookoval přes referral od Iberie (možná s tím ale není žádná souvislost). Rezervace se v přehledu rezervací zobrazují jako za 0 Kč. Po rozkliknutí detailů tam už je správná cena.

Setkal se s tím už někdo?

Myslel jsem, že mám na počítači špatné cookies, ale dělá to profil i na jiném počítači.

EDIT: Teď jsem bookoval přes odkaz od Turkish a výsledek je ten samý 😀

EDIT2: Vypadá to, že Booking má problém se zobrazením ceny rezervovaného ubytování pouze v Chile.


booking.jpg

0 Citovat

Umím na booking udelat 30%cca na určitých hotelech. Většinou to funguje kdydž je objednávka vyšší jak 500$ cca. 

 

1 Citovat

feromero12 to se může někdy hodit!
prozradíš jak to funguje?

1 Citovat

Mandre napsal(a):

[citace="JanaV _1"]

Prosím, o vysvětlení - jaký kód?

Ruzne vyzebram🤦‍♀️😂, ani jednou mi neprisel. Nekomu chodi pravidelne.

[/citace]

 

Už se to kdesi řešilo, nemá to žádnou logiku ;) Mně přišel asi třikrát a to nejsem nějaký extra Genius 3, mám pár bookingů do roka. 

0 Citovat

A to chodí mailem nebo jak? Já mám Genius 3, na Bookingu jsem pečenej vařenej a napřišlo mi nikdy nic :-/

(Možná proto.)

2 Citovat

Ano, mailem. :) Logiku to fakt nemá, už jsem o tom četla kdesi mnoho příspěvků a úvah ... Myslíš, že posílají těm co jsou málo pečený vařený, aby je zadrápli? :D Možná jo ... 

0 Citovat

Přibližně před rokem, když jsem neměla skoro žádné rezervace, tak mi to chodilo velmi často. Vždycky jako notifikace z aplikace. Teď, když mám víc rezervací, tak mi to nechodí vůbec. Ale jak už tu někdo psal, přijde mi, že využitelnost je malá.

0 Citovat

hankaa napsal(a):

Myslíš, že posílají těm co jsou málo pečený vařený, aby je zadrápli? :D Možná jo ... 

No, skoro si začínám myslet, že přesně tak to je :-)

0 Citovat

Máte někdo zkušenosti z rezervací přes Priceline? Rezervoval jsem teď jedno ubytko, který na Pricelinu bylo o 100€ levnější než na Bookingu, a když jsem komunikoval s ubytovatelem, tak mi zprávy chodily přes systém Bookingu. To je nějakej jejich low-cost branch? 

0 Citovat

Booking a Priceline (spolu s agodou , kayakem a dalsima) patri do jedny skupiny .) 

0 Citovat

Jo tak. No tak to leccos vysvětluje :-)

0 Citovat

hankaa napsal(a):

Ano, mailem. :) Logiku to fakt nemá, už jsem o tom četla kdesi mnoho příspěvků a úvah ... Myslíš, že posílají těm co jsou málo pečený vařený, aby je zadrápli? :D Možná jo ... 

Taky si myslím, že pečenejm vařenejm to neposílají. Já jsem pečená vařená už několik let, jsem samozřejmě nejvyšší level génia, a žádnej kód na slevu mi nikdy v životě neposlali.

0 Citovat

Mě už těch 10% kódů přišlo asi pět ,ale upotřebil jsem pouze dva na delší/dražší pobyty. Na kratší mi většinou nabídla lepší cenu agoda i po té slevě od bookingu ..

0