Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

U zahraničních ubytování musíš v nastavení přehodit jazyk na Aj.


screenshot-20230315-121321.png

1 Citovat

super, diky

1 Citovat

Nekdo pls kod navic, ktery nevyuzije? Dekuji

0 Citovat

Ahoj potžebuji poradit ,Jedu do Izraele (duben-květen 2023) Mohu si koupit on line Rav kartu a mám nárok na 50% slevu ? Jemi 72 let Dík za radu Zdena

0 Citovat

Jak koupím on line  Rav kartu se slevou pro dúchodce a vůbec jde to pro čechy ? 

0 Citovat

Další kód na 10% cashback platný do 19.3.2023

XRXEKPQKWV

1 Citovat

Mal by niekto záujem o 5,5 tisícový Kč voucher na platbu cez Booking? Nevhodný darček a ja ho nevyužijem,  platnosť je do konca roku, kúpený bol cez pracovný benefit. Ak by náhodou... 

0 Citovat

Za jakou cenu? 

1 Citovat

Cena?

0 Citovat

Cena?

0 Citovat

Pardon, to som nešpecifikoval, povedal by som že za 4,5tis? Nikdy som takéto nič nepredával takže neviem ako to chodí, ospravedlňte, v minulosti som využil kým som mohol a nikdy nebol problém... Každopádne ak by mal niekto záujem tak sa ozvite, napíšem, určite sa dohodneme, radšej nech si to niekto užije akoby to prepadlo :) 

1 Citovat

Poslala jsem Vám soukromou zprávu. 

0 Citovat

Ahoj, 

   nemel by nekod prosim kod na 10%? jak jsem tu jiz drive psal, mam 40-50 noci pres booking ale nikdy me zadny neprisel..:(

dekuji za soukromou zpravu:)

Jirka

0 Citovat

Prosím Vás, máte někdo ještě jeden? Budu teď bookovat okolo 150 tis, tak by se mi hodil. Díky moc! Klidně sz.

0 Citovat

btw za jak dlouho je Vam pripsan ten 10% cashback? Cekam uz temer 2 mesice na pripsani do penezenky....

0 Citovat

Ak by mal ešte niekto záujem o 5,5  tisícový Kč poukaz na platbu pri rezervácii cez Booking stále aktuálne, pokojne sa ozvite! :) Cena: 4,5 tisíc

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

btw za jak dlouho je Vam pripsan ten 10% cashback? Cekam uz temer 2 mesice na pripsani do penezenky....

mě to přišlo hned cca týden - deset dní po využití ubytování

0 Citovat

Jiri Sindelar napsal(a):

btw za jak dlouho je Vam pripsan ten 10% cashback? Cekam uz temer 2 mesice na pripsani do penezenky....

Do 14 dnu.

0 Citovat

diky za odpovedi..koukam ze booking nema zadneho chat assistenta, musi se volat do UK? zkousel jsem reklamovat i dane rezervace kde se me nepripsali ty 10% vratky, ale opet tyden cekam na odpoved..:)jako na to ze tam protocim rocne celkem dost penez tak nic moc..:)

0 Citovat

Ja jednou volala na nejake ceske cislo.

1 Citovat

Kdyby měl někdo nepotřebný  kód na 10% cashback a byl by ochoten mi ho poslat do SZ, budu vděčný...

0 Citovat

Další kód na 10 % cashback platný do 24. 3. 2023

Y1Z26SHWAY

1 Citovat

[citace="Jiri Sindelar"]

diky za odpovedi..koukam ze booking nema zadneho chat assistenta, musi se volat do UK? zkousel jsem reklamovat i dane rezervace kde se me nepripsali ty 10% vratky, ale opet tyden cekam na odpoved..:)jako na to ze tam protocim rocne celkem dost penez tak nic moc..:)

české tel.číslo na booking je 239018307

 

0 Citovat

Poprosim ak ma niekto este Booking kod (10% zľava apod.) nech mi ho posle do sukromnej spravy :) dakujem velmi pekne

0 Citovat

I já bych moc prosil o kód do soukromé zpravy, zatím jsem nikdy v rychlosti užití neuspěl.. 

0