Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Nabízím nevyužitý kod na Booking na 10% cashback UEMQQ8XZSP

0 Citovat

Zeptám se úplně hloupě, protože jsem o to nikdy nežádala - ale jak získat  na booking.com odměnu do peněženky - kód voucher na 10 % cashback (kde ten kód nebo voucher najdu) ? V r. 2019 mi poslali odměnu sami, ale od té doby nic ale ani já jsem nebyla aktivní.

0 Citovat

Doporučil bych se podívat do nastavení, jaké nabídky může Booking posílat.  Pokud máš zaškrtnuto “slevy, nabídky, akce”, tak nezbývá než čekat, jestli ti něco pošlou. Jak už tady psali mnozí, logiku v tom nikdo nenašel. 

0 Citovat

Mně pořád cpou hovadiny typu sleva na půjčení auta nebo na taxíka z letiště, ale na ubytování NIKDY :-(

0 Citovat

Mně poslali kód začátkem roku, tak jsem ho použil kolem 18.1. Odměna zatím nedorazila. Pak mi poslali začátkem března, kdy jsem v mezičase byl v asi 4 hotelech. To jsem uplatnil na plánovaný pobyt v létě. Jak jsem psal, jejich logika rozesílání mi není jasná, ale když už mi to poslali, rád to využiju.

0 Citovat

A další kódík na světě: 31AYD192CU

 

Ne, netuším proč mi je posílají tak často, ale aktuálně máme ubytko všude zařízené, tak snad někomu bodne.

 

Napište, kdo využije, ať ostatní zbytečně nezkouší, díky. :-)

1 Citovat

Použito. Děkuji.

2 Citovat

Míša K. napsal(a):

A další kódík na světě: 31AYD192CU

 

Ne, netuším proč mi je posílají tak často, ale aktuálně máme ubytko všude zařízené, tak snad někomu bodne.

 

Napište, kdo využije, ať ostatní zbytečně nezkouší, díky. :-)

Nahodou este nemas? :) lebo pisem že ci mi niekto nevie poslat do sukromnej spravy a uz dvaja po sebe to daju verejne, nech bere prvy kto vidi...

0 Citovat

Omlouvám se, ale většinou nemám kapacitu vše pročítat a zjišťovat, kdo svůj vysněný kód již našel a kdo ne.. :-(

 

Ještě k tomu algoritmu zasílání - mně chodí ten cashback pravidelně na email od seznamu, přes který jsem si kdysi založila na bookingu účet. Primárně na bookingu ale používám účet od gmailu, na který mi kód nepřišel NIKDY, a to přes něj dělám 100% rezervací (několikrát do roka v Čechách i zahraničí). 

 

Několikrát jsem kód ulovila i na Facebooku ve skupinkách jako "slevové kódy a kupony".

 

Proč tomu tak je nevím, ale nestěžuju si, posílají mi to tak co 3/4 týdny... :-D

 

2 Citovat

Neměl byste někdo prosím kód na 10%cashback.diky moc

0 Citovat

Dnes končí AFQKBGG5KG 

0 Citovat

Vyuzito. Thx

1 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo kód na Booking, budu vděčná, protože plánuji kupovat dražší ubytování. Kdyžtak do zpráv :)

0 Citovat

Kód nemám, mám link na VISA cashback (prý to snad ani visou placené být nemusí).

https://www.booking.com/index.ht...id=2112864

0 Citovat

Visa cashback jsem už zkusila, ale od listopadu cekam a zadny cashback mi neprisel 😂

0 Citovat

Navíc někdy mi to ukáže vyssi cenu, kdyz to nactu na tom odkazu pres Visu. Takze davejte si pozor a kontrolujte si pred a po.

0 Citovat

mne nabídka přes Visu fungovala, asi po 2 měsících mi odměnu připsali na účet bookingu, pak bylo možné v bookingu si ji nechat převést na libovolnou kartu, což trvalo asi 2 dny.

Výhoda je, že ty peníze dostanete cash (nejsou vázané na booking, nemají omezené použití a platnost), nevýhoda je, že dost často je při kliknutí přes odkaz cena vyšší, než např. přes mobilní aplikaci (tam jsou nějkterá ubytování ještě víc zvýhodněna). 

 

0 Citovat

Jsem na tom s tou Visa akcí naprosto přesně jako goro.
Za prosincové pobyty ještě nic nepřipsáno. Stále to visí ve stavu prověřuje se a v měně AUD. Zkoušel jsem se dotazovat podpory bookingu, ale tam mě alibistikcy odkázali na poskytovatele té akce, že oni to prý neřeší.
Tak nevím, zda se přihlásí někdo komu letos přes tuto možnost cashback zafungoval.

0 Citovat

Ahoj posílám další kod na cashback do 6.4. 8BVC58P388

za posledních 10 dní je to třetí kod co mi přišel na cashback :) předtím nikdy žádný taky nechápu jak to funguje :D

0 Citovat

Chrome ... CTRL+SHIF+I ... a mas z toho mobilne zariadenie (vratane nizsich cien)

Firefox - CTRL+SHIFT+M ... to iste (lepsie si je vybrat zariadenie napr. Iphone)

Ak sa predtym presmerujete na booking cez cashback portal, tak vam este z tej ceny pre mobilne zariadenia pripisu 4% odmenu.

1 Citovat

Neznáš náhodou zkratku pro EDGE?

0 Citovat

Edge stejně jako Chrome CTRL+SHIFT+I

0 Citovat

Ahoj, řeším problém s účtem na Bookingu a nemužu se se zákaznickou linkou dobrat řešení. Svůj účet využívám šestým rokem, uskutečnila jsem 35 pobytů a získala 01/2022 úroveň Genius 3. Před 14 dny jsem se přihlásila z jiného zařízení do svého účtu a zničehonic se mi změnil profil. Zmizelo jméno vyplněné v mém profilu a zmizela úroveň Genius 3 - nyní tam je jen: Váš účet a úroveň Genius 1. Normálně bych si myslela, že jsem omylem založila jiný účet, ale v když kliknu na Rezervace a cesty, je tam v historii všech 35 realizovaných pobytů a i nějaké budoucí, které mám na léto. 

Booking mě dost fuckuje, co se týče řešení situace, přestože jsem naposílala všechny printscreeny dřívějších rezervací, včetné  té s udělením úrovně 3. A nic. Nezájem. My za nic nemůžeme. 

Tady jste všichni zkušení uživatelé B., nemáte s touto situací nějkou zkušenost, popř. radu, jak to řešit?  U úrovně 3 jsem měla proiritní podporu, teď se se mnou nikdo nezabývá.

Díky všem, co dočetli až sem.

  

0 Citovat

kód platný do dnes KGQ7PYDVB7

0 Citovat

kód platný do 25.4. YWD3WYZEV1

1