Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

5GEGKS9Y91    do 4.5.

0 Citovat

Tak kód už niekto použil, aspoň mohol napísať...každopádne Mel,ďakujem. 

1 Citovat

Nechcete si na ty kódy na Booking založit vlastní topic?

4 Citovat

Reni85 napsal(a):

Tak kód už niekto použil, aspoň mohol napísať...každopádne Mel,ďakujem. 

Tak asi 3 hodiny cekat nebude.

0 Citovat

Mandre,stačilo napísať "vyuzito".

2 Citovat

Reni85 > Fórum je přístupné i pro nepřihlášené/neregistrované osoby, je pro kohokoliv..... tzn. že si ten kód mohl zkopírovat kdokoliv "cizí", pak tedy nemohl ani napsat "vyuzito"..... taky číhám na jeden vhozený kód 😊

3 Citovat

FCB9KWRQ2K  platný do 5.5.2023

0 Citovat

To není možný, nestihl jsem to .... kód už je využitý 🙈

0 Citovat

Využito hned ráno,diky moc

0 Citovat

Také se moc přimlouvám za zřízení extra vlákna jen pro kódy z bookingu. Předem děkuji.

2 Citovat

Poprosim kto má booking zlavovy kod nech mi ho napíše do správy (nie do komentara) :) ubytko idem rezervovať vyše za 700€, tak by mi to dost pomohlo :) dakujem krásne

0 Citovat

na kódy je otevřené speciální vlákno:  https://www.cestujlevne.com/disk...-cash-back ...

1 Citovat

Ahoj, už nějakou dobu tohle fórum čtu, ale konečně jsem si udělala profil.

Mám hned dotaz, na vás zkušenější: Pokud získáte u zarezervovaného pobytu 10% cashback na cestovní kredity, co se stane, pokud poté modifikujete pobyt po skončení platnosti původního voucheru?

Potřebovala bych posunout data dvou pobytů v Řecku - u prvního přidat 2 dny (tam není cashback a není tedy co řešit), ale u druhého bych tím pádem musela rezervaci modifikovat a ubrat 2 dny. Cena pobytu je teď 511 EUR, cashback je 51 EUR. Přepočítá se cashback odebráním 2 dnů na nižší částku, nebo mi kvůli té změně úplně zmizí?

Řešili jste to někdy někdo?

Data pobytu bych měnila jen kvůli možnosti kouknout ještě na jednu památku, která měla být zavřená a nakonec není, vlastně ani nevím, jak moc o ni stojím, a nerada bych kvůli tomu přišla o cashback úplně :D

Díky moc.

0 Citovat

Myslim, ze se cashback zrusi uplne, ze tam bude, ze si nesplnila podminky, ale chce to vyzkouset. Pro jistotu mit po ruce novy kod.

0 Citovat

Prosím, teď jsem řešil pro ubytování v Portugalsku u rezervace ubytování a zajištění kreditní kartou své háčky a čárky ve jméně. Poprvé po několika letech.... až mě to teď úplně zblblo a teď nevím, co jsem používal za diakritiku k ověření doposud jako "držitel karty".

Nemám to teď jak ověřit ve fázi "zadání platební metody", co mám u karty za jméno.... Mám tam aktuálně zobrazeny 2 kreditky se stejnými čísly, jména tam jako na potvoru zobrazeny nejsou.

Co je teda univerzální v kolonce "držitel karty"?

PETR NOVACEK

PETR NOVÁČEK

Teď při rušení jedné z přednastavených karet mám strach, abych se netrefil s mazáním do karty, která byla u již provedených rezervací na další letošní pobyty....

Díky, snad nebudu za debila. Možná je to až moc jednoduché, ale mě to teď pomůže....

0 Citovat

Obvykle jsou tam všechna písmena velká bez háčků a čárek. Případně lze vymazat obě karty a vložit znovu

0 Citovat

Mám takhle uložených několik karet v prohlížeči a občas se mi stane, že k číslu jedné karty dám jiný jméno. Jednou jsem tam dal i adresu místo jména. Vždy bez diakritiky a nikdy se nikdo ani neozval. 

0 Citovat

"Mám takhle uložených několik karet v prohlížeči a občas se mi stane, že k číslu jedné karty dám jiný jméno. Jednou jsem tam dal i adresu místo jména. Vždy bez diakritiky a nikdy se nikdo ani neozval. "

Mě se teď ozval booking po dnešní rezervaci nového ubytování v ČR (2h po rezervaci), že mám "dodatečně ověřit platnost karty", jinak bude rezervace zrušena. Dal jsem si to do souvislosti s těmi dvěmi stejnými kartami (čísly), ale jinými jmény u nich (jiná diakritika) 🤔 Že jsem u rezervace zvolil zrovna tu "špatnou" kartu....

 


screenshot-20230523-230358-gallery.jpg
screenshot-20230524-082934-gallery.jpg

0 Citovat

Koukám, jakou mám kliku, když se jmenuju zcela bez diakritiky 😀

2 Citovat

pokus napsal(a):

Obvykle jsou tam všechna písmena velká bez háčků a čárek. Případně lze vymazat obě karty a vložit znovu

Nakonec jsem tedy vymazal obě karty z účtu bookingu, vložil staronovou kartu se jménem BEZ DIAKRITIKY a u komplet všech pobytů pak provedl aktualizaci karty. U dražších pobytů jsem si pak platnost rezervace ověřil přes SZ s hotelem. Díky

0 Citovat

Proboha, ty toho naděláš. Roky jsem na zaručení pobytů používal benefitní nebo stravenkovou kartu od Edenredu a nikomu a ničemu to na Bookingu nevadilo. Chovají se jako MasterCard a nechají projít jen transakce ve výši 0 Kč (ověření platby).

Pochybná ubytka, která ti zadrží celou částku hned po rezervaci navzdory informaci o platbě na místě, fakt nemusím.

0 Citovat

Jak vidíš a čteš, jsou tu cestovatelé i méně zkušení..... vč. mě .... 😋😋😋  To je jako v autoškole 🤗

0 Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, jaké hotely se dají platit pomocí kreditů? Přemýšlím, že si na booking nahraju body ze sodexa, tam píšou, že to jde použít asi na 70 % nabízených ubytování. Ale dokud tam kredity nemám, tak si to nemůžu vyfiltrovat. Tak aby tam pak nebyly jenom nějaký podřadný hostely a tak :D 

Chápu, že to asi nejde nějak obecně říct, ale budu rád když se podělíte o vaše zkušenosti. Díky.

0 Citovat

Jestli myslis kredity z penezenky, tak jsou tim platitelna bezna ubytka, dokonce bych rekla, ze vetsina ubytek, co jsem si nezavisle vybrala, sla kredity zaplatit.

1 Citovat

Většinu ubytování, který se platí předem, lze zaplatit kreditem. Ve většině zemí Evropy opravdu nebudeš mít problém něco najít. V rozvojových zemích (kde se často dá platit jen v hotovosti na místě), je výběr minimální nebo nulový.

1