Vaše zkušeností s tímto prodejcem. .

Booking.com

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Slevový kód do zítřka: VMQC2XKW9S

0 Citovat

Slevový kód do 9. 1. 2024: E79BBM6UEB 

0 Citovat

a je pryč...:-(

 

0 Citovat

Pište to do speciálního vlákna na slevové kódy Bookingu: https://www.cestujlevne.com/disk...-cash-back

A když kód využijete, napište to tam.

Pořád dokola... Slovy klasika: je to marný, je to marný, je to marný.

3 Citovat

Tak už mi taky přišel scam tvářícíse jako oficiální zpráva, normálně v bookingový poště. Upozornil jsem ubytko i booking, z ubytka obratem přišlo, že je to podvod. Od bookingu nic. Tak nevim, jestli s tím něco dělají, nebo je jim to ganz egal.

0 Citovat

Já jsem upozornil ubytování, odpověď žádná. Naopak z Bookingu se mi ozvali.

0 Citovat

Ahoj, řešili jste jak snadno se dostat na úroveň Genius 3? Třeba si objednat ubytování za euro a pak tam nedorazit? Má s tím někdo zkušenost, jestli ubytování potvrdí?

0 Citovat

Mám Genius 3, ale že by to byla nějaká výhra.....

4 Citovat

Je na to potřeba 15 potvrzených pobytů během posledních 2 let. Dá se toho dosáhnout za 16 dní, když pokaždé zůstaneš jinde.

1 Citovat

Mam Geniusa 3 uz dlouho, zadne kdovijake vyhody z toho nepozoruju, dokonce mi ani neposilaji zadne ty kody na 10% a nic, co bych pocitovala jako nejakou vyraznou vyhodu.

3 Citovat

Mně kódy nechodí prakticky vůbec, za celou dobu jsem měl jeden. Na Genius to nabízí slevy, ale většinou z mobilu je ta sleva ještě výrazně větší.

Teď se mi osvědčil ten odkaz na cashback s Mastercard, co je o pár příspěvků výše, díky za něj.

0 Citovat

To je druhá věc. Kód na 10% slevu jsem ještě nikdy nedostal. Jen nedávno voucher na 15€ na nějakou attraction, kam bych jinak nešel, kdyby mi neposlali kód. K tomu omezení v použití jen na dva dny.

Ceny s Génius 3 jsou stejně, ne-li vyšší jak jinde. Není moc o co stát...

3 Citovat

Pocitaji se jak pobyty, tak i vstupenky na atrakce a taky pujceni auta. Ale taky nevim, jestli to ma vyznam, resit. Mam G2, kod 10%nikdy zadny, ted mi prisel 20€ voucher na atrakce, koupim za to vstupenky v Dubaji.

0 Citovat

Kódy se tu už řešily. Mám Genius 3, ale kód na 10% jsem dostal za dobu co mám účet u Bookingu (a to je opravdu hodně dlouho) jen jeden. Nedávno mi navíc přestal fungovat cashback přes odkazy od Mastercard, ISIC, ... Děje se to někomu taky? Ještě na podzim to fungovalo, teď ne, zkoušeno na několika PC, v různých prohlížečích, na mobilu... Možná to nějak souvisí s mým konkrétním účtem u Bookingu? Ale nevím jak a proč...

0 Citovat

Ad Genius 3 ... on sam o sobe nic neznamena, ale obcas tam booking hazi "akce", ze s geniusem je snidane zadaco, nebo treba nejakej "upgrade", a obcas kdyz hledam nejaky ubytko, tak tam haze nejaky special slevy. ale nic frekventovaneho.

nicmene, nejak nemam touhu kontrolovat s "non-genius uctem", jestli to neni nejaka fake sleva a bez geinusu by nebyla cena stejna - a vlastne asi je mi to jedno, ubytku kupuju jednoduse podle ceny a kriterii ktery mam, a jestli tam sviti, ze je to se slevou, se slevou pro modry oci, nebo bez slevy, je mi flastne sumafuk.

jo, a booking kod na slevu jsem dostal za zivot jeden :-D

2 Citovat

Taky mám Genius 3 a kód jsem v životě nedostala.

Co se týká slev, tak poslední dobou jsem měla štěstí na nabídky snídaně a upgrade zdarma, ale myslím, že to by bylo i u Genius 2.

Jen jednou jsem teď dostala slevu 25%, což je díky tomu Genius 3.

 

1 Citovat

divan napsal(a):

Mám Genius 3



Mám Genius 2. Cashbacky neresim. Objednavam primarne pobyty umoznujici zruseni zdarma a bez plateb predem (cestuji primarne s rodinou a pokud nejake dite onemocni, krachne domluveny termin volna, atd., tak se storno hodi). Vyuzivam jak bookovani pres PC, tak pres mobilni aplikaci, kde je podle me tak o 10% nabidek vice, ci za lepsi cenu nez mimo aplikaci.
Slevove kody mi chodily tak jeden za pul roku, nicmene od rijna do ledna mi jich prislo tak sest.

0 Citovat

Při výběru nehledím na nějaký Genius, jen ubytování musí splňovat to co požaduji. Nicméně KAŽDÁ rezervace z těch co jsem dělal přes web (tedy když to v aplikaci nebylo výhodnější díky mobilní slevě) mi přes link ISIC atd. ještě nedávno dávala cashback, což mi teď neznámo proč nefunguje. Jen loni jsem na těch ISIC cashbacích udělal odhadem 100 €. A 100 € "za nic" se hodí.

2 Citovat

Já ještě třeba nikdy neviděl ubytko, kam by šel zadat tento 10% kód a ČSOB Premium link mi fungoval jen první týden (to jsem booknul několik ubytek opravdu s 10% slevou oproti Genius 3), a teď 3 země, desítky ubytek - nic. 

Jinak doporučuji takové ty doplňky prohlížeče (např. ratepunk pro Chrome). Když se díváte na ubytko na bookingu, máte vpravo sloupec, kolik to stojí na ostatních vyhledávačích a dokonce vás to upozorní i na možnou slevu uvnitř bookingu, např. přes mobilní zařízení. Ale po pár letech co to používám jsem teda ještě taky neviděl lepší cenu než na bookingu, jedině přímo u hotelu a to jen v minimu případů.

0 Citovat

10% kód by měl jít zadat snad do každého ubytování. Poslední dobou bývají rel. často hotely napřímo levnější. U dvou ubytování jsem kdysi využil Hotels.com. Cena byla shodná s Bookingem, jenže navíc v ní byla snídaně a zrušení zdarma do pozdějšího data než u Bookingu. To je i problém Ratepunku, který už dlouho používám - porovná ceny, ale neporovná podmínky, takže někdy z toho může vzniknout  nechci slevu zadarmo.

BTW Ratepunk informuje u některých ubyt. i o tom, že když změníte lokaci (včetně toho jakou konkrétně máte nastavit), cena v Bookingu bude nižší. Pokud někdo používáte VPN, můžete to zkusit.

0 Citovat

Ta 10% sleva se dá totiž zadat jen při objednávce přes app. Aspoň mi to tam vždy hodí okno, kam to jde napsat (nikdy jsem to nevyužila, nemám kódy), ale v PC mi to tu možnost nedává.

0 Citovat

Tento týden jsem objednával ubyt. v PC a kód jsem zadával. Možná je to teda jak u kterého ubytování?

EDIT: teď jsem chtěl rezervovat  ubytování a pole na kód tam pro změnu nebylo... Tak jsem šel do apky a tam se kód dal zadat.

0 Citovat

Aha, tak teď už to vůbec nechápu. Asi máte pravdu.

0 Citovat

Je to v ponuke v úplne poslednom kroku, pri záväznej rezervácii - len treba stránku odscrollovať až úplne dole, pod to potvrdzovacie tlačítko, pri štandardnom zobrazení na obrazovke PC to políčko na vpísanie kódu najprv nie je vidieť, je totiž až úplne dolu - viď príloha.


bookingpromo.jpg

0 Citovat

Hele, nemáte pocit, že booking.com je šmelina?? Nějak mi přijde, že když mám pokoj přes ně, tak jako ta kvalita je horší... hl.umístění, ale možná jen náhoda. A cenově se dá často domluvit lepší cena přímo s hotelem... nějak nejsem s nima spokojen. 

1