Obrázek hotelu Time Out Hotel

Time Out Hotel

Star Star Star
Barbados

Tříhvězdičkový hotel Time Out Hotel se nachází na Barbadosu.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
vhodný pro nenáročné klienty
parkování zdarma
WiFi zdarma
5 km od centra města Christ Church
Christ Church
Hotel je umístěný vedle St Dominic's Roman Catholic Church a je 15 minut chůze od Coast Beach Club. Centrum města Christ Church je 5 km od hotelu. Supermarkety a nákupní bulváry jsou jen pár kroků od hotelu.
Písčitá pláž je asi 150 m od hotelu.
Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také novinový stánek a dětská herna. Internet WI FI zdarma
Hotel má 76 pokojů.Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. K dispozici je také lednička a varná konvice. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů. 
Bez stravy. Možnost snídaně nebo polopenze.Hotel má snídaňovou místnost kde se ráno podává americká snídaně. Restaurace se specializuje na mezinárodní kuchyni.  Johnny Cool Jazz & Blues Beach Bar a Luigi's nabízí výběr jídel a je jen 150 metrů od hotelu.
Krytý nebo venkovní bazén, fitness studio. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. Za poplatek je dále v nabídce golf.
* leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu* počet nocí dle nabídky* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby anglicky mluvícího zástupce zahraničního partnera* virtuální český delegát* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fotky

Time Out Hotel – fotka 1
Time Out Hotel – fotka 2
Time Out Hotel – fotka 3
Time Out Hotel – fotka 4
Time Out Hotel – fotka 5
Time Out Hotel – fotka 6
Time Out Hotel – fotka 7
Time Out Hotel – fotka 8
Time Out Hotel – fotka 9
Time Out Hotel – fotka 10
Time Out Hotel – fotka 11
Time Out Hotel – fotka 12
Time Out Hotel – fotka 13
Time Out Hotel – fotka 14
Time Out Hotel – fotka 15

Mapa

Booking.com