Obrázek hotelu Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie

Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie

Star Star Star
Kalábrie, Itálie

Tříhvězdičkový hotel Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie se nachází v letovisku Kalábrie, v Itálii.

Dovolenou si můžete vybrat z 5 termínů s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 27 839 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 28 799 Kč.

Nejlevnější nabídka
27 839 Kč
08.-15. 06. 2023, Letecky – Praha, Polopenze Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
08. 06. - 15. 06. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
27 839 Kč
cedok.cz
21. 09. - 28. 09. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
27 839 Kč
cedok.cz
24. 08. - 31. 08. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
28 799 Kč
cedok.cz
03. 08. - 10. 08. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
28 799 Kč
cedok.cz
06. 07. - 13. 07. 2023 / 7 nocí
Polopenze
Praha
28 799 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
město vytesané ve skále
Alberobello, městečko, které je součástí světového dědictví UNESCO
přírodní krásy a jeskyně
návštěva Pompejí
antické památky
barokní stavby
1. den: Odlet z Prahy do Lamezia Terme, transfer do hotelu. 2. den: Prohlídka města Matera. Toto jedinečné místo připomíná labyrint z kamenných domů, příkrých schodišť a úzkých uliček. Městská část Sassi di Matera je plná jeskyní. Své domy si tu místní obyvatelé tesali přímo do skály z vápencového tufu, zdvihající se nad přirozeným kaňonem řeky Graviny. Dále navštívíte jedinečné místo Alberobello. Město je známo především díky své unikátní architektuře – zdejší domky jsou postavené v tzv. stylu trulli a jsou součástí světového dědictví UNESCO3. den: Ranní odjezd do Lecce. Lecce je barokní metropole a perla jižní Itálie. Uvidíte tu barokní paláce, kostely i římský amfiteátr. Prohlídka města a návštěva Baziliky Santa Croce. Další zastávkou je Otranto, město na poloostrově Salento. V katedrále z roku 1088 se nachází největší podlahová mozaika v celé Itálii. Vstoupit se dá do podzemní mramorové krypty nebo do kostnice. 4. den: Prohlídka hlavního města Apulie – Bari. Prohlídka historického centra a návštěva baziliky Svatého Mikuláše, jež je patronem města. V kryptě baziliky jsou umístěny ostatky svatého Mikuláše a je vyhledávaným místem poutníků. San Giovanni Rotondo je umístěné na poloostrově Gargano. 5. den: Individuální volno nebo fakultativně za přípatek plavba lodí podél pobřeží Gargana. Během plavby můžete obdivovat krásné pobřeží, skalnaté útvary, krasové jeskyně a malebné pláže. Návštěva živého letoviska Vieste. Budete tu mít čas se projít historickým centrem s malými bílými domečky vystavěnými na skále. 6. den: Odjezd do Neapole, jež je hlavním městem kraje Kampánie, která leží přímo na svahu činné sopky Vesuv. Prohlídka Hradu Sv. Eliáše. Lanovkou vyjedete na vyhlídku, odkud máte nádherný výhled nejen na město, ale i na celý Neapolský záliv. Prohlídka starého města. 7. den: Po snídani návštěva Pompejí. Město bylo zasypáno při výbuchu Vesuvu roku 79 a zůstalo tak zakonzervováno do dnešních dnů. Při procházce města vás překvapí domy vyzdobené freskami a nádhernými podlahovými mozaikami, chrámy, divadla, lázně, ale také taverny, pekárny či veřejné záchodky. Odjezd do Kalábrie. 8. den: Individuální volno, transfer na letiště. Odlet do Prahy.
• příplatek za jednolůžkový pokoj 4.490,- Kč • plavba Gargano 1.190,- Kč (minimální počet 20 osob)• příplatek za 2. řadu v autokaru 299,- Kč  • příplatek za 3.-5. řadu v autokaru 249,- Kč 
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• 7 noclehů v hotelech *** s polopenzí• transfery dle programu• služby průvodce• pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob.Změna programu, či případná změna pořadí jednotlivých výletů dle aktuální situace vyhrazena.CENA NEZAHRNUJE:• stravování, jež není uvedeno v programu• vstupy• místní pobytová taxa• spropitné (personál, průvodce, řidič)

Fotky

Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 1
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 2
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 3
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 4
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 5
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 6
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 7
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 8
Itálie na podpatku - Apulie a Kampánie – fotka 9