Obrázek hotelu GH Santina Resort & SPA

GH Santina Resort & SPA

Star Star Star Star
Sardinie, Itálie

Čtyřhvězdičkový hotel GH Santina Resort & SPA se nachází v letovisku Sardinie, v Itálii.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
nově otevřený hotel
nabídka light All Inclusive
v blízkosti pláže
klidná lokalita nedaleko města
 La Ciaccia
Region Valledoria, cca 600 m od centra LA CIACCIA s obchodem a několika restauracemi, cca 14 km od historického města Castelsardo s obchody, bary a restauracemi; cca 93 km od letiště v Olbii.
Spiaggia La Ciaccia, veřejná, oddělená hotelová část, písčitá, cca 500-800 m od hotelu (v závislosti na ubytování), přístup po místní komunikaci nebo hotelovým autobusem zdarma (jezdí v sezóně, frekvenci určuje hotel ), slunečníky a lehátka zdarma (2 lehátka a slunečník / pokoj; omezený počet; lehátka v 1. řadě jsou zpoplatněna); Spiaggia Baia dei Ginepri, veřejná, písčitá, cca 2 km od hotelu, bez plážového servisu; Spiaggia San Pietro A Mare di Valledoria, písčitá, cca 3,5 km od hotelu, bez plážového servisu.
Čtyřhvězdičkový hotel, otevřeno v roce 2021, 78 pokojů, 5 budov, výtah, lobby, 24h recepce, restaurace s terasou - stravování formou bufetu, obsluha, k dispozici dětské židličky pro děti, u večeře vyžadováno společenské oblečení (pánové - dlouhé kalhoty), 2 bary, z toho jeden u bazénu; nehlídané parkoviště (omezený počet míst); slunná terasa, zahrada, bezplatné bezdrátové připojení k internetu v prostorách hotelu; příplatky: pronájem auta; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard.
Pokoj standard: 2 osoby, 20-26 m², moderní, světlý, klimatizovaný, koupelna (vana nebo sprcha, wc; fén), satelitní TV, telefon; příplatky: trezor, minibar (na objednávku, platí se dle spotřeby); dětská postýlka pro děti do 2 let na objednávku před příjezdem (platí se: cca 10 EUR / den); některé pokoje s balkonem nebo terasou.
Light All inclusive: snídaně formou bufetu (7:30-10:00), oběd formou bufetu (12:30-14:00), večeře formou bufetu (20:00-21:30) nebo servírované v restauraci, omezené množství vody a vína k obědu a večeři.
Bazén (oddělená část pro děti), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, ručníky za poplatek (cca 2 EUR / den / ručník, nutná kauce).
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.Vzhledem k aktuální situaci mohou být některé služby z hygienických důvodů omezené či nedostupné.

Fotky

GH Santina Resort & SPA – fotka 1
GH Santina Resort & SPA – fotka 2
GH Santina Resort & SPA – fotka 3
GH Santina Resort & SPA – fotka 4
GH Santina Resort & SPA – fotka 5
GH Santina Resort & SPA – fotka 6
GH Santina Resort & SPA – fotka 7
GH Santina Resort & SPA – fotka 8
GH Santina Resort & SPA – fotka 9
GH Santina Resort & SPA – fotka 10
GH Santina Resort & SPA – fotka 11
GH Santina Resort & SPA – fotka 12
GH Santina Resort & SPA – fotka 13
GH Santina Resort & SPA – fotka 14
GH Santina Resort & SPA – fotka 15
GH Santina Resort & SPA – fotka 16
GH Santina Resort & SPA – fotka 17
GH Santina Resort & SPA – fotka 18
GH Santina Resort & SPA – fotka 19
GH Santina Resort & SPA – fotka 20
GH Santina Resort & SPA – fotka 21
GH Santina Resort & SPA – fotka 22
GH Santina Resort & SPA – fotka 23

Mapa

Booking.com