Obrázek hotelu Legends Beach Resort

Legends Beach Resort

Star Star Star
Jamajka

Tříhvězdičkový hotel Legends Beach Resort se nachází na Jamajce.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
typická jamajská atmosféra
u jedné z nejkrásnějších pláží Seven Mile Beach
možnost snídaně nebo All inclusive
golfové hřiště v blízkosti
Negril
Hotelový areál skládající se ze dvou částí (u pláže a přes cestu v zahradě) se nachází ve vzdálenosti 90min. od letiště. V blízkosti hotelu se nachází obchody, restaurace a zábavní možnosti. Klienti mohou využívat služeb 5minut vzdáleného sesterského hotelu Samsara Cliff, kam jezdí zdarma dvakrát denně hotelový autobus.
Hotel se nachází přímo na písečné pláži vybavené lehátky.
Recepce, restaurace, bar, 2 bazény, herna, wifi, směnárna, internetový koutek, obchod se suvenýry.Lázeňské centrum.   Internet: WiFi v pokojích, internetový koutek.
Dvoulůžkové pokoje standard jsou umístěny ve dvoupatrových budovách v zahradě, jsou zařízeny dřevěným nábytkem a mají koupelnu s příslušenstvím, kabelovou TV, telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, balkon nebo terasu. Za příplatek pokoje superior v části u moře s výhledem do zahrady.
Bufetové snídaně. Možnost all inclusive (plná penze formou bufetu, místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 do 22hodin.).
Tenisový kurt (vybavení k dispozici zdarma), stolní tenis, biliár. V rámci all inclusive úvodní lekce potápění v bazénu, upotápěčské PADI centrum, v blízkosti hotelu vodní sporty, 18ti jamkové golfové hřiště Negril Hills Golf Club (cca 15minut od hotelu).
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• česky/slovensky hovořící asistence v destinaci• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fotky

Legends Beach Resort – fotka 1
Legends Beach Resort – fotka 2
Legends Beach Resort – fotka 3
Legends Beach Resort – fotka 4
Legends Beach Resort – fotka 5
Legends Beach Resort – fotka 6
Legends Beach Resort – fotka 7
Legends Beach Resort – fotka 8
Legends Beach Resort – fotka 9
Legends Beach Resort – fotka 10
Legends Beach Resort – fotka 11

Mapa

Booking.com