Obrázek hotelu Travellers Beach Resort

Travellers Beach Resort

Star Star Star
Jamajka

Tříhvězdičkový hotel Travellers Beach Resort se nachází na Jamajce.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
vhodný pro nenáročné klienty
v živějším letovisku
noční život a zábava
Negril
Travelers Beach Resort se nachází v Negrilu u více než 11 km dlouhé pláže. Rezort je vzdálený 15 minut autem od zátoky Orange Bay a necelých 80 km od města Montego Bay a mezinárodního letiště Sangster.
Hotel leží přímo na krásné pláži.
K vybavení objektu patří recepce, 60 pokojů, hotelový trezor, směnárna, restaurace, jídelna, snídaňový salónek, kavárna, bar, obchody, zahrada, TV místnost, bezplatné parkoviště, pokojová služba, prádelna, směnárna.
Vybavení pokoje - klimatizace, ústřední topení, ventilátor, vlastní koupelna (sprchový kout/vana), minilednička, sada na žehlení, připojení k internetu, telefon, TV. Většina pokojů má balkón.  Standardní pokoje mají klimatizaci, TV, sprchový kout, balkon nebo terasu.  Superior pokoje jsou vybaveny 2 lůžky a navíc mají kávovar a lednici.  Pokoje Deluxe se nacházejí v bungalovech, jinak jsou vybaveny stejně.
Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře.
Plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, kulečník a šipky. Za poplatek: fitness studio, aerobik, jízda na koni, potápění, vodní lyžování, jet ski, jízda na motorovém člunu, jízda na banánovém člunu a jízda na katamaránu. Hotel nabízí živou hudbu a zábavu v nočním klubu. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků• transfery v cíli• počet nocí dle výběru• česky/slovensky hovořící asistence v destinaci• pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Fotky

Travellers Beach Resort – fotka 1
Travellers Beach Resort – fotka 2
Travellers Beach Resort – fotka 3
Travellers Beach Resort – fotka 4
Travellers Beach Resort – fotka 5
Travellers Beach Resort – fotka 6
Travellers Beach Resort – fotka 7
Travellers Beach Resort – fotka 8
Travellers Beach Resort – fotka 9

Mapa

Booking.com