Obrázek hotelu Secrets Papagayo

Secrets Papagayo

Star Star Star Star Star
Kostarika

Pětihvězdičkový hotel Secrets Papagayo se nachází v Kostarice.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Adults Only 
rozšířené All inclusive
vyhlášená oblast Playa Hermosa se sopečnou pláží
pro náročné klienty
v blízkosti národní parky
Playa Hermosa, Guanacaste
Rezort se nachází tichomořské pláži Playa Arenillas s černým sopečným pískem, v klidném zálivu Papagayo Bay, ve vyhlášené oblasti Playa Hermosa. Vzdálenost od letiště Liberia je 40 min jízdy.V okolí se nachází známé turistické městečko Coco Beach a přírodní oblast Guanacaste, kde lze také v sezóně spatřit  mořské želvy kladoucí vejce. Rezort nabízí další široké možnosti vyžití vč. výletů na lodi, potápění, surfing, jízdy na koních, horská kola, ZIP line, lze také vyrazit do několika národních parků, např. Santa Rosa, Rincon del la Vieja, nebo Barra Honda.
černá sopečná pláž na tichomořské straně. Čisté moře s pozvolným vstupem do vody.
Unlimited Luxury program s 24 hod. servisem, s možností užívat si v 6 skvělých restauracích, 5 barech a jedné kavárně. K dispozici jsou 2 bazény, Spa, fitness, a další zařízení. 18 jamkové hřiště Peninsula Papagayo Golf Course je vzdáleno cca. 30 min. od rezortu. Wifi zdarma.
V rezortu je celkem 202 nekuřáckých pokojů s balkóny, nebo terasami, s výhledem buď na oceán, nebo do tropické zahrady. Všechny pokoje jsou vybavené koupelnou, klimatizací/stopním větrákem, sat TV, kávovarem, žehličkou a žehl. prknem, trezorem, vysoušečem vlasům atd.Typy pokojů:Bungalow Suite Tropical View: 42m2, výhled do zahrady, 1 x king size bed, nebo 2x double bed, max. obsazenost: 2-3 dosp. osoby Preferred Club Bungalow Suite Ocean View: 42m2, výhled na oceán, 1 x king size bed, nebo 2x double bed, max. obsazenost: 2-3 dosp. osobyPreferred Club Junior Suite Plunge Pool: 55m2, nádherný výhled na oceán + vlastní menší bazén na terase, 1 x king size bed, max. obsazenost: 2 dosp. osobyPokoje Preferred Club mají navíc:Osobní check inPrivátní Preferred Club loungeUpgradovaný minibar a koupelnové vybaveníPolštářové menuPřístup do PC v Club loungeSnídaně, svačiny, dezerty a likéry v salónkuDenní tisk na pokoji (anglický/španělský)
Secrets Papagayo nabízí 7 možností stravování: 1x bufetová restaurace, 4 á la carte, grill a café:Aqua: snídaně, obědy, večeře. Zdravá kuchyněBarefoot Grill: 11:00-18:00, snídaně, obědy, večeře. Grilované speciality, snacky.Kavárna Coco Café: 6:30-22.00Himitsu: 18:00-22:00, Á la carte, pan-asijská kuchyněMarket Café: bufetová restauracePortofino: 18:00-22:00, Á la carte, italská kuchyně Seaside Grill: snídaně, obědy a večeře pouze pro hosty v Preferred ClubDále mají hosté k dispozici 5 barů s vybranými alko a nealko nápoji.
Hosté mají k dispozici 2 velké bazény. Široká nabídka sportů v ceně All Inclusive, např. kurzy vaření, tancování, tenisový kurt, jóga, bach volejbal, vybavení pro šnorchlování, kajaky, vodní pólo, nemotorizované sporty  Za příplatek: rybaření, kite surfing, výlety na lodi, horská kola atd. Golfové 18jamkové hřiště nedaleko rezortu.
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu* 7/10 noclehů* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu* asistenci anglicky hovořícího zástupce místního partnera* virtuální český delegát

Fotky

Secrets Papagayo – fotka 1
Secrets Papagayo – fotka 2
Secrets Papagayo – fotka 3
Secrets Papagayo – fotka 4
Secrets Papagayo – fotka 5
Secrets Papagayo – fotka 6
Secrets Papagayo – fotka 7
Secrets Papagayo – fotka 8
Secrets Papagayo – fotka 9
Secrets Papagayo – fotka 10
Secrets Papagayo – fotka 11
Secrets Papagayo – fotka 12
Secrets Papagayo – fotka 13
Secrets Papagayo – fotka 14
Secrets Papagayo – fotka 15
Secrets Papagayo – fotka 16
Secrets Papagayo – fotka 17

Mapa

Booking.com