Obrázek hotelu Sandos Playacar

Sandos Playacar

Star Star Star Star Star
Playa del Carmen - Mayská riviéra - Quintana Roo, Mexiko

Pětihvězdičkový hotel Sandos Playacar se nachází v letovisku Playa del Carmen - Mayská riviéra - Quintana Roo, v Mexiku.

Dovolenou si můžete vybrat z 1 termín s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 46 340 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 46 340 Kč.

Nejlevnější nabídka
46 340 Kč
14.-24. 09. 2023, Letecky – Praha, All inclusive Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
14. 09. - 24. 09. 2023 / 10 nocí
All inclusive
Praha
46 340 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Přímo u dlouhé, několik kilometrů dlouhé pláže  Playacar.
819 pokojů v několika 3patrových budovách a vilách v tropické zahradě, vstupní hala s recepcí, 2 bufetové restaurace (mezinárodní, snack), 6 à la carte restaurací (italská, orientální, francouzská, brazilská, mexická, steak house), 10 barů, několik butiků. V zahradě 10 bazénů, terasy na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu.
DRSUS (dvoulůžkový pokoj superior v části pro dospělé osoby): koupelna/WC (vysoušeč vlasů), individuálně regulovatelná klimatizace, stropní ventilátor, TV/sat., telefon, trezor, minibar, set na přípravu čaje a kávy, balkon nebo terasa. Přistýlka pro 3. a 4. osobu není k dispozici, na pokoji jsou pouze 2 širší postele typu double bed. V části Select Club blíže k pláži, určené pouze pro dospělé osoby. JSRFK (Riviera rodinná junior suita s manželskou postelí): viz DRSUS, prostornějšií, jedna postel velikosti King size a patrová postel JSRFQ (Riviera rodinná junior suite s dvěma lůžky): viz DRSUS, dvě postele velikosti Queen size a rozládací pohovka pro dva
Denní i večerní animační a zábavné programy. Diskotéka (pouze pro starší 18. let)
Viz program all inclusive.
Přímo u písečné pláže. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar na pláži. Hotelová doprava na pláž zdarma (z pokojů umístěných dále od moře). V blízkosti hotelu okraj korálového útesu (dobré podmínky pro šnorchlování a potápění).
Zdarma: fitness, tenis, minigolf, biliár, úvodní lekce potápění (v bazénu), nemotorizované vodní sporty na pláži a sportovní aktivity v rámci animačních programů.; Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, potápění, golf.;
2 oddělená a 1 integrované dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–12 let), teen klub (13–17 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo v některé z restaurací à la carte (nutná rezervace, 3 rezervace/týden); Snack a lehké občerstvení během dne; Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (08.00–02.00 hod.); Minibar denně doplňován vodou, nealkoholickými nápoji a pivem;
VISA, EC/MC.
http://www.sandos.com/
Zdarma: sauna, jacuzzi, parní lázeň; Za poplatek: masáže, relaxační a zkrášlující procedury;
Zdarma: WiFi v areálu hotelu.;
Oficiální třída: *****   Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Sandos Playacar – fotka 1
Sandos Playacar – fotka 2
Sandos Playacar – fotka 3
Sandos Playacar – fotka 4
Sandos Playacar – fotka 5
Sandos Playacar – fotka 6
Sandos Playacar – fotka 7
Sandos Playacar – fotka 8
Sandos Playacar – fotka 9
Sandos Playacar – fotka 10
Sandos Playacar – fotka 11
Sandos Playacar – fotka 12
Sandos Playacar – fotka 13
Sandos Playacar – fotka 14
Sandos Playacar – fotka 15
Sandos Playacar – fotka 16

Mapa

Booking.com