Obrázek hotelu Berlín - víkend vlakem

Berlín - víkend vlakem

Star Star Star
Německo

Tříhvězdičkový hotel Berlín - víkend vlakem se nachází v Německu.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
To nejlepší z německé metropole za jeden víkend
Prohlídka města a nejvýznamnějších památek – Braniborská brána, parky a promenády přilehlé vládní čtvrti, Alexandrplatz s televizní věží, bulváry v bývalé západní části a další. 
Dostatek volného času, možnost ochutnávky skvělé německé kuchyně, nákupů a návštěv památek a muzeí
Ubytování v 3* hotelu se snídaní
Cesta pohodlným vlakem
2 denní jízdenka na MHD v Berlíně v ceně
1.den:V cca. 6:25 odjezd z Prahy hl. n. do Berlína moderním vlakem společnosti České dráhy, setkání s průvodcem a následný přejezd veřejnou dopravou do hotelu, ubytování v hotelu či uložení zavazadel do zamykatelné místnosti. Následuje společná pěší prohlídka Berlína s místním česky/slovensky mluvícím průvodcem. Během prohlídky se projdeme okolo jak nejznámějších pamětihodností jako Braniborská Brána, Ríšský Sněm, Televizní věž, Ostrov muzeí nebo Berlínský zámek, ale i "Checkpoint Charlie" - bezesporu jeden z největších symbolů studené války mezi východem a západem. Prohlídka bude probíhat se zkušeným místním průvodcem, který vám  ukáže i schovaná romantická zákoutí, dvory, průchody a pasáže - místa, která byste sami určitě nenašli.2.den:Snídaně v hotelu. Individuální volno či možnost návštěvy nedaleké Postupimi (jízdné je v ceně zájezdu - Welcome Card 48 hod. A,B,C). Možnost individuální prohlídky zámeckého areálu s parkem a fontánami, rokokových krás zámku Sanssouci, či zámku Cecilienhof s řadou zajímavých pavilonků, můžeme navštívit i místo známé Postupimské konference, kde byla podepsána Postupimská dohoda. Pokud neplánujete návštěvu Postupimi, v multikulturálni čtvrti "Kreuzberg“ v které žijí lidé z více než 120 zemí na vás čeká "Streetart", bleší trhy a gastronomie že všech kontinentů.3.den:Snídaně v hotelu. Individuální volno. Co takhle navštívit Říšský Sněm? Z terasy a skleněné kopule této historicky tak významné budovy se skýtá nádherný výhled na město. Na fanoušky kultury na Ostrově muzeí čekají umělecká díla jako například světoznámý Pergamenův Oltář nebo busta královny Nefertiti. Z paluby výletních lodí plavících se po Berlínské Sprévě můžete zažít město z jiné perspektivy.V cca. 17:16 odjezd zpět do České republiky.
příplatek za jednolůžkový pokoj od 1490 Kč
Jízdenku na vlak ČR - Berlín a zpět včetně rezervace místa Možnost vybírat z více nástupních míst - Praha, Ústí nad LabemSlužby místního průvodce (česky či slovensky mluvícího)Welcome Card 48 hodin na zóny A,B,C (platná na veřejnou dopravu až do Postupimi), která zahrnuje slevy až 50% u více než 200 partnerů v Berlíně a Postupimi2 noclehy v kvalitním hotelu *** se snídaníPojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje: Vstupy do muzeí a jiných objektů

Fotky

Berlín - víkend vlakem – fotka 1
Berlín - víkend vlakem – fotka 2
Berlín - víkend vlakem – fotka 3
Berlín - víkend vlakem – fotka 4