Obrázek hotelu Bergen, fjordy a krásy Norska

Bergen, fjordy a krásy Norska

Star Star Star
Norsko

Tříhvězdičkový hotel Bergen, fjordy a krásy Norska se nachází v Norsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
oblíbený kombinovaný zájezd
autokarem do Norska, zpět letadlem
v programu mj. náštěva Kodaně, Osla, NP Jotunheimen či fjordu Geiranger
kvalitní hotely *** po trase zájezdu
1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, možnost nástupu z potvrzených nástupních míst, přejezd přes Německo, trajekt Rostock-Gedser. 2. den: V ranních hodinách příjezd do Gedseru. Odjezd do Kodaně, následuje prohlídka města, přístav Nyhavn, královský palác Amalienborg, pěší zóna Stoget, soška Malé mořské víly z Andersenovy pohádky, při dostatku času možnost plavby vyhlídkovou lodičkou. Odjezd na trajekt Helsingor - Helsingborg, kolem slavného Kronborgu, podél západního pobřeží Švédska a největšího přístavu Göteborg, odjezd do místa ubytování v okolí Sarpsborgu, večeře, nocleh. 3. den: Snídaně, odjezd do hlavního města Osla, prohlídka města, navštívíme muzea vikingských lodí Fram, Kon-Tiki a Ra II, projdeme se po hlavní třídě Johansgate ke královskému paláci, parlamentu a radnici, obdivuhodné jsou Vigelandovy sochy ve Fragnerově parku a výhled na město ze skokanského můstku Hollmenkollen. Dojezd do Gjoviku, ubytování, večeře, nocleh. 4. den: Snídaně, přes středisko Beitostolen do národního parku Jotunheimen, kde uděláme malou zastávku, dále do Randverkua přejedeme kaňonem podle raftingové řeky Sjoa, přes Otta starobylé městečko do místa ubytování v okolí Dombasu. 5. den: Snídaně, údolím Romsdallen, pozoruhodnou silniční trasou zvanou Gullveien (Zlatá cesta) která se skládá z Trollstigveien (Cesta trollů) a Orneveien (Cesty orlů), trajekt Eidsdal-Linge a dále k fjordu Geiranger. Peřejovitý vodopád na řece Otta, Grotli, do místa ubytování, večeře, nocleh. 6. den: Snídaně, odjezd k národnímu parku a největšímu ledovci Jostedalsbreen, za příznivého počasí se vydáme až k nejkrásnějšímu splazu Nigardsbreen (pěší túra cca 5 km a část. lodičkou), pokračujeme na Gaupne a Sogndal, přes jeden z „cípů“ nejdelšího fjordu Norska Sognefjord, trajektem na Fodnes, projedeme několik tunelů, údolím Aurlandsdal, které je nazýváno norským „Grand kaňonem“, pokračujeme do místa ubytování, večeře, nocleh. 7. den: Snídaně, navštívíme horské středisko Geilo, poté k nejznámějším norským vodopádům Voringfoss, dolní bránou do náhorní plošiny Hardangervidda, k novému mostu Brimmes - Bruravik, podél Hardangenfjordu, příjezd do Bergenu, prohlídka města, Bryggen - stará dřevěná část hanzovního města z počátku 18. st. s malými obchůdky, dílnami řemeslníků a výtvarníků, rybí trh, při dostatku času výjezd lanovou dráhou na Floien, odkud je nádherný výhled na celé město, ubytování, večeře, nocleh. 8.den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.
příplatek na jednolůžkový pokoj od 6 790 Kč příplatek na 6 večeří od 5540 Kč
dopravu autokarem po trase zájezdu  leteckou dopravu Bergen – Praha (s přestupem) 6 noclehů v hotelech *** se snídaní  trajekty mezi SRN, Dánskem a Švédskem  trajekty v Norsku  průvodce 
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob. Cena nezahrnuje vstupy do muzeí a jiných objektů. (cca. 450 NOK). Doporučujeme dokoupení večeří (dvouchodové menu nebo bufetové stoly). Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Sleva na přístýlce pro dítě do 12 let  3500 Kč.  Každému účastníku zájezdu doporučujeme, aby se vybavil platební kartou (Visa, Mastercard, American Express). Většina hotelů totiž kartu automaticky vyžaduje coby záruku pro případ, že klient nad rámec předplaceného ubytování využije některou z nadstandardních služeb (telefon, pokojový bar, placené televizní programy a filmy apod…). Dále mnoho obchodníků již nepřijímá hotovost. 

Fotky

Bergen, fjordy a krásy Norska – fotka 1
Bergen, fjordy a krásy Norska – fotka 2
Bergen, fjordy a krásy Norska – fotka 3
Bergen, fjordy a krásy Norska – fotka 4
Bergen, fjordy a krásy Norska – fotka 5