Obrázek hotelu Azorské ostrovy

Azorské ostrovy

Star Star Star
Azorské ostrovy, Portugalsko

Tříhvězdičkový hotel Azorské ostrovy se nachází v letovisku Azorské ostrovy, v Portugalsku.

Dovolenou si můžete vybrat z 4 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 41 279 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 42 239 Kč.

Nejlevnější nabídka
41 279 Kč
01.-08. 07. 2023, Letecky – Praha, Bez stravy Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
01. 07. - 08. 07. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
41 279 Kč
cedok.cz
05. 08. - 12. 08. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
41 279 Kč
cedok.cz
02. 09. - 09. 09. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
41 279 Kč
cedok.cz
13. 05. - 20. 05. 2023 / 7 nocí
Bez stravy
Praha
42 239 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
atraktivní okruh po 2 ostrovech
kvalitní 3* hotely blízko pláže 
3 obědy v ceně zájezdu
ochutnávka vína
1. den: Odlet z Prahy přes Lisabon do Ponta Delgada, hlavního města azorského ostrova Sao Miguel, po příletu transfer z letiště do hotelu, ubytování, volno k individuálnímu programu, fakultativně večeře, nocleh. 2. den: Po snídani odjezd do jihovýchodní části ostrova, městečka Povoação, místo prvního osídlení portugalskými mořeplavci, prohlídka malebného přístavu a pobřeží. Odjezd na jednu z nejkrásnějších vyhlídek ostrova - Ponta da Madrugada nabízející úchvatné výhledy na pobřeží omývané oceánem. Odjezd městečka Nordeste – oběd a prohlídka malebného pobřežního městečka s dominantou kostela São Jorge. V odpoledních hodinách přejezd podél severního pobřeží k úpatí nejvyšší hory ostrova – Pico da Vara, výjezd na vyhlídku Salto do Cavalo nabízející panoramatické výhledy přes celé údolí a prakticky na celý ostrov. Návrat do Ponta Delgada na ubytování, fakultativně večeře, nocleh.3. den: Po snídani odjezd podél jihozápadního pobřeží s panoramaty hor se zelenými pastvinami do hor Sete Cidades, zastávka na krásné vyhlídce Vista do Rei s dechberoucím výhledem na zelené a modré jezero ve středu masivního kráteru vyhaslé sopky ve výšce 575 m.n.m., volno s možností procházky. Přejezd pobřežními silničkami na oběd v místní restauraci. Odjezd na ananasové plantáže, prohlídka skleníků a možnost ochutnávky ananasového likéru. Návrat na ubytování, fakultativně večeře, nocleh. 4. den: Po snídani individuální volno na hotelu nebo fakultativní výlet s pozorováním velryb na moři, návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.5. den: Po snídani transfer z hotelu na letiště a přelet na třetí největší azorský ostrov – Terceira, odjezd na hotel, ubytování, individuální volno, fakultativně večeře, nocleh. 6. den: Snídaně, dopoledne individuální volno, odpoledne pěší prohlídka historického města Angra do Heroísmo (UNESCO) – historické centrum, přístav, bývalý klášter sv. Františka, palác Bettencourt, katedrála, divadlo Angrense, pevnost Jana Křtitele, možnost zastávky v typickém obchůdky s místními azorskými výšivkami… Návrat na hotel, fakultativně večeře, nocleh.7. den: Po snídani odjezd na poloostrov sopečného původu Monte Brasil (UNESCO), zastávka na vyhlídce Pico das Cruzinhas s panoramatickým výhledem na město Angra do Heroísmo a jeho okolí. Odjezd do městečka São Sebastião k návštěvě jednoho z nejstarších kostelů azorských ostrovů, dále do přístavního města Praia da Vitoria se zastávkou a obědem. Odjezd pohořím Serra do Cume nabízejícím vyhlídky na celý ostrov i neuvěřitelně intenzivní zeleň okolních rozsáhlých pastvin na severní pobřeží do letoviska Biscoitos s jeho proslulými přírodními bazénky ze ztuhlé lávy a čediče. Návštěva místního vinařství s ochutnávkou vína. Návrat do hotelu, fakultativně večeře, nocleh. 8. den: Dle letového řádu transfer z hotelu na letiště a odlet z Lisabonu do Prahy.
• leteckou dopravu Praha-Lisabon–Ponta Delgada/Terceira–Lisabon-Praha včetně tax a příplatků • 7 noclehů se snídaní v hotelech *** v pokojích s příslušenstvím • 3 obědy dle programu • doprava autokarem dle programu zájezdu • leteckou přepravu mezi ostrovy • služby průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Fakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 7.390,- Kč • 7 večeří 5.990,- Kč • výlet s pozorováním velryb na moři 1.990,- Kč Cena nezahrnuje:  • spropitné (místní personál, průvodce, řidič - cca 3 € /osobu/den)  • vstupy do památkových objektů • místní pobytovou taxu (cca 2 €/osobu/noc) Informace: Změna hotelů a programu dle aktuální situace vyhrazena. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. Doporučujeme si před cestou vyhotovit fotokopie cestovních dokladů (zadní strany s fotografií) a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelském úřadě.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

Fotky

Azorské ostrovy – fotka 1
Azorské ostrovy – fotka 2
Azorské ostrovy – fotka 3
Azorské ostrovy – fotka 4
Azorské ostrovy – fotka 5
Azorské ostrovy – fotka 6
Azorské ostrovy – fotka 7