Obrázek hotelu Velký okruh po Španělském království

Velký okruh po Španělském království

Star Star Star
Španělsko

Tříhvězdičkový hotel Velký okruh po Španělském království se nachází ve Španělsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
atraktivní zájezd s návštěvou nejzajímavějších míst Španělska
stálice v nabídce Čedoku
návštěva Gibraltaru
polopenze v ceně zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Madridu, transfer z letiště, odjezd na ubytování, večeře. 2. den: Snídaně, Madrid – okružní projížďka a prohlídka města (mj. Puerta del Sol, Puerta Alcalá, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce). V poledních hodinách odjezd do Toleda – krátká prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver), návštěva tradiční toledské manufaktury, pokračování do Córdoby, ubytování a večeře. 3. den: Po snídani prohlídka města Córdoba (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovská čtvrť, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), pokračování do města Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar), ubytování a večeře nedaleko Sevilly. 4. den: Snídaně, odjezd na jih přes Cádiz - jedno z nejstarších evropských měst, okružní jízda Cádizem a přejezd do městečka Tarífa - nejjižnější bod Evropy, rozhraní Středozemního moře a Atlantiku, krátká zastávka na prohlídku přístavu a hradu. Pokračování na Gibraltar - prohlídka britské kolonie, mj. procházka městem, možnost nákupů na pěší zóně nebo možnost výletu místní dopravou(platba na místě, cca. 30 EUR) na skály Gibraltaru. Odpoledne odjezd na pobřeží Costa del Sol, ubytování a večeře v hotelu. 5. den: Snídaně, volno na pobřeží Costa del Sol s možností koupání, večer fakultativně možnost představení flamenca, večeře a nocleh. 6. den: Po snídani odjezd na prohlídku Granady (mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu), odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a nocleh nedaleko Granady. 7. den: Snídaně, odjezd podhůřím Sierra Nevady, kolem Murcie a dále podél pobřeží Středozemního moře do oblasti Valencie, volno, ubytování a večeře. 8. den: Snídaně, prohlídka starého města Valencie, přejezd na sever Španělska, cestou krátká zastávka v Peňíscole a pokračování do Barcelony, příjezd ve večerních hodinách, ubytování, večeře a nocleh. 9. den: Snídaně, prohlídka katalánské metropole Barcelony, prohlídka města (mj. Rambla,Kolumbův pomník, Montjuic, Antonio Gaudí – exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló), pokračování do města Zaragoza, ubytování v hotelu, večeře a nocleh. 10. den: Snídaně, prohlídka města Zaragoza (mj. katedrála, náměstí a basilika del Pilar, římská zeď, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería). Následuje přejezd do Madridu, ubytování a večeře.11. den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.
příplatek za jednolůžkový pokoj 8 990 Kčprohlídka a vstupné do Alhambry a zahrad Generalife 1690 Kč (nutno objednat minimálně 3 měsíce před realizací zájezdu, na místě nelze)K rezervaci, kde mají klienti vstupenky do Alhambry - nutno dodat dva měsíce předem číslo občanského průkazu nebo pasu (dokladu který budou mít klienti na zájezdu u sebe)
• 10 ubytování s polopenzí v hotelech*** v pokojích s příslušenstvím dle programu • leteckou přepravu Praha-Madrid-Praha včetně tax a příplatků • transfery do/z hotelu na letiště • dopravu autokarem během programu zájezdu • prohlídky dle programu (bez vstupů) • služby průvodce Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.Minimální počet účastníků pro realizaci fakultativních výletů je 16 osob. Doporučujeme počítat s částkou cca 120 EUR na vstupy. Pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas. Při ubytování v Barceloně je nutno uhradit turistický poplatek ve výši cca 3,60  EUR/osoba a den. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena.

Fotky

Velký okruh po Španělském království – fotka 1
Velký okruh po Španělském království – fotka 2
Velký okruh po Španělském království – fotka 3
Velký okruh po Španělském království – fotka 4
Velký okruh po Španělském království – fotka 5
Velký okruh po Španělském království – fotka 6
Velký okruh po Španělském království – fotka 7
Velký okruh po Španělském království – fotka 8
Velký okruh po Španělském království – fotka 9
Velký okruh po Španělském království – fotka 10
Velký okruh po Španělském království – fotka 11
Velký okruh po Španělském království – fotka 12