Jak akci využít?

Díky letecké společnosti easyJet se můžeme v průběhu podzimu a celé zimy vypravit do nazdobené předvánoční Basileje a odtud si ještě odskočit na vynikající portské víno, užít si procházky podél Atlantiku nebo si vychutnat večerní život za zvuků melancholického portugalského fada. Dvojici zpátečních letenek z Prahy do Basileje a z Basileje do Porta můžeme na vybrané termíny pořídit již od 1.761 Kč, v průběhu celého listopadu a prosince ale můžeme najít mnoho termínů s cenami do 2.200 Kč.

  • Praha - Basilej - Porto od 1.761rezervuj >>
  • Cestovní období listopad únor
  • Prodej do vyprodání míst
Příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm máme v ceně letenek.

Rezervaci obou letů provedeme najednou pomocí tlačítka "Přidat další lety", výsledná cena bude o 430 Kč, než kdybychom rezervovali každý let zvlášť.

Příklad cesty

Délku cesty a pobytu v Basileji a Portu můžeme různě kombinovat.
  • 18.11. Praha - Basilej, 19.11. Basilej - Porto, 23.11. Porto - Basilej - Praha za 1.761 Kč
  • 23.11. Praha - Basilej, 24.11. Basilej - Porto, 29.11. Porto - Basilej, 30.11. Basilej - Praha za 1.994 Kč
  • 7.12. Praha - Basilej, 8.12. Basilej - Porto, 13.12. Porto - Basilej, 14.12. Basilej - Praha za 1.830
  • ...a mnoho dalších

Ubytování

Hotely v Basileji seženeme zhruba od 2.000 Kč za pokoj, levnější ubytování můžeme najít ve Francii nebo v Německu, kam se můžeme dopravit běžnou MHD. V případě Švýcarska se vyplatí sledovat portál accorhotels.com, na kterém se často vyskytují výhodné nabídky kvalitních 4* hotelů.

Ubytování v Portu je pak o poznání levnější a běžný hotelový pokoj stojí od 500 Kč, lze ale sehnat i nižší ceny za apartmány nebo hostely mimo centrum.

Především v Basileji pak můžeme ušetřit a ubytovat se v airbnb.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 19%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 46%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 35%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 41%
Tam jsi vždycky chtěl!
4565 starších akcí
Zavřít boční panel
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít boční panel
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko