2v1: Advent v Basileji a Portu z Prahy od 1.761 Kč.

Švýcarsko , Portugalsko
Před 8 měs

Jak akci využít?

Díky letecké společnosti easyJet se můžeme v průběhu podzimu a celé zimy vypravit do nazdobené předvánoční Basileje a odtud si ještě odskočit na vynikající portské víno, užít si procházky podél Atlantiku nebo si vychutnat večerní život za zvuků melancholického portugalského fada. Dvojici zpátečních letenek z Prahy do Basileje a z Basileje do Porta můžeme na vybrané termíny pořídit již od 1.761 Kč, v průběhu celého listopadu a prosince ale můžeme najít mnoho termínů s cenami do 2.200 Kč.

  • Praha - Basilej - Porto od 1.761rezervuj >>
  • Cestovní období listopad únor
  • Prodej do vyprodání míst
Příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm máme v ceně letenek.

Rezervaci obou letů provedeme najednou pomocí tlačítka "Přidat další lety", výsledná cena bude o 430 Kč, než kdybychom rezervovali každý let zvlášť.

Příklad cesty

Délku cesty a pobytu v Basileji a Portu můžeme různě kombinovat.
  • 18.11. Praha - Basilej, 19.11. Basilej - Porto, 23.11. Porto - Basilej - Praha za 1.761 Kč
  • 23.11. Praha - Basilej, 24.11. Basilej - Porto, 29.11. Porto - Basilej, 30.11. Basilej - Praha za 1.994 Kč
  • 7.12. Praha - Basilej, 8.12. Basilej - Porto, 13.12. Porto - Basilej, 14.12. Basilej - Praha za 1.830
  • ...a mnoho dalších

Ubytování

Hotely v Basileji seženeme zhruba od 2.000 Kč za pokoj, levnější ubytování můžeme najít ve Francii nebo v Německu, kam se můžeme dopravit běžnou MHD. V případě Švýcarska se vyplatí sledovat portál accorhotels.com, na kterém se často vyskytují výhodné nabídky kvalitních 4* hotelů.

Ubytování v Portu je pak o poznání levnější a běžný hotelový pokoj stojí od 500 Kč, lze ale sehnat i nižší ceny za apartmány nebo hostely mimo centrum.

Především v Basileji pak můžeme ušetřit a ubytovat se v airbnb.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko

Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko