New York

AirBerlin: New York, Chicago z Mnichova - 10.470 Kč.

0 komentářů
2013-11-23T09:13:43+01:00

O akci

Žádné jiné místo na světě vás nepohltí tak jako nikdy nespící New York, který vás ohromí úplně vším, velikostí, lidmi, jazyky, barvami, výškami, zvuky, vším tím klokotem, který je pro něj tak charakteristický.

Do New Yorku můžete v příštím roce vycestovat za super cenu 10.470 Kč s velmi oblíbenými Air Berlin. Nastupovat budete v Mnichově a zpátky přiletíte do nedalekého Mozartova Salzburgu, který si musíte také rozhodně vychutnat včetně jeho proslulých koulí.

Příkladové termíny (o konkrétní termín si můžete napsat do komentáře níže): 10.-18. ledna, 24. ledna – 1. února, 31. ledna – 8. února, 7.-15. února, 14.-22. února, 28. února -  8. března

Letenky do New Yorku

Změnu dat a počet cestujících změníte kliknutím na odkaz Nové vyhledávání. Pokud byste si nevěděli rady, nechť vám poslouží náš podrobný návod.

K dispozici také:

Letenky do Chicaga

Ke vstupu do USA budete potřebovat víza nebo, pokud jste držiteli biometrického cestovního pasu, online registraci ESTA, ta platí 2 roky a za její vyřízení se platí jednorázový poplatek 14 $. Vyřízení je velmi jednoduché, prakticky hned, avšak nejpozději do 72 hodin se dozvíte, zda vám bylo uděleno povolení k vycestování do USA.

Doprava z/na letiště

Na letiště v Mnichově se z Prahy pohodlně dopravíte žlutým busem Student Agency, který zajíždí na mnichovské letiště každý den. Ze Salzburgu se taktéž dopravíte žlutým busem zpět do Prahy, v obou případech pořídíte jízdenku za 550 Kč.

Pokud se budete dopravovat na letiště v Mnichově autem, ze Salzburgu do Mnichova využijete autobus společnosti FlixBus, který vás ze Salzburského letiště zpět do Mnichova dopraví jen za 9 €.

Kde se ubytovat v NY? Queens!

Vyznat se v nabídkách ubytování v tak velké metropoli není vůbec jednoduché, jelikož i Dave si těmito peripetiemi několikrát prošel, přikládá konkrétní tipy v lokalitě v Queensu.

Výhodou lokality je poměrně klidná část města, metro Queensbridge ihned u vchodů do hotelu a rychlá doprava jak na letiště JFK, tak na Manhattan. Cesta metrem k Central parku zabere 5 minut, k nákupnímu centru Macy´s pak 20 minut, stejně jak na Penn station a další oblasti v dolní Manhattanu zvládnete zdolat za méně jak 40 minut.

Davem navštívené hotely: Best Western Plaza nebo Sleep Inn. Hotely jsou postavené zrcadlově, nenaleznete mezi nimi tedy žádný rozdíl. Vstup do metra je ihned u hotelu, viz foto focené z východu metra. Nejnižších cen dosáhnete při rezervaci 4 lůžkového pokoje. Necestujete-li v takovéto skupince, ceny budou poněkud vyšší, ale stále bezkonkurenční v poměru poloha / cena. V ceně je americká snídaně.

Další zajímavé nabídky lze vychytat v akčních nabídkách hotelů.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2013-11-23T09:13:43+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce