Akční letenky do celé Střední Ameriky z Prahy od 12.953 Kč.

Guatemala , Honduras , Nikaragua , Kostarika , Salvador
Před 4 měs

Jak akci využít?

Dopřejte si zaslouženou dovolenou v destinacích, které stále unikají oku evropského turismu. Vydejte se během hlavní sezony prozkoumat taje starobylých říší Aztéků, Mayů, Teotihuacánů a dalších původních obyvatel na území Střední Ameriky. Pyramidy a treky džunglí snadno vyměníte za krásné písčité pláže či podmořský život.

Společnost Delta Airlines nabízí výhodné tarify na lety do celé Střední Ameriky v průběhu zimy. Zpáteční letenky se pohybují okolo 13 tisíc. Obrňte se však trpělivostí, z důvodu offline cen bývají nejlevnější nabídky nedostupné a je nutné se proklikávat až narazíte na aktuální. Zároveň věnujte pozornost případné délce přestupů a nezapomeňte na nutnost ESTA pro vstup do USA, i pouze za účelem přestupu.

Možné jsou i open–jaw varianty, například San Pedro Sula + Tegucigalpa a také se stopoverem v New Yorku na několik dní:
  • Praha - New York - San José - Praha za 13.391 Kč rezervuj >>
Podmínky tarifu:
  • Odlety do 6.4.2017 s maximální délkou pobytu 6 měsíců
  • Platnost do 1.12. nebo vyprodání rezervační třídy V
V ceně je zapsané zavazadlo do 23 kg, které si po dosednutí na letiště v USA budete muset znovu odbavit na další let.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

4 komentáře

Avatar uživatele michaelajancova

Ahoj, sú prosím prestupy garantované? Pokiaľ mám 1 hodinu v Amsterdame na switch a je to KLM - DELTA, bude to stačiť a naopak pri návrate 1,5 v Atlante? Díky.

Ahoj, ano, přestupy jsou garantované, pokud bude zpoždění, dostanete automaticky nejbližší možný let. Pokud zpoždění nebude, přestupy se dají stihnout, jinak by nebyly aerolinkou nabízeny :)

Avatar uživatele Radas

Nemá někdo čerstvé info jak to vypadá s bezpečnosti v Salvadoru a Guatemale?dík

Avatar uživatele Mablung

Byl jsem asi před rokem v Guatemale a relativně bezpečno. Ne jak v Asii, ale pokud nepolezeš do slumů, stačí jen dodržovat základní bezpečnostní pravidla. Co vím, vraždí se tam hlavně drogové gangy mezi sebou a turisty do toho nezatahují. Nevím jak San Salvador, ale bude to to samé.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Kostarika  

Perla střední Ameriky

Právě jste učinili jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Jako cíl vaši cesty jste si zvolili zemi, která je synonymem pro překrásné pláže, nepoznamenanou přírodu a neuvěřitelně uvolněný životní styl spjatý se slovy Pura Vida. Vybrali jste si Kostariku.

Kostarika se stala první středoamerickou zemí, která začala vyvážet do světa banány a kávu, což dodnes táhne kostarické hospodářství. 

Průvodce pro Kostarika