Svatý Martin

Akční letenky do Karibiku z Prahy od 12.913 Kč.

17 komentářů
2016-11-15T14:29:56+01:00

O akci

Nejen akční letenky do Střední Ameriky nabízí aerolinie Delta při odletech z Prahy. V nabídce uvízly taktéž méně či více známé karibské ostrovy zahrnujíc Kajmany, Svatého Martina či Bermudy za ceny okolo 14 tisíc. Standardní ceny přitom často atakují hranic 20 tisíc z Prahy a 16 tisíc z Německa či Rakouska.

Obrňte se však trpělivostí, z důvodu offline cen bývají nejlevnější nabídky nedostupné a je nutné se proklikávat až narazíte na aktuální. Zároveň věnujte pozornost případné délce přestupů a nezapomeňte na nutnost ESTA pro vstup do USA, i pouze za účelem přestupu.

Letenky s několikadenním stop-overem v New Yorku
  • Praha - New York - Sv. Martin - Praha za 13.581 Kč rezervuj >>
Podmínky tarifu:
  • Odlety do 6.4.2017 s maximální délkou pobytu 6 měsíců
  • Platnost do 1.12. nebo vyprodání rezervační třídy V
V ceně je zapsané zavazadlo do 23 kg, které si po dosednutí na letiště v USA budete muset znovu odbavit na další let.

Kde koupit

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-11-15T15:29:56+01:00

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele anita1.szaboova
anita1.szaboova
před 6 lety

Dobrý den, v mastru je vsude 1 hodina na prestup, staci to prosim? Kamoska co tam zila rika ze to nestaci a taky ze nas pockaji kdyby predesli let meskal nebo by byl problem. prosim o reakci. dekuji

Avatar uživatele anita1.szaboova
anita1.szaboova
před 6 lety

Omlouvam se za preklep- *v Amsterdame :-)

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
před 6 lety

Dobrý den, aerolinky nabízejí jen takové přestupy, které jsou realizovatelné :) Pokud by předešlý let meškal nějak výrazně, zdarma vás pošlou nejbližším dalším spojením.

Avatar uživatele anita1.szaboova
anita1.szaboova
před 6 lety

A ještě mně napadá- jak to je s vízama prosím? Když se přestupuje v Toronte a šli bychom se podívat do města, nebo i když nešli jak to je pro občany SR? A taky stači na přestup 1,5 -2 hodiny v Torontu? Co když se to nestihne? děkuji za reakce

Avatar uživatele anita1.szaboova
anita1.szaboova
před 6 lety

Dekuji Krystofe, ale to ,,nejak vyrazne´´ to muze byt pro nekoho 30 min a pro nekoho 3 hodiny. Co když to nijake zpozdeni nema a nestihne se to(clovek letiste nezna, nevi) a u prikladu te Atlanty- tam je 1,5 hodiny a jeste si ma clovek zajistit i odbaveni. to si myslim ze je nemozne. co v takovem pripade? dekuji

Avatar uživatele
Kryštof Hájek
před 6 lety

Ad Toronto: při návštěvě Kanady, ale i přestupu je nutné vždy vyřídit elektronické povolení ke vstupu eTA (za 7 CAD), stejně tak jako při přestupu v USA je nutné vyřídit ESTA (za 14 USD). Obě procedury zaberou 10 minut online. Ad přestupy: znovu říkám, že aerolinky nenabízejí přestupy, které se stihnout nedají. V některých případech u výstupu z letadla čeká zaměstnanec, který provede cestující letištěm, jindy po domluvě můžete využít rychlejší přepážky, atd. Pokud člověk nestihne přípoj, i přesto, že původní let zpoždění neměl, může se dostat do problémů, taková situace ale opravdu není příliš pravděpodobná. Aerolinka ví, že člověk let nastoupil, proto by došlo na vyvolávání letištním rozhlasem.

Avatar uživatele anita1.szaboova
anita1.szaboova
před 6 lety

děkuji za rychlou odpoved. hezky vikend preji

Avatar uživatele Ondrej.stibor
Ondrej.stibor
před 6 lety

Úsměvné. Nejdříve tvrdíte, že jste dostal můj souhlas (ktery jste nikdy nedostal) a nyní dokoce tvrdíte respektive lžete, že jsem Vám fotku sám zaslal. Vy v sobě vážně nemáte ani špetku pokory, abyste uznal chybu..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Zveřejnil jsem jej dnes, protože jsem vám včera ihned psal na e-mail, který jste zřejmě nečetl, jinak bychom tento rozhovor nevedli. Foto jsme smazal na základě vašeho postoje, kdy mi tvrdíte opak toho, co v roce 2013. Nemám zapotřebí se tu přetahovat kvůli jedné fotografii a už vůbec číst hloupé komentáře na jiném fóru, které nestaví na ničem než vlastních emocí. A jistě chápete, že není důvod se omlouvat za to, že využiji fotku, kterou jste mi sám poskytl v e-mailové příloze...

Avatar uživatele ondrejstibor
ondrejstibor
před 6 lety

Dobrý den, žádný souhlas jste nedostal. Stačila by omluva, ale jak vidět, to neumíte. To, že jste můj příspěvěk zveřejnil až dnes a foto na základě diskuze na jiném fóru smazal o lecčem svědčí..

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

OK, místo reakce se nám tak akorát dostalo ignorace a zbytečného flamu na AL. Foto mažu a přeji hezký den Ondřeji.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Zdravím Ondřeji, psal jsem ti včera večer mail, ale jelikož vidíme, jak si stěžuješ na vedlejším fóru o neodpublikování komentáře. Přidávám ti ho sem. Fotku jsi nám odsouhlasil k používání v roce 2013, kdy jsem se tě dotazoval dle tehdy dostupného kontaktu na planes.cz, neměl jsi s tím problém a svolení nám dal, jinak bych samozřejmě fotku nepoužil. Takže co teď?

Avatar uživatele jesinova
jesinova
před 6 lety

Na Kubu by něco v této cenové hladině nebylo?

Avatar uživatele Horcickovalucie
Horcickovalucie
před 6 lety

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda se da let ukončit v Atlante. Dekuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Sháníte jednosměrnou? Jakmile ukončíte cestu, zbytek vám propadne.

Avatar uživatele Wssg_1
Wssg_1
před 6 lety

Podarilo se nekomu najit let s delsim stopem v NY?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 6 lety

Jano, tarif umožňuje nastavit stopovery na cestě bez navýšení ceny, zkus to přes open-jaw vyhledávání - příklad

Další akce