New York

Akční letenky z Prahy do New Yorku (+den v Torontu) od 9.965 Kč.

7 komentářů
2017-01-17T12:49:28+01:00

O akci

Chystáte–li se na letní návštěvu Gotham City, neboli Big Apple či snad Města, které nikdy nespí, využijte speciálních tarifů leteckých společností z aliance Star Alliance. Zpáteční letenky mezi Prahou a New Yorkem aktuálně startují na necelých 10 tisících s tím, že při cestě zpět vás čeká noc a celá polovina dne v kanadském Torontu (23:00–14:00 na město). Z Toronta se letí přímým letem do Prahy.

Nechcete–li v rámci cesty navštívit Toronto, jednoduše si vyberte lety s kratšími přestupy. Ceny letenek do New Yorku se i letos pohybují pod 11.500 Kč.

  • Praha – New York (+Toronto) od 9.965 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do 27.června a následně od 18.srpna dále
  • Prodej do aktualizace tarifu K
Obrňte se prosím trpělivostí – vzhledem k velkému množství offline letů mohou být některé varianty vyhodnoceny jako nedostupné. Jednoduše vyberte v seznamu další / změňte odletový den. Dostupnost je ideální v prvních 2 týdnech v červnu a následně srpen/září.

V ceně je standardní zavazadlo do 23 kg. Před odletem nezapomeňte, že potřebujete nejen elektronické povolení ESTA pro USA, ale i ETA pro Kanadu.

Počítejte díky letním měsícům s vyššími cenami za ubytování – přečtěte si náš článek s tipy na hotely v New Yorku.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-01-17T12:49:28+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Veronika Havle
Veronika Havle
před 6 lety

Ahoj, potřebovali bychom poradit. Sháníme s manželem levné letenky na květen z Prahy do Los Angeles. Nemáte nějaké tipy? Koukáme na google/flights, nic jiného moc neznáme. Na vlastní pěst bychom letěli poprvé. Nabízejí levné letenky jen od LOT nebo Norwegian. Zkušenosti? Děkujeme

Avatar uživatele Offloaded
Offloaded
před 6 lety

http://letenky.cestujlevne.com/booking/?id_dealer=4504

Avatar uživatele misa.murinova
misa.murinova
před 6 lety

Ahoj, nešlo by i delší přestup v Torontu? A ideálně nějakou letenku Prg-Florida-NY-Prg? Moc děkuji za odpověď

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

U tohoto letu není povolen stop delší 24 hodin. Jinak se celkem dá běžně nakombinovat let MIA+NYC, akorát bez vnitrostátního přeletu, do 13-14 tis. Není aktuálně tolik atraktivní :)

Avatar uživatele lucie.horeni
lucie.horeni
před 6 lety

Dobrý den, chtěla bych letět koncem srpna, na zhruba 9-10 dnů, ale v tyto dny mi to tento let ani za tuto cenu nenabízí :( J etam nějaký termín, kdy tato cena je? Jsme celkem flexibilní. Díky moc :)

Avatar uživatele cech13
cech13
před 6 lety

Ahoj Dave, super tip. Len pre zaujimavost co znamena offline let, dikes :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Systém kombinuje 3 složky: - letový řád (odkud, kam, kdy) - cenu (tarif) - dostupnost (je místo nebo už není v daném tarifu a konkrténím spoji?) No a právě dostupnost je kámen úrazu. Aerolinky musí platit za to, když se jich zeptáš, zda je místo za danou cenu dostupné. Někteří to obcházejí tím, že např. 1x denně nahrají dostupnost a ty se jich na to neptáš (offline) (zeptáš se až v okamžik, kdy má skutečně dojít k rezervaci > pokud je plno, ozve se hláška, že je daný let nedostupný). Jiných aerolinek se ptá systém v průběhu vyhledávání a zaručí se ti ukážou jen dostupné lety. OK? :-)

Další akce