Španělsko - Valencia

Akční letenky v září na Lanzarote z Lipska za 1.650 Kč.

19 komentářů
2016-09-02T13:06:13+02:00

O akci

Využijte zlevněných letenek na přímé lince z Lipska na kanárské Lanzarote a prodlužte si léto na jednom z nejkrásnějších španělských ostrovů, který nabídne nejen černé lávové pláže, ale především úžasný národní park Timanfaya a jeskynní komplex Jameos del Agua. Zpáteční letenky na několik zářijových termínů máte za 60 €.

  • Lipsko – Lanzarote za 60 € / 1.650 Kč rezervuj >>
  • Cesty v září 2016
  • Prodej do vyprodání
V ceně je příruční zavazadlo se standardními rozměry 56x42x25 cm.

Jak do Lipska

Do Lipska se dá dojet autobusy Flixbus asi za 900 Kč, časy jsou však vražedné – odjezd z Prahy ve 3 ráno a z Lipska zpět ve 4 ráno, vzhledem k časům letů.

Příhodnější alternativou, pokud nechcete zkombinovat cestu s návštěvou Lipska, je tak osobní automobilová doprava, případně spolujízda.

Kde se ubytovat

Pobyt na Lanzarote si zvládnete zarezervovat přibližně za 1.250 Kč za pokoj a noc. V případě, že si nebudete chtít půjčit auto, hledejte hotely v okolí letiště, například v městečku Arrecife.

Nabídka ubytování po celém ostrově:

Alternativou je pak jako vždy ubytování v soukromí za pomocí portálu Airbnb.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-09-02T13:06:13+02:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 7 lety

Jak je to když koupím letenky? Vyzvednu si je někde na letišti, nebo si je vytisknu, nebo to je na jméno a při odbavení si mě najdou podle jména?

Kryštof Hájek
před 7 lety

Letenky přijdou do mailu, nejdříve 24 hodin před odletem je možné se odbavit online doma (https://www.condor.com/tcibe/eu/mybooking/login), v letence bude vyznačeno "booking number", které se pak vepíše do toho políčka, následně na mail přijdou palubní vstupenky, ty se vytisknou a je to. Alternativně je možné zdarma i odbavení na letišti, kde stačí ukázat občanku/pas a oni si už dohledají.

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 7 lety

Kryštof - díky za info. Můj původní plán byl přiletět na Lanzarote 6.9 za 30euro, ještě to odpoledne přejet trajektem na Fuerteventuru, kde by bylo ubytování kousek od letiště a za týden 13.9 odlet z Fuerteventury taky za 30euro. Jenže mi vypadli spolucestující, kteří měli jet se mnou kvůli volnu v práci. Chtěl jsem aby nás letělo aspoň 7 kvůli výhodnějšímu ubytování. Jinak má někdo tip, kde ideálně nechat auto v Lipsku a pak se doplazit na letiště?

Kryštof Hájek
před 7 lety

No v Lipsku, kromě klasických parkovišť u letiště (Parkvia.com), by mělo jít zdarma zaparkovat na P+R u výstaviště (Leipziger Messe), je to kousíček od sjezdu z dálnice a přímo u zastávky S-Bahnu na letiště (5-7 minut). Parkoviště je otevřeno 24 hodin denně, ale nemám empiricky ověřeno, zda není problém tam parkovat víc dnů, to ověřím až na konci září bohužel :D

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 7 lety

Dneškem krásný ceny skončily. Už jsou o 100% vyšší

Avatar uživatele Milan _1
Milan _1
před 7 lety

Ahoj, do Lipska jezdí autobusy Deutsche Bahn, já jel za 19 euro/cesta před měsícem. Třeba to někomu pomůže:-)

Avatar uživatele procestujsvet_1
procestujsvet_1
před 7 lety

Dobrý den,chtěla bych se zeptat u jaké letecké společnosti se nejčastěji vyplatí koupit členství,v souvislosti s akčními cenami letenek.

Kryštof Hájek
před 7 lety

Dobrý den, jediná mně známá aerolinka, která nabízí členství za poplatek a následně nižší ceny letenek, je Wizz Air. Více informací například tady: https://www.cestujlevne.com/wizzair-discount-club/.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Wizz Air a Volotea, v Americe je to Spirit :) Nikdo další.

Avatar uživatele pohorelskar
pohorelskar
před 7 lety

+ taxy... drahé

Avatar uživatele praguna
praguna
před 7 lety

ukázaná cena je konečná

Avatar uživatele pohorelskar
pohorelskar
před 7 lety

NE není

Avatar uživatele eremi
eremi
před 7 lety

Samozřejmě, že uvedená cena je konečná včetně tax a poplatků.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Radko, vždy uvádíme konečnou cenu a upozorňujeme na případná omezení co se dostupnosti letišť týče atd., nemáme rádi podrazy a proto je ani neděláme.

Avatar uživatele michal.srom
michal.srom
před 7 lety

Ahoj, proč se na hlavní stránce často píše větší počet komentářů než jich ve skutečnosti pod příspěvkem je?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Díky za informaci Michale, tohoto jevu jsem si nevšiml, protože pro čtenáře cachujeme stránky, aby se rychleji načítali, pro nás je funkce vypnuta. Proto je teď možné, že než se přehrají uložené verze stránky, nemusí se zobrazit vše správně jak má být. Problém odstraníme s novou verzí.

Avatar uživatele Petros34
Petros34
před 7 lety

cena letenky super, jen vhodné ubytování najít není jen tak a je to drahé v tomto období, jinak bych hned letěl....

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 7 lety

Díval jsem se na to a ubytování je nejlepší v 5ti lidech, kteří se o to podělí. Protože tam je často ať jede jeden, nebo 5 lidí, tak je pořád stejná cena.

Avatar uživatele
mikir
před 7 lety

Nevim proc by mela byt cena ubytovani na Kanarskych nejak silena litame tam pravidelne pres Silvestra coz urcite je atraktivni termin a pak na jare unor -brezen nebo treba velikonoce ...takze opet pomerne vytizeny termin rezervuju vzdycky pres booking.com a cena prakticky nikdy neprekrocila 50 euro na noc pro 2 osoby a to bylo vzdycky ubytovani lepsiho typu konkretne na Lanzarote asi jedno z nejlepsich stredisek v Puerto del Carmen .. cena letenky je skutecne super,,,, Pokud ji mam na ty vanoce do 100 euro tak jsem nadseny spis tak 150 na jare se da senat uz lepe za tech 100 ale to je vzdycky s prestupem Lipsko je kousek takze v pohode na Lanzarote jsme byli 3x je to podle meho nejlepsi kompromis mezi koupanim a vylety i dalsi aktivitou ,,

Další akce