Akční letenky z Prahy a Vídně do Istanbulu i přes Nový rok od 1.390 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Nízkonákladová společnost Pegasus Airlines spustila výprodej letenek do Istanbulu na zimní období. Na několik termínů od listopadu do února se z Prahy dají sehnat za 51 € / 1.390 Kč, v průběhu celého prosince a ledna se ale pohodlně vejdeme do skvělých 2.000 Kč za zpáteční letenku. Z Vídně seženeme nejlepší ceny v průběhu prosince až února zhruba od 1.650 do 2.000 Kč.

Za 62 €1.675 Kč zakoupíme z Prahy letenku přes Silvestra a Nový rok v termínu 30.12. - 1.1.

Příklady termínů

Za nejnižší cenu za zpáteční letenku 51 € můžeme letět z Prahy následující kombinace termínů:
  • Tam: 11.,19.,25. listopadu, 1.,6.,30.,31. prosince, 5.,6.,7. ledna a 17.,24. února.
  • Zpět: 27.,28. listopadu, 19. prosince, 6.,8.,9.,15.,16. ledna a 19.,20.,27. února.

Z letiště do města

V Istanbulu přiletíte na asijské letiště Sabihy Gökcen. Nejrychlejší cesta do centra vede autobusem "Havatas", který zastavuje přímo u východu z terminálu a doveze vás na hlavní náměstí Taksim za 14 TL / 113 Kč.

Alternativně se můžete vypravit autobusem běžné MHD číslo E-10 nebo E-11 do přístavu Kadiköy, odkud dojedete přes Bospor velmi frekventovaným trajektem, odjezdy každých pár minut. V automatu na zastávce si kupte Istanbulkart za 10 TL, kterou si dobijete libovolnou částkou. Cesta do centra bude stát 11 TL i s trajektem.

Ubytování

S ubytováním si v Istanbulu lámat hlavu opravdu nemusíte, stabilně a dlouhodobě seženete pokoje i v jednodušších hotelích za ceny od 450 Kč, a to i pře Silvestra nebo Vánoce.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele helcas

Koupeno dnes dopoledne pro dva za 51eur na osobu. Kdyz dáte flexible dates, vypadnou vám vyšší ceny, pokud to ale proklikáte po jednotlivých dnech, vyskakují stále supr nabídky!

Avatar uživatele patrio4u

K té Istanbulkart: Stačí jedna společná pro více cestujících a platí pro autobusy, lodě, tramvaje, lanovky, metro. Praha může závidět.

Avatar uživatele tomaskyvala

Stačí jedna, ale při častější použití MHD se vyplatí koupit pro každou osobu svou. Jelikož při nástupu je účtována normální cena a každý další přestup je za 1/2 ceny, to však nefunguje, pokud by jednu kartu používalo více osob.

Avatar uživatele denis.cimerman

Herdek, ten Silvestr už zdražili. Každopádně díky moc, našli jste to pěkně.

Avatar uživatele michaeladur

Nápodobně..v červenci Mallorka, teď září byl Řím a koncem října do Dominikány :-D

Avatar uživatele anton.tirita

Tak to sa docela hodi. 14/3 za slusnu cenu a 15/3 odlet do Thajska. Super a dik

Avatar uživatele Petrmach

Sakryš buďte tak hodní a dejte si chvilku volno, já přece potřebuji i pracovat :-) Istanbul koupen na konec března za krásných 67 éček. Začínáte mě komplikovat osobní život, v říjnu Indie, v lednu Kambodža a v březnu Istanbul, vše jen a jen díky vám. Ještě jednou obrovské díky a ať se vám daří !

Petře, je mi líto... Ale brzy bude ještě hůř, to ti garantuji! :D každopádně díky za podporu ;)

Avatar uživatele Navaja

Já už jsem z toho taky na nervy... Nemám štáb lidí na hlídání psů, králíků, dětí a manžela , a tak jen smutním, kam zase letos nepojedu. Vždy mám radost a oddechnu si, když vyskočí nějaká destinace, kam jet nechci a s hrůzou čekám ten Blízký Východ a pod. Kdyby u mě někdo sledoval nejvyhledávanější stránku, hádejte, která by to byla?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

A už tam budem?

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Turecko  

Mezi Evropou a Asií, tam, kde leží Turecko

Turecko, jež se z velké části nachází na poloostrově Malá Asie, najdeme 2.000 km na jihovýchod od České republiky. Země zaujímá strategickou polohu, neboť sousedí jak se státy Evropské unie na západě (Řeckem a Bulharskem), tak s Íránem či Sýrií na jihovýchodě.

Turecko je považováno za skvělou zemi pro začínající baťůžkáře, neboť je poměrně levné, bezpečné a domů to není zase tak daleko. Pohostinnost lidí je ohromující, čím více na východ, tím více jsou lidé nápomocní. Země je plná historických památek, hory u gruzínských hranic stoupají od čajových plantáží a Středomoří láká svými písčitými plážemi a mořem teplým jako čaj.

Průvodce pro Turecko