Mapa

Amsterdam: 4* Design Hotel Artemis - 1.150 Kč.

3 komentáře
2013-04-06T17:52:28+02:00

O akci

Foto: Swimmerguy269 / wikipedia

Všichni kdo plánují letní návštěvu Amsterdamu by měli zbystřit. V aktuální promo akci portálu HRS je luxusní 4* designový hotel Artemis. Tento hotel je velmi dobře hodnocený cestovateli z celého světa (4/5 bodů na tripadvisoru)! Co Vás tedy čeká a nemine? Špičkové moderní a designově sladěné prostředí hotelu vč. pokojů, bezdrátové připojení k internetu, volný vstup do fitness centra a případně parkovací stání. Prostorné pokoje nabízejí velké manželské postele, občerstvení ve formě kávy / čaje a sušenek. Vše získáte za cenu 45€ - 1.150 Kč, což činí nabídku v Amsterdamu bezkonkurenční.

Jedinou nevýhodou může být pro některé poloha hotelu. Komu však nevadí 20 ti minutová jízda tramvají, jejíž zastávku naleznete 7 minut chůze od hotelu, případně jízda autobusem, který staví před hotelem, berte tento hotel všemi deseti.

  • Rezervace na hrs.de/amsterdam
  • Období: od konce května až do konce července na každý den
  • Nabídka platná do vyprodání kapacit / středy
Amsterdam je v těchto měsících opravdu žádanou destinací. Ceny se v průměru drží na dvojnásobné hodnotě.

Jak do Amsterdamu?

Ačkoliv mnozí nejspíše zvolí přímý let z Prahy na letiště Schipnol v Amsterdamu, určitě stojí za zvážení možnost letět z Prahy do Rotterdamu, odkud vlakem za 15€ přejede do Amsterdamu. Výhodou je, že přílet a odlet můžete samozřejmě zkombinovat. Pro odlety z Brna zvolte společnost Wizzair a její linku do Eindhovenu (EIN). Autobusem / vlakem budete v Amsterdamu za hodinu a půl, a to vše za cenu do 20€.

Letenky z Prahy do Amsterdamu rezervujte na easyJet (od 1.928 Kč) nebo na stránkách ČSA (za 3.158 Kč). Ceny budou téměř shodné, navíc pokud připočítáme počet denních spojů společnosti ČSA a samozřejmě servis klasického dopravce.

Mezi Prahou a Rotterdamem (RTM) létá společnost Transavia, která zpáteční letenky poskytuje za 40€ v jednom směru, případně 95€ zpáteční - 2.430 Kč.

Parkování na letišti v Praze

Pro výhodné ceny za parkování na letišti využijte náš promo kód CLC001 u společnosti Goparking.cz.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-06T18:52:28+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce