Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Navštivte jihovýchodní oblast Itálie zvanou Apulie, ve které zažijete pravou italskou atmosféru díky nepříliš rozvinutému turistickému ruchu. Při svém pobytu nevynechejte vesničku Alberobello, která je známa díky svému stylu architektury zvané trulli.

Zpáteční letenky z Prahy do přístavního města Bari jsou aktuálně k dispozici za 858 Kč během měsíce ledna. Létá se vždy ve středu a neděli.

Dostupné dny: 8, 12, 15, 19, 22, 26 a 29.leden

Společnost Wizzair dovoluje bezplatně přepravovat příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 42x32x25 cm bez váhového limitu. Cena je však platná pro členy Wizz Discount klubu. WDC členství Vám umožní po dobu jednoho roku rezervovat letenky o 250 Kč výhodněji. Členství stojí 750 Kč a je potřeba pouze 1 pro skupinu až 10 osob. Jednoduchou matematikou zjistíme, že členství se vyplatí již při první cestě alespoň dvou osob.

Nevíte jak rezervovat letenky? Přečtěte si náš návod.

Ubytování ve 4* hotelech

Ubytování v samotném městě Bari, které je vhodnou volbou pro výlety po okolí, začíná již na 1.150 Kč pro dvě osoby. Lákavou nabídkou jsou však 4* hotely se snídaní, které nabízejí své pokoje již za 1.303 Kč! Veškeré nabídky porovnáte zde - hotely Bari.

Teploty se v lednu pohybují okolo 10°C, déšť naštěstí není pro tuto oblast příliš typický.

Autem po okolí

Vhodným doplňkem Vaší cesty bude osobní automobil, který si v tomto mimo sezónním období vypůjčíte za 1.895 Kč / 4 dny. Porovnejte nabídky autopůjčoven s vyzvednutím na letišti v Bari.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam chceš!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
A už tam budem?
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Jedem!
Sofie
ušetříš až 60%
To budou fotky!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie