Austrálie: letenky do Melbourne, Sydney - 14.152 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jana.gramikova

Ahoj, chtěly bychom s kamarádkou v říjnu na 3 týdny Austrálii...byla by rada jak nejlevněji? Díky Janka

Ahoj Janko, sledovat web častěji, viz. akce z neděle - https://www.cestujlevne.com/levne-letenky-do-dubaje-manily-a-sydney-13-085-kc/

Avatar uživatele iva.chuchmova

dobrý den, chtěla bych někdy v letních měcících letět na 2-3 týdny do Brisbane. Termín je mi docela jedno, zajímá mě spíš cena.

Avatar uživatele andrea.sedlakova

Ahoj. Prosímtě chtěla bych se zeptat nějaké akční letenky do sydney nebo do Brisbane v únoru či březnu? byly by možné sehnat? moc díky!!!

Avatar uživatele matulka

Teď jsem ulovila Perth z Prahy s návratem do Vídně za 18tisíc levneletenky.org/china-southern-australie-levne-letenky-perth-sydney-melbourne-z-prahy-18211-kc :D

Ty máme na hlavní stránce ještě levněji ;) http://bit.ly/16FrjE8

Avatar uživatele www.an.da

Ahoj Dave, sháním letenku do Sydney, bohužel narychlo a v ne příliš flexibilním termínu - 21.12.2013-11.1.2014 (+- den). Odlet i návrat téměř odkudkoli (Praha, Vídeň, Frankfurt,...). Pokud existuje varianta výhodnější než za 38000, klidně s odletem/přestupem i jinde v Evr. Došly mi možnosti, tak Ti budu vděčná za jakýkoli nápad. Díky

Ahoj Vando, zkus let Praha-Sydney-Mnichov, ceny začínají na 32tis. s tím, že je odlet 22.12., návrat 10. nebo 12.1. - http://bit.ly/17Vs5tQ Otázkou pak ale je, kdy chceš přiletět do SYD? Díky delším přestupům (hodí se k prohlídce města) to vychází na 24.12.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na víkend do Francie či Benátek
-70 %

Honem, dokud jsou místa!

Prodloužené víkendy v Miláně nebo Londýně z Ostravy
-48 %

Tam to bude krásný!

Nejlevnější letenky z Prahy do Říma
-41 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie