Austrálie: letenky do Perthu přes Peking - 15.139 Kč

Akci sepsal David Eiselt
2014-02-16T12:49:43+01:00 19 komentářů
Austrálie - %
Revolut promo kód
Exkluzivní bonus 500 Kč pro cestovatele Využij časově omezenou nabídku s Revolutem

O akci

Cestovatelé hledající jakoukoliv příležitost k poznání nových míst v co nejkratší době mohou využít tarifu aerolinií China Southern Airlines. V nabídce za atraktivní ceny naleznete překrásné pláže u australského pobřeží včetně přestávky v hlavním městě Číny.

Letenky na trase Praha - Čína - Austrálie - Čína - Německo lze ulovit již za 16.467 Kč, levněji pak při odletu z Varšavy. Pobyt v Číně můžete zvolit od řádu hodin až po několik dní.

Austrálie

Nový Zéland
  • Praha - Auckland - Mnichov za 19.245 Kč rezervuj>>
Pro konkrétní termín nám napište do komentáře pod příspěvkem (termín, destinaci, návrat do).

Podmínky k tarifu:

  • Cestovní období: květen - červen 2014
  • Maximální pobyt 2 měsíce
  • Prodej do 27.února
Při přestupu v Číně můžete díky transitnímu vízu navštívit města jako je: Peking, Šanghaj, Kanton nebo Chengdu. Transitní vízum je uděleno zdarma po příletu.

Z Mnichova můžeme jet přímo z letištního terminálu zpět do Prahy s dopravci Student Agency nebo DB, ceny se pohybují mezi 500 - 800 Kč. Z centra města poté jezdí Flixbus či Eurolines.

Z Berlína do Prahy pojedeme s dopravci Orangeways, Student Agency nebo Eurolines. Cena 500 Kč.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce