Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vedle atraktivního tarifu do indonéské Jakarty - 9.821 Kč můžete taktéž využít velmi levných letenek do Thajského království. Za zpáteční letenky ze Stockholmu do Bangkoku zaplatíte pouze 331€ / 8.570 Kč. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo, což pro cesty do jihovýchodní Asie je více než standardem pro většinu cestujících. Místem odletu se nenechte odlákat, zpáteční letenku do Stockholmu zakoupíte od 1.000 Kč!

  • Rezervuj letenky na norwegian.com (kalendář)
  • Odlety v srpnu, návraty v září
Ačkoliv se jedná o nízkorozpočtového dopravce, Norwegian disponuje nejmodernějšími letouny na evropském nebi. Paradoxně nečekejte občerstvení v ceně, ale Wifi připojení ano. Vízum do Thajska nemusíte řešit, pokud Vaše cesta kontinuálně nepřesáhne 30 dní.

Letenky do Bangkoku za 8.570 Kč

Jak do Stockholmu?

Přímým letem na letiště Arlanda: 

Společnost Norwegian létá taktéž na linkách z Prahy, Vídně i Budapešti na letiště v Arlandě, odkud budete pokračovat dále do Bangkoku. Cena je sice o něco vyšší než v druhé variantě, na druhou stranu ušetříte za přesun mezi letišti a nebudete muset řešit další logistické napojení. Letenky v nejnižší ceně můžete z Prahy zakoupit od 107€ / 2.770 Kč.

Případně můžete využít služeb klasických dopravců a letět na lince Praha – Stockholm za 3.888 Kč.

Letenky na letiště Nyköping:

Bezpochyby nejlevnější variantou jak se dopravit do Švédska je zvolit letenky dopravce Rynair, případně Wizzair. Zpáteční letenku z Katovic, Krakova, Wroclawi nebo Budapešti zakoupíte v rozmezí 900 – 1.500 Kč! Je nutné však připočítat s cenou přepravy mezi letišti. Doprava je však snadná!

Autobusem pojedete z letiště Nyköping na Central station ve Stockholmu a odtud dále na letiště Arlanda. Cena je 800 + 650 Kč / zpáteční otevřené jízdenky. Spoje jsou operovány dopravcem Flygbussarna.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius kopec
ušetříš až 30%
Honem, dokud jsou místa!
Nyhavn
ušetříš až 52%
To budou fotky!
Nástup Ryanair
ušetříš až 83%
Tam to bude krásný!
Pláž Puerto de la Cruz
ušetříš až 44%
To budou fotky!
5278 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?