Benátky z Prahy: letenky a tři noci v 4* se snídaní - 1.936 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Menší tip na prodloužený víkend v italských Benátkách jsme si pro vás připravili na termín 28.11. - 1.12., od soboty do úterý. Postupně si ukážeme, jak zakoupit zpáteční letenky na 4 dny do Benátek z Prahy a k nim přidat zvýhodněný 4* hotel Ambasciatori se snídaní tak, abyste za celou tuto srandu nezaplatili více než 2 tisíce korun.

Zpáteční letenky do Benátek za 658 Kč / osoba

Prvně si objednáme letenky. Na stránkách dopravce wizzair.com najdeme letenky do Benátek ve zmíněném termínu za 658 Kč / osoba. Nutné je vlastnit členství WDC, pokud jej nemáte, zpáteční letenky vyjdou na 1.107 Kč (jednoduše si členství kupte a příště budete mít takto levné letenky i vy).
  • Rezervuj letenky do Benátek za 658 Kč na wizzair.com
  • Termín: sobota 28.11. - úterý 1.12.
V ceně je příruční zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm, na pár dní bohatě vystačí. Před odletem si nezapomeňte letenky vytisknout nebo se odbavit pomocí telefonu. Máme pro vás i návod - jak rezervovat, jak se odbavit.

4* hotel se snídaní na celou dobu pobytu za 1.278 Kč / osoba

Letenky máme, nyní hotel. V rezervačních systémech naleznete velmi zajímavé ceny za 4* hotel Ambasciatori, který se nachází hned u hlavní železniční stanice v městě Mestre. Přímo před hotelem rovněž nalezneme zastávku autobusu, kterým se za 10 minut dostaneme do centra Benátek.

Hotel je včetně snídaně a je dostupný za 2.556 Kč za celou rezervaci (2 osoby a 3 noci).

V trafice si zakupte 3 denní jízdenku na MHD za 40 € - pokrývá nejen přejezdy mezi Mestre a Benátkami, ale platí taktéž na vaporety mezi jednotlivými ostrovy. Jízdenku si vždy označte.

Jak se dostat z letiště na hotel

Z letiště v Trevisu se nejprve přesuneme autobusem č.6 na vlakovou stanici za 1,2 €, kde přesedneme na vlak jedoucí do Benátek. Regionální jízdenka stojí 3,30 €. Nezapomeňte si jízdenku označit na peronu a vystoupit ve stanici Venezia Mestre - hotel je jen 2 minuty chůze od stanice.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele johnytadeski

cesta: treviso -> benátky = pohoda cesta: benátky -> treviso = všechno 2x dražší, řidiči v buse neprodaj nic a ani na nádraží jízdenky nekoupíte (aspoň v létě to tak bylo) vaporety: přímo v benátkách 60€/2 dny, kdybych věděl, že se dá koupit levnějc v mestre...

taky bych možná zkusila flixbus

Rychlovlaky: http://www.trenitalia.com/tcom-en Když se zadaří, tak jízdenka stojí 9 euro (Benátky - Miláno, 250 km za 2,5 hod i s asi 6 zastávkama, x-krát vyzkoušeno). Jízdenku lze koupit max. 3 měsíce dopředu, platba kartou, vše funguje spolehlivě. Doprava Treviso letiště/Treviso vlak. nádraží: jízdenka na MHD bus č. 6 už stojí 1,3 € a NEDÁ se koupit na letišti. Pouze v busu u řidiče, tam ale stojí 2 €.

Avatar uživatele CamilaK

Já nevím, jestli nekoukám špatně, ale cenu u toho hotelu včetně snídaní na 3 noci mi stále ukazuje 1983kč, je to možné?

Ano, některé hotely bohužel nezapočítávají taxy hned a to se pak promítne i do srovnání.. Píši tedy reálně konečnou cenu :)

Avatar uživatele L.Cipera

Dobrý den, mě to tam, ukazuje 799,- tam a zpět to samé. jak na to? děkuji

Vyprodáno :-) cena se zvýší.. Stále s členstvím můžete pár kaček ušetřit, jen už ve vyšší cenové kategorii.

Avatar uživatele alpe

Benátky - Řím jsem v pohodě otočil za jeden den při cestě rychlovlakem. Vyplatí se nakupovat dopředu, lze pak koupit např. business class za cenu economy apod. Někdy se také vyplatí dělit jízdenku v Boloni. Chce to nakoupit včas. A pak si užívat jízdu 300 km/h :)

Avatar uživatele hejclova10

Je nějaká levná možnost dopravy, například autobus do Říma z Benátek ráno tam a večer zpět? :)

Megabus jezdí trasu za 1 euro.. Jen s tím "ráno tam, večer zpět" to asi nepůjde - mrkni na mapu... Jede se 8 hodin!

Avatar uživatele yellow

Jezdí tam Megabus, ale je to přes 500 km a cesta trvá 8 hodin.

Avatar uživatele berushka002

Zkuste se podívat na nějaké včasné jízdenky na rychlovlaky, my jsme takhle jeli 90 min. místo čtyř hodin za 50 € Řím - Florencie. http://www.trenitalia.com/ Je to rozhodně pohodlnější než bus, rychlejší, ale taky dražší.

Avatar uživatele Offloaded

Podíval bych se nejdříve na mapu...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam jsi vždycky chtěl!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie