Jak akci využít?

Vydat se na prodloužený víkend nebo na týdenní dovolenou do Benátska o letních prázdninách můžete se společností Wizzair. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte za 658 Kč a z letiště se můžete vydat rovnou do samotných Benátek nebo na ostrov Lido a užít si týdenní dovolenou u Jadranského moře.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Př. termíny: 18.-22.6., 20.-23.7., 30.7.-3.8., 13.-20.8., 20.-27.8. nebo 27.8.-3.9.
Uvedené ceny dosáhnete při cestě s menším příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů a zároveň platným členstvím v Discount klubu. Pokud členem nejste a cestujete alespoň ve dvou, určitě sis jej zakupte. Roční poplatek 750 Kč Vám zaručí úsporu již při první cestě. Členem stačí být 1 osoba na skupinu až 10 lidí.

Informace k dopravě z letiště do Benátek naleznete zde – letiště Benátky (TSF).

Kde se ubytovat

Dáte-li přednost Benátkám před ostrovem Lido, zauvažujte nad hotely v pevninské části Itálie. Např. město Mestre je od Benátek vzdálené 15 minut jízdy MHD a ubytování je zde mnohem levnější. Průměrné ceny v Mestre jsou o 1.100 Kč nižší jak v hotelech stejné kvality v Benátkách.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 37%
To budou fotky!
ušetříš až 40%
To musíš vidět!
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
ušetříš až 30%
Všude dobře, co doma!
4576 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie