Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vydat se na prodloužený víkend nebo na týdenní dovolenou do Benátska o letních prázdninách můžete se společností Wizzair. Zpáteční letenky z Prahy zakoupíte za 658 Kč a z letiště se můžete vydat rovnou do samotných Benátek nebo na ostrov Lido a užít si týdenní dovolenou u Jadranského moře.

  • Letenky rezervujte na wizzair.com
  • Př. termíny: 18.-22.6., 20.-23.7., 30.7.-3.8., 13.-20.8., 20.-27.8. nebo 27.8.-3.9.
Uvedené ceny dosáhnete při cestě s menším příručním zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 centimetrů a zároveň platným členstvím v Discount klubu. Pokud členem nejste a cestujete alespoň ve dvou, určitě sis jej zakupte. Roční poplatek 750 Kč Vám zaručí úsporu již při první cestě. Členem stačí být 1 osoba na skupinu až 10 lidí.

Informace k dopravě z letiště do Benátek naleznete zde – letiště Benátky (TSF).

Kde se ubytovat

Dáte-li přednost Benátkám před ostrovem Lido, zauvažujte nad hotely v pevninské části Itálie. Např. město Mestre je od Benátek vzdálené 15 minut jízdy MHD a ubytování je zde mnohem levnější. Průměrné ceny v Mestre jsou o 1.100 Kč nižší jak v hotelech stejné kvality v Benátkách.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To budou fotky!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam to bude krásný!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam chceš!
Cabo Girao
ušetříš až 44%
A už tam budem?
5557 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie