Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Tento tarif již není v nabídce. Po cca 30minutách byl společností opraven. Stránky Cestulevne.com Váš denně informují o novinkách ze světa levného cestování, proto nás pravidelně sledujte a cestujte levně! ;)

Aktuálně chybný tarif společnosti ČSA umožňuje rezervovat zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku za extrémně nízkou cenu. Za 6.750 Kč rezervujte pro odlety od května do září 2013. Upozorňuji, že ČSA v minulosti již jednou rušila podobnou akci, proto po rezervaci stále nemáme vyhráno a je třeba počkat na oficiální vyjádření. Rezervujte proto co nejdříve, jelikož chyba bude každou chvílí opravena!

  • Rezervace na letuska.cz/letenky nebo na cestujlevne.com/letenky (6.800 Kč)
  • Cestovní období: květen - září
  • Odlety v pondělí nebo čtvrtky, návraty v úterý nebo pátek
  • Aktualizace: Tarif byl opraven

Komentáře, dotazy, připomínky k akci do diskuze prosím!

Thajsko - víza

Hoďte všechny starosti za hlavu, vízum nebudete potřebovat při pobytu nepřesahující 30 dní.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele betuska.h
betuska.h

Dave, určitě jsi v tomhle zběhlejší, proto mám dotaz - nemyslíš, že se proti zrušení rezervace dá nějak ohradit? Nemáme např. právo na náhradu podobného letu za stejných podmínek? Vím třeba o lidech, kteří si díky tomu brali neplacené volno...Nebo myslíš, že tenhle krok ČSA není nic proti ničemu? Moc díky...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Je potřeba mít na paměti 2 stavy: 1 - letenka je pouze rezervovaná, zde není opravdu žádný nárok na vyjednávání / dosažení úspěchu. 2 - letenka je vystavená a máš číslo rezervace (13 číselný kód). Zde bys teoreticky měla mít nárok na let. Ale jak jsem řekl i na jiných webech, pokud ti letenku zruší společnost do několika hodin, nemá smysl se dohadovat. Prostě to člověk musí brát sportovně a doufat, že to vyjde jindy. Zase tolik nám ty tarify neruší. Ačkoliv tento tarif určitě zamrzel spoustu lidí. Zde je opravdu nutné brát v potaz, že ČSA se svou rotací 2x týdně přijde o veškerá volná místa těmito letenkami. A přijít tak o jednu z nejstarších aerolinek v Evropě jen kvůli týdnu v Bangkoku? To bych nechtěl ;) Navíc jak tu psal voloda, nedivil bych se, kdyby měli letecké společnosti v hledáčku tyto weby.

před 9 lety
Avatar uživatele betuska.h
betuska.h

Moc díky za odpověď.. Letenku mám zaplacenou, ale mam jen nejaky rezervacni 6-ti mistny kod.. Zrusili mi to asi po 28 hodinach, nicmeně prý lidé, kteří kupovali za podobnou cenu přes server eBookers, již letenku mají a ČSA jim i potvrdila že platí.. (nebo aspoň to jsem se dočetla na diskuzi u konkurence)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

V tuhle chvíli rozhodně nemají vyhráno. Pokud by letenky uznali jenom jedinému prodejci - je jedno jakému, vystavují se velikému riziku. Komunikace v ČR probíhá rychleji, ale rozhodně nevyvracím, že jim ty letenky můžou zůstat potvrzené. 6 ti místný kód je právě jen rezervační :/

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Jim
Jim

bohužel jenom potvrzení o provedené rezervaci, alokovali si prachy z karty ale letenky už neposlali. Doufám že bude brzo nějaká akce alespoň za 12,5

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Jim
Jim

díky za odpověď, ono koupil jsem ve 12:30 a zrušeno v 16:00, vzhledem k tomu že si z karty alokovali peníze určitě zkusim spotřebitele. Každopádně jsem psal i na čsa abych věděl obě verze. Jinak na jiném serveru jsem se dozvěděl že přes invii jim přišli rovnou letenky ...

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Taky jsem četl.. Osobně si myslím, že v Invii neví co s tím dělat ;) Ale jestli si platil kartou, měli ti taktéž přijít letenky na email - 6ti místný a cca 18? místný kód.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Jim
Jim

Letenky Pelikán zrušil, protože ČSA zrušilo všechny lety. Nevědí proč. Akce měla být jen dnes. Je nějaká možnost se proti zrušení bránit? Podat stížnost?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Rozhodně se nejednalo ze strany ČSA o akci. To, že to takto nazve pelikán je věc druhá. Doufám, že peníze od Pelikána Vám přijdou co nejdříve - mě totiž pár desítek tisíc dluží už 4 měsíce... Můžeš zkusit evropskyspotrebitel.cz - ale myslím si, že když dojde ke zrušení do pár minut od koupě, nemá smysl to řešit. Sranda byla a zkusit se to musí. Vyjdou jiné akce, ČSA se hold musí ještě chvíli učit jak se dělá pořádný marketing. Na druhou stranu je to pro ně otázkou existence a bytí ;) Doufejme tedy, že přijdou alespoň se stejnou cenou jako loni.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele honda.repsol
honda.repsol

nejsou vsechny ty stranky uz tolik proflaknute ( tv, noviny) , ze uz to tem aerolinkam slouzi k opravam svych chyb? :-) a cestovatele utrou nos? a vase snaha bude ocenena jenom tim, ze aerolinky budou mit zadarmo kontrolni mechanizmus?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Možné to je, ale kdo by sledoval web 24h denně, aby mohl reagovat? Zde šlo spíše o to, že tento tip byl během několika minut rozšířen do celé Evropy. A pokud se ti z ničeho nic zvednou prodeje o x set procent na danou linku, něco nehraje :) Další škodou určitě je fakt, že vše vypuklo ještě v pracovní době. Ale uvidíme jak se vše vyvine. ČSA chybové tarify nepřinášejí příliš často, ale nejsou přeci jediní ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele nela.kubasova
nela.kubasova

Ahojky, chtěla bych se informovat všeobecně o těchto chybných tarifech...je to bezpečné? Tzn. v případě že by tento tarif nakonec nechtěli akceptovat, lze zrušit letenku a vrátí mi peníze? Nemůžou po mně chtít po rezervaci ještě něco doplatit? Dejme tomu, že CSA může být korektnější společnost, ale co jiné spol., zejména zahraniční jako třeba edreams.es apod. Díky ;-)

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, obecně platí, že jakmmile máš vystavenou letenku, společnost ji nemůže zrušit. Bohužel se najdou vyjímky, kde letecké společnosti do několika hodin letenky rušili i přesto, že už by to nemělo jít, protože byla uzavřena smlouva. Je pak na každém z nás, jak se k problému postaví. Ovšem k rušení dochází opravdu jen výjimečně! Většina si uvědomí, že negativní ohlasy uškodí více, než nechat proletět pár lidí za nižší cenu. Naopak to společnosti přinese víc než se může zprvu zdát. Ale je to opravdu individuální přístup. Proto se nemusíš bát zkoušet ulovit i tyto letenky, když tu byl fofr s Alitalií a lidi nekupovali letenky do USA za 1.400 Kč, protože převládala nálada rušení, pak litovali, protože je společnost uznala :) Peníze se ti určitě neztratí, v případě rezervace přes zahraniční společnosti může určitou dobu trvat, než je dostaneš zpět. Proto spíše doporučuji rezervovat přes české portály.

před 9 lety
Avatar uživatele nela.kubasova
nela.kubasova

Dave, díky moc za vyčerpávající odpověď ;-)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele monika.bemova
monika.bemova

bud je to od května do září vyprodané a nebo už to zrušili, nenašla jsem ani jeden termín za tuto cenu :((

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Už je to pryč.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Jim
Jim

dobře, uvidíme a budeme doufat :). Jak dloufo myslíš že jim to bude trvat?

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele cech.bohuslav
cech.bohuslav

ahoj, nejde mi to přes Vás zarezervovat.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele JWalker
JWalker

Aaand.. it's gone. Drzim palce ten co stihli bookovat

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele mopika
mopika

Asi to stahují, došla jsem až k platbě a tam mě to stoplo :(

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zkus znovu, budou přetížené servery ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Jim
Jim

Letenky jsem koupil a rovnou i zaplatil kartou na www.viewtrip.com mam vše potvrzené, může to ČSA ještě zrušit?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Bohužel může, v minulosti se tak stalo také pro byznys lety z Bangkoku. Vyčkejme a uvidíme ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
To bude jízda!
Dominikánská republika
ušetříš až 35%
To musíš vidět!
Doprava v Berlíně
ušetříš až 90%
Tam jsi vždycky chtěl!
Duny Maspalomas
ušetříš až 27%
Všude dobře, co doma!
5460 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko