Cancun: vánoční letenky do Karibiku - 8.259 Kč.

Mexiko
Před 4 lety

Jak akci využít?

Navštivte nejvyhledávanější destinaci Mexika - Cancún! Za účasti karibského Slunce a ideálních teplot nad 30°C si užijte vánoční atmosféru na lehátku u pobřeží Karibského moře.

Charterové letenky jsou dostupné za 300€ / 8.259 Kč při odletu z německého Hamburgu (6 hodin jízdy z Prahy).

Letenky za 300€ jsou dostupné pouze na uvedené termíny. Odlet je v 12:30 a návrat zpět do Hamburgu v 12:00 dne 26.12.2013. V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Další data mohou přijít s blížícím se dnem odletu.

Do Hamburgu se můžete vydat vlastním automobilem. Stejně tak lze využít služeb železniční dopravy a přes eshop ČD zakoupit zpáteční jízdenku z Prahy za 2.176 Kč / osoba. Jedná se o přímý vlakový spoj - tedy bez nutnosti přesedání. Při cestě tam strávíte jednu noc (od 890 Kč) v Hamburgu, která alespoň nabízí časovou rezervu.

3* hotely na týden od 4.478 Kč!

Samotný pobyt v tomto karibském ráji již vaší peněženku nezatíží! Nejlevnější možnosti ubytování pro 2 osoby v samostatném pokoji začínají na 4.478 Kč ve výše uvedeném týdenním pobytu! Přehled hotelů zde - Cancun 18.-25.12.2013

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 26. 01. 2014
Napsal 23 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil
Avatar uživatele yeah

Nereklbych, ze to zamitli z duvodu, ze by vam to nechteli prodat .. Jejich snahou je vydelat a jestli to prodaj Nemcum, Cechum nebo Eskymakum tak je to jedno, byli by sami proti sobe

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele Honza.nahodil

Neplette se,je zcela bezne, ze ceska platebni karta neni akceptovana. bezne je to u internetovych obchodu v USA, nebo i u leteckych spolecnosti jako DELTA, nebo American Airlines kdyz si v USA chcete koupit letenku, mate proste smulu. skutecne ceske bance nedojde ani pozadavek. v cisle karty je zakodovano vydani v CR a muzete mit klidne zlatou kartu... Obchod neobchod, ceske peníze jim smrdí Je mozne, ze to od amiku prevzali i Nemci.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele szendekova

Myslim, ze jsem prvni i poslednikrat zkousela koupit letenky pres nemeckou stranku. Kreditni karta byla systemem akceptovana, zobrazilo se potvrzeni, ze rezervace probehla uspesne i s rezervacnim cislem, ale potvrzeni nebylo odeslano na muj email. Volala jsem proto primo do tuifly.com, abych rezervaci overila a bylo mi sdeleno, ze kreditni karta byla zamitnuta. Kdyz jsem se zeptala na duvod zamitnuti, tak odpoved byla Nevim!!! Nasledne jsem volala do sve banky, abych zjistila, zda-li je nejaky problem s kartou, ale pan na zakaznicke lince mi potvrdil, ze karta je v poradku, je na ni dostatek prostredku, ale ze z druhe strany vubec neobdrzeli vyzadani uhrady...Chtela jsem to opetovne zkusit, ale vyhodna nabidka uz nebyla platna. Mi to pride, ze Nemci tu rezervaci zamitli z jednoducheho duvodu a to takeho, ze radeji letenky prodali Nemcum nez-li cizincum...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

O prázdninách z Norimberku do Verony či Bergama
-65 %

Tam jsi ještě nebyl!

Velký přehled cen z ČR do Londýna během září
-70 %

Hurá za zážitky!

Západní Kanada z Amsterdamu na celou zimu
-44 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko