Cancun: vánoční letenky do Karibiku - 8.259 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Navštivte nejvyhledávanější destinaci Mexika - Cancún! Za účasti karibského Slunce a ideálních teplot nad 30°C si užijte vánoční atmosféru na lehátku u pobřeží Karibského moře.

Charterové letenky jsou dostupné za 300€ / 8.259 Kč při odletu z německého Hamburgu (6 hodin jízdy z Prahy).

Letenky za 300€ jsou dostupné pouze na uvedené termíny. Odlet je v 12:30 a návrat zpět do Hamburgu v 12:00 dne 26.12.2013. V ceně je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 20 kg. Další data mohou přijít s blížícím se dnem odletu.

Do Hamburgu se můžete vydat vlastním automobilem. Stejně tak lze využít služeb železniční dopravy a přes eshop ČD zakoupit zpáteční jízdenku z Prahy za 2.176 Kč / osoba. Jedná se o přímý vlakový spoj - tedy bez nutnosti přesedání. Při cestě tam strávíte jednu noc (od 890 Kč) v Hamburgu, která alespoň nabízí časovou rezervu.

3* hotely na týden od 4.478 Kč!

Samotný pobyt v tomto karibském ráji již vaší peněženku nezatíží! Nejlevnější možnosti ubytování pro 2 osoby v samostatném pokoji začínají na 4.478 Kč ve výše uvedeném týdenním pobytu! Přehled hotelů zde - Cancun 18.-25.12.2013

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele yeah

Nereklbych, ze to zamitli z duvodu, ze by vam to nechteli prodat .. Jejich snahou je vydelat a jestli to prodaj Nemcum, Cechum nebo Eskymakum tak je to jedno, byli by sami proti sobe

Avatar uživatele Honza.nahodil

Neplette se,je zcela bezne, ze ceska platebni karta neni akceptovana. bezne je to u internetovych obchodu v USA, nebo i u leteckych spolecnosti jako DELTA, nebo American Airlines kdyz si v USA chcete koupit letenku, mate proste smulu. skutecne ceske bance nedojde ani pozadavek. v cisle karty je zakodovano vydani v CR a muzete mit klidne zlatou kartu... Obchod neobchod, ceske peníze jim smrdí Je mozne, ze to od amiku prevzali i Nemci.

Avatar uživatele szendekova

Myslim, ze jsem prvni i poslednikrat zkousela koupit letenky pres nemeckou stranku. Kreditni karta byla systemem akceptovana, zobrazilo se potvrzeni, ze rezervace probehla uspesne i s rezervacnim cislem, ale potvrzeni nebylo odeslano na muj email. Volala jsem proto primo do tuifly.com, abych rezervaci overila a bylo mi sdeleno, ze kreditni karta byla zamitnuta. Kdyz jsem se zeptala na duvod zamitnuti, tak odpoved byla Nevim!!! Nasledne jsem volala do sve banky, abych zjistila, zda-li je nejaky problem s kartou, ale pan na zakaznicke lince mi potvrdil, ze karta je v poradku, je na ni dostatek prostredku, ale ze z druhe strany vubec neobdrzeli vyzadani uhrady...Chtela jsem to opetovne zkusit, ale vyhodna nabidka uz nebyla platna. Mi to pride, ze Nemci tu rezervaci zamitli z jednoducheho duvodu a to takeho, ze radeji letenky prodali Nemcum nez-li cizincum...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Za akční cenu z Prahy a Vídně do Barcelony s Vuelingem
-23 %

To musíš vidět!

Levně na Zimní festival světel v Reykjavíku z Vratislavi, Katovic i Prahy
-20 %

Tam to bude krásný!

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko