Mexiko

Letenky do Mexika

Na jaká letiště se létá?

V Mexiku najdete 46 mezinárodních letišť. Průvodce s praktickými tipy nejen ohledně veřejné dopravy si můžete přečíst zde: Letiště v Mexiku

Další často kladené otázky

Kolik běžně stojí zpáteční letenky do Mexika?

Ceny letenek se liší podle konkrétní destinace v Mexiku. V průměru nejlevněji poletíte do Mexico City nebo Cancunu, kde se cena pohybuje kolem 15.500 Kč. Letenky do ostatních mexických měst se drží mezi 17 a 19.000 Kč.

Nejvíce akčních letenek do Mexika se objevuje z německých letišť, méně často z Vídně a zcela výjimečně z Prahy.

Vzhledem k rozdílnosti cen mezi jednotlivými městy se podívejte také na detailní informace: letenky do Mexico City, letenky do Cancunu.

Kde koupit nejlevnější letenky do Mexika?

Kvůli velkému množství kombinací různých aerolinek nejlépe pořídíte letenky v našem vyhledávači letenek, kde srovnáte nabídky od nejnižší ceny nebo nejkratší cesty.

Kdy jsou letenky do Mexika nejlevnější?

Nejnižší ceny letenek do Mexika se objevují tradičně mimo sezonu v září až listopadu, kdy panuje zvýšené riziko dešťů. Na opačném spektru stojí letenky přes Vánoce a v prvních měsících roku, které jsou nejdražší.

Ideální čas k nákupu letenky do Mexika je asi 3-5 měsíců před odletem. V případě, že se objeví cena pod 10.000 Kč, nakupujte klidně i s větším předstihem.

Jaké letecké společnosti létají bez přestupu do Mexika?

Jedinou přímou linku z blízkého okolí ČR provozuje Lufthansa z Mnichova do Mexico City a Condor z Mnichova do Cancunu.

Většina levnějších letenek však vede s jedním až dvěma přestupy. Do Mexika létají všechny velké evropské i americké společnosti, nejčastěji se setkáte s British Airways, American Airlines, KLM, Delta Air Lines, Lufthansou nebo Condorem.

Jak dlouho se letí do Mexika?

Přímý let z Evropy do Mexika trvá asi 11,5 hodiny. Z Prahy či Vídně doba cesty závisí na přestupech a v průměru se pohybuje mezi 15 a 20 hodinami.

Akční nabídky

Poznej svět za zlomek ceny. Denně pro tebe hledáme akční a chybné tarify prodejců