Papuchalk tlustozobý

Červnové letenky z Prahy na Island - 6.518 Kč.

41 komentářů
2016-01-07T17:55:04+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Jestliže máte na seznamu vašich novoročních předsevzetí cestu do země ohně a ledu, chyťte příležitost za pačesy a naplánujte si cestu na tento úžasný ostrov už teď. V rezervačním systému německých nízkonákladových aerolinií Germanwings/Eurowings lze totiž nalézt zpáteční letenky z Prahy do Reykjavíku za velmi sympatických 6.518 Kč, resp. 6.798 Kč s dostupností na téměř celý červen. Lety jsou v obou směrech s jedním pohodlným přestupem v Düsseldorfu.

  • Rezervuj zpáteční letenku Praha – Reykjavík za 6.518 Kč na www.germanwings.com
  • Cestovní období: červen 2016
  • Prodej do vyprodání
Ačkoliv se jedná o letenky s nízkonákladovými aeroliniemi, přestupy jsou garantované vč. přeložení zapsaných zavazadel, které jsou ovšem za příplatek 420 Kč (23 kg) v jednom směru. Standardní příruční zavazadlo do 8 kg a maximálních rozměrů 55x40x23 cm je přepravováno zdarma. Pokud budete platit jinou kartou než Visa, připočítejte poplatek 280 Kč za celou rezervaci.

Pronajměte si obytný automobil od Kuku Campers

Island poskytuje individuálním turistům nepřeberné možnosti v pronájmech aut, přenocování v hotelech či pod stanem v kempech. Zkuste vše spojit v jedno a pronajmout si obytný automobil. Toto řešení vám poskytne naprostou volnost a úsporu financí. Na Islandu je vícero firem, které pronajímají typické velké obytné vozy ze sériové výroby, nicméně jedna se od nich konceptem svých mini obytných vozů odlišuje.

Jedná se o auta typu pick-up nebo dodávky uzpůsobené pro možnosti spaní, k základní výbavě patří vařič, nádobí, příbory a další věci pro kempování. Za příplatek si můžete pronajmout další propriety, jako jsou kempingové židle, gril či kytara. Zásoby potravin nakoupíte pohodlně třeba v supermarketech Bonus či Netto, které najdete v každém větším městě na Islandu.

www.kukucampers.is

 

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-01-07T18:55:04+01:00

41 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce