Norsko

Červnové letenky z Vratislavi do Osla - 530 Kč.

11 komentářů
2015-04-02T13:23:13+02:00

O akci

Vydejte se začátkem léta za krásami norské přírody, v které spatříte jedinečné scenérie místních hor, fjordů a jezer. Nejlevnější zpáteční letenku do Osla aktuálně pořídíte za 530 Kč s odletem z Vratislavi s leteckou společností Ryanair. Na cestu se můžete vydat v úterý, čtvrtek a sobotu s večerními lety, na které vhodně navazují i spoje autobusových dopravců směrem na Prahu.

Dostupné červnové termíny za 78 PLN / 530 Kč
  • tam →
  • květen: 30
  • červen: 4, 11, 13, 16, 18, 20, 25, 27, 30
  • ← zpět
  • červen:  2, 4, 9, 11, 13, 20, 27, 30
Cena letenky zahrnuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35 x 20 x 20 cm.

Ubytování v Norsku

Ubytování v Oslu porovnejte na booking.comhotelscombined.com a airbnb.cz. Pokud míříte do Norska nejen za prohlídkou hlavního města, nejlevnější ubytování naleznete samozřejmě v přírodě a místních kempech. Vyzkoušet můžete také Couchsurfing.

Cesta do Vratislavi

Z Prahy do Vratislavi se dopravíte se společnostmi EurolinesTiger Express, Simple Express nebo PolskiBus.

[start][odlet]Vratislav[/odlet][mezikrok][wro][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-04-02T13:23:13+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vyvonka
vyvonka
před 8 lety

Poraďte, prosím, jak mám dokoupit zavazadlo. Letenky už máme a vezeme stan, tyče, kolíky...

Avatar uživatele ladislavsita
ladislavsita
před 8 lety

Ahoj, nabídky na lety z Polska do Osla jsou dlouhodobě super, bohužel cestování přímo po Norsku stojí majlant. Co se mi vyplatilo před 4 lety byl lístek na vlak "minipris" předem koupený za 199 NOK(nyní 249 NOK) na konkrétní spoj. Je jedno jak daleko jedete, stojí to pořád 249 NOK když se koupí 2-3 měsíce předem. To se vyplatí třeba Torp/Rygge - Trondheim. Nicméně na cestování do Osla nebo poblíž již ne. Nevíte zda existuje nějaký plošný lístek, třeba na 3-4 dny bus nebo vlak s kterým by se dalo cestovat libovolně? Něco jako u nás celodenní lístky pro jednotlivé kraje.

Avatar uživatele krouzelo
krouzelo
před 8 lety

http://www.haraldsheim.no/ My bydleli v Haraldsheim, ve více lidech celkem levné a kousek do centra Osla.

Avatar uživatele piwkovah
piwkovah
před 8 lety

My jedeme 27-30.6. takže kdyby někdo jel z Prahy do Wroclawi, dejte vědět :)

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 8 lety

Dave (a spol :)), mám otázku k letenkám do Norska, tak se zeptám tady pod Oslem. Na začátek srpna budu potřebovat letenku do Bergenu, nejdřív jsem počítala s Norky z Prahy, ale ty ceny nejsou zatím úplně friendly. Další možnost je Bergen s Wizzem z Katowic, ten termín 6. 8. je za celkem přijatelnou cenu, ale to už bych tam skoro potřebovala být. 4.-5. 8. by to bylo lepší, ale přizpůsobím se levné ceně. Moje otázka je, má smysl čekat, jestli zlevní? Vím, že u Ryanairu je to tak ty dva měsíce předem nejlepší, ale u těch Norků jsem koukala na cenový kalendář a občas tam bleskla nějaká levnější cena i třeba v září, tak si nejsem jistá, jestli mají v tomhle stejnou politiku. Navíc bych brala kufr + krosnu, což u Wizzu (podle toho, co jsem slyšela) můžu dát jako jedno zavazadlo, když to pěkně zafólijuju k sobě a nepřekročím rozměry ani váhu. Moje otázka tedy je: počkat, jestli Norci nebo Wizz zlevní? Nebo radši koupit už teď?

Avatar uživatele lukas_5
lukas_5
před 8 lety

Ahoj Katherine, u Norwegianu to bývá tak, že cena stoupá s ubývajícími místy a akcí bývá poskrovnu, u Wizzairu se nedá cenový vývoj předvídat, ale držel bych se toho, že jde o letní-exponované období, proto bych se přikláněl k variantě, že cena půjde spíše nahoru. U těch "Norků" ještě zvaž odlet z Krakova, je větší výběr termínů, samozřejmě je tam i ten tvůj. I se zavazadlem k odbavení v obou směrech by ses měla vlézt do 160 €

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 8 lety

Lukáši, díky moc za tip, přiznám se, že Norci z Krakowa mi nějak utekli. Polsko mám za rohem, takže to je dost dobrá varianta :))

Avatar uživatele pavlajir
pavlajir
před 8 lety

Kolem Osla nic moc není. Je potřeba jet na Fjird, příroda je krásná. Města v Norsku jsou malebna, ale památek moc neni, navic je v Norsku pro nás draho. Pres net se dají koupit levné lístky na vlak a vyrazit. Na místě se člověk nedoplati.

Avatar uživatele vyvonka
vyvonka
před 8 lety

Letíme 25.6.- 30.6. 2 osoby. Jede někdo z Prahy do Wroclawi autem? Díky

Avatar uživatele ahojky011
ahojky011
před 8 lety

Čo zaujimaveho vidiet v okoli osla? Potrebujem co najlacnejsie ubytko pre 3 osoby v osle alebo okolie na 26.4-27.4 dik :D

Avatar uživatele Silviehrusko
Silviehrusko
před 8 lety

doporučuji jižně město Fredrikstad, kousek od tama se da dojit az v mori a jsou tam moc krasne ostruvky, lodky,chaloupky...

Další akce