Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Zajímavou nabídku v podobě charterových letenek se letos rozhodla znovu nabídnout cestovní kancelář Čedok. Zpáteční letenky z Prahy či Brna do italské Kalábrie nabízí za 2.990 Kč v jediném termínu 12. až 19. července. V Kalábrii naleznete několikakilometrovou pláž, na které si každý urve své místo.

Doporučuji využít železniční trasy podél pobřeží a procestovat Kalábrii, zavítat můžete i do městečka Tropea, viz náhledové foto.

  • Praha / Brno - Lamezia Terme za 2.990 Kč rezervuj >>
  • Termín: 12. - 19.červenec
Dostupnost do vyprodání posledních míst. V ceně je taktéž zahrnuto klasické zavazadlo s hmotnostním limitem 15 kg. Pro rezervaci více letenek, je nutné kliknout na "Přidat pokoj".

Hotel u pláže od 7 tisíc

Nabídka ubytování je v tomto případě velmi příznivá, z dostupných nabídek lze vybírat mezi rodinnými apartmány až po tří hvězdičkové hotely podél pláže v cenách od 7 do 10 tisíc za týden pobytu a dvě osoby, mnohdy i se snídaní. Nabídku najdete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr.sestak
petr.sestak

Chytl jsem jednu letenku, potřebuji druhou. Nebude někdo z vás nezávaznou rezervaci pouštět? :-)

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
A už tam budem?
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Hurá za zážitky!
Ragusa
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie