Jak akci využít?

Zajímavou nabídku v podobě charterových letenek se letos rozhodla znovu nabídnout cestovní kancelář Čedok. Zpáteční letenky z Prahy či Brna do italské Kalábrie nabízí za 2.990 Kč v jediném termínu 12. až 19. července. V Kalábrii naleznete několikakilometrovou pláž, na které si každý urve své místo.

Doporučuji využít železniční trasy podél pobřeží a procestovat Kalábrii, zavítat můžete i do městečka Tropea, viz náhledové foto.

  • Praha / Brno - Lamezia Terme za 2.990 Kč rezervuj >>
  • Termín: 12. - 19.červenec
Dostupnost do vyprodání posledních míst. V ceně je taktéž zahrnuto klasické zavazadlo s hmotnostním limitem 15 kg. Pro rezervaci více letenek, je nutné kliknout na "Přidat pokoj".

Hotel u pláže od 7 tisíc

Nabídka ubytování je v tomto případě velmi příznivá, z dostupných nabídek lze vybírat mezi rodinnými apartmány až po tří hvězdičkové hotely podél pláže v cenách od 7 do 10 tisíc za týden pobytu a dvě osoby, mnohdy i se snídaní. Nabídku najdete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr.sestak
petr.sestak

Chytl jsem jednu letenku, potřebuji druhou. Nebude někdo z vás nezávaznou rezervaci pouštět? :-)

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 51%
A už tam budem?
ušetříš až 35%
Tam to bude krásný!
4481 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie