Chybové letenky do Austrálie, Oceánie a na Nový Zéland od 14.990 Kč.

Jak akci využít?

Chybná cena letenek 5* aerolinky Etihad Airways směrem do Austrálie a na Nový Zéland se právě objevila v rezervačních systémech. Opodál nezůstává ani exotika v podobě ostrovů v Oceánii v čele se Šalamounovo ostrovy. Zpáteční letenku z Mnichova pořídíte již za 14.990 Kč, a to na velmi benevolentní časové období od října do června příštího roku.

V závislosti na chybně naceněném tarifu je cena platná do aktualizace a poté budou nevystavené letenky rušeny – plaťte proto kartou ihned.

Austrálie

  • Mnichov – Brisbane za 14.990 Kč rezervuj >>
  • Mnichov – Sydney za 15.346 Kč rezervuj >>
  • Mnichov – Adelaide za 18.411 Kč rezervuj >>
  • Mnichov – Cairns za 18.564 Kč rezervuj >>
  • Mnichov – Canberra za 19.300 Kč rezervuj >>
  • Mnichov – Launceston (Tasmánie) za 19.920 Kč rezervuj >>
  • a spoustu dalších destinací napříč Austrálií, např. Ayers Rock, Darwin, Hamilton Island aj.
Nový Zéland Lze zvolit i tzv. open–jaw variantu, tedy s rozdílným místem příletu/odletu. Např. Auckland+Wellington.

Oceánie

  • Odlety do 30.6.2017 (mimo Vánoc a Velikonoc)
  • Maximální pobyt 1 měsíc
  • Platnost do aktualizace či vyprodání tarifu T a E
V ceně letenky je zahrnuto jedno zavazadlo o maximální váze 23 kg.

Do Mnichova

Ideální dopravou budou autobusy Flixbus, které jezdí cestu Praha – Mnichov/letiště přes noc při ceně 479 Kč za jeden směr. Při cestě zpět můžete využít služeb Českých drah z blízké stanice Freising, kam se z letiště dostanete autobusem číslo 635. Jízdenka Freising – Praha začíná na 386 Kč přes e-shop ČD.

Alternativou je spolujízda, kterou si v rychlosti vyhledáte na evropském portálu Blablacar.cz.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele poristm

Díky moc. Koupeno do Sydney.

Avatar uživatele kijinka7

áchjo...než jsme vybrali destinaci a ubytko a vše tak je to pryč strašná škoda myslíte že ještě něco podobného bude směr, Samoa, Fidži, Vanuatu, Šalamounské ostrovy a podobně v termínech cca únor-březen???? tohle jsme fakt prokaučovali :(

Avatar uživatele Libor_S

Proč jste vybírali ubytko dřív než letenku? Mimo sezónu byste v těch ubytkách byli nejspíš sami. Rezervace je zbytečná. I v sezóně je třeba u takovýchto chybových tarifů řešit nejdřív letenku.

Šalamounovy ostrovy, Vanuatu i Vánoční ostrov tu je poprvé v historii a ještě včera bych vám s klidem řekl, že sem akce nikdy nebudou. Samoa a Tonga se občas objeví, nicméně max 2x do roka.

Avatar uživatele kijinka7

tak to je v háji to mě mrzí :( no koukali jsme jaké jsou i ceny ubytování a tak no...tak to je velikánská škoda.

Avatar uživatele aneta.podhorna

Ahoj, je nejak mozne koupit misto priletu jinde nez misto odletu (napr.prilet Auckland, odlet Wellington/Christchurch) ?

Ano, je to v příspěvku napsáno pod NZ. Nicméně teď už je tarif opraven.

Avatar uživatele Tomik

Mně např. Brisbane za 15 tis. pořád funguje.

Avatar uživatele aneta.podhorna

:-D nojo, nevsimla jsem si..tak priste budu rychlejsi, dik

Avatar uživatele john_kryspin

Sakra, Mnichov – Queenstown už je pryč. :(

Avatar uživatele honza

super akce! super práce, chlapi! .. i když nevyužiji .-)

Avatar uživatele jana.scamburova

Ahoj, prosím, jaký je poplatek za to, když bych chtěla dobu odletu prodloužit cca na rok? :D Je to vůbec možné? Díky moc

Ahoj, obecně se nedá koupit letenka víc než 331 před odletem a něco jako letenka s otevřeným datem návratu už prakticky neexistuje. Takže pokud nevíš přesně datum návratu, řešením bude asi koupě letenky v této akci s tím, že zpáteční let nevyužiješ (vyjde levněji než koupě jednosměrné letenky, za nenastoupení na zpáteční let se neplatí žádná "pokuta"). A reálnou cestu zpět řešit až budeš vědět přesné datum. Běžná cena jednosměrné letenky z Austrálie do Evropy může být kolem 18-20.000 Kč. Pokud víš přesné datum návratu, aktuálně lze koupit zpáteční letenka cca do konce září 2017 za necelých 30.000 Kč.

Lze koupit i na delší dobu s tím, že se dá poznámka dopravci a datum návratu se upřesní později. Cena je ale stejně v tomto případě vyšší než 2 jednosměrné. :) Jen pro upřesnění.

Avatar uživatele Libor_S

Tak to už je lepší si koupit letenku s návratem co nejpozději a pak si asi za 3500 Kč (nebo podobně podle tarifu) posunout termín na později, pokud to tarif umožňuje a je v té době platný (to lze zjistit předem). Platnost letenky je ale vždy max. 1 rok, pokud vím.

Avatar uživatele Piry

Ahoj, nasel ny se tam prosim i Perth? Dekuji

Avatar uživatele letenky

A co opačně, potřeboval bych z Brisbane domů a zase zpátky?

Avatar uživatele jstrnad1

Díky za tip. Přidá se někdo na Samou v březnu? 2.3.-29.3. Zajímavé, že se letenky nedají najít (nebo ne tak lehce) i jinde :)

Avatar uživatele veronika.wx

Zrejme jsem pres vas koupila svoji prvni letenku mimo Evropu. wow :)

Děkujeme za důvěru! :)

Avatar uživatele ales.mucha

Ahoj, díky za super nabídku. Jen přemýšlím, jak zůstat déle. Chtěl bych dát měsíc v Austrálii a měsíc na Zélandu. Nějaká rada, nápad na letenku s delším pobytem? Přemýšlím i nad tím, že koupím letenku na Zéland a zpátky do Evropy a pak zase do Austrálie a zpět v té vaší nabídce, ale přijde mi to dost ujeté. Díky za radu.

Avatar uživatele stavbaVA

Koupeno. Díky Dave!

Avatar uživatele kucka.2

Zdravím, nějaká letenka do Christchurch za takovou cenu v půlce února 2017 a zpět někdy v březnu by nebyla? Děkuji

max pobyt 1 měsíc, pak by neměl být problém.

Avatar uživatele zigi

Hm, tak uz je to pryc :-( Nez jsem stihl dat rezervovat, tak letenka byla nedostupna...

Jen vyprodaný termín, mrkni po dalším.

Avatar uživatele her20ub

Caute kluci, diky za super nabidku. Byl by tam nejaky termin smer Wellington odlet mezi 23.1-5.2, zpet cerven? Popr. jake jsou poplatky za neabsolvovani zpatecniho letu do CR pokud by byla doba pobytu jen mesic?? Diky

Délka pobytu skutečně 1 měsíc, doplnil jsem. Jinak poplatek za nenastoupení je nulový, prostě ti propadne a je to :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To budou fotky!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Fidži  

Tropický ráj uprostřed Pacifiku

Fidži (anglicky Fiji, fidžijsky Matanit ko Viti) naleznete 2.600 kilometrů východně od Austrálie a asi 1.800 kilometrů od Nového Zélandu. Nejbližším sousedem je ostrov Samoa ležící asi 700 kilometrů severovýchodním směrem.

Pacifický ráj jménem Fidži si získá srdce všech cestovatelů svými nádhernými souostrovími s nekonečně dlouhými bílými plážemi, azurově modrou vodou, barevnými korály a panenskou přírodou. Na slunečných plážích lemovaných kokosovými palmami potkáte srdečné místní obyvatele, kteří mají úsměv stále na tváři a rozhodně nikam nespěchají.

Průvodce pro Fidži

Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie

Zavřít
Ikona pinu
Nový Zéland  

Země Pána prstenů a skvostné přírody

Nový Zéland (anglicky New Zealand, maorsky Aotearoa) je stát v jihozápadní části Tichého oceánu (Pacifiku). Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2.000 km vzdálená Austrálie.

Různorodá země plná mohutných hor, krásných pláží, lesů a pralesů, plání a pouští. Najdete zde opravdu vše, co vás napadne. Kromě spousty adrenalinových sportů, které je zde možné vyzkoušet, si můžete projít ty nejkrásnější treky z celého světa, u nichž budete ohromeni krásou místní přírody. Matka příroda si tu opravdu vyhrála!

Průvodce pro Nový Zéland

Zavřít
Ikona pinu
Samoa  

Ostrov, kde čas není veličinou

Samoa (dříve Západní Samoa) je ostrovní stát v jižní části Tichého oceánu, který se nachází v Polynésii přibližně napůl cesty mezi Novým Zélandem a Hawaií. Společně s Americkou Samoou tvoří Samojské souostroví.

Ostrov byl izolovaný od vývoje civilizace a nejen geograficky, ale také kulturně. Nezávislost na Novém Zélandu získala Samoa v 1962. Ostrovy jsou vyhledávaným dovolenkovým cílem mnoha Zélanďanů a Australanů, pro něž je Samoa něco jako pro Čechy Chorvatsko nebo Itálie. Poměrně malá rozloha státu je vynahrazena rozmanitostí krajiny. Ostrov je sopečného původu a je lemován korálovými útesy, které jsou ideální na šnorchlování.

Průvodce pro Samoa

Zavřít
Ikona pinu
Šalamounovy ostrovy  

Země blonďáků a válečné turistiky

Španělský mořeplavec Álvaro de Mendaña de Neira mylně pojmenoval ostrovy Islas Salomón („Šalomounovy ostrovy“). Předpokládal, že zde najde velké bohatství, a proto je pojmenoval po bohatém biblickém králi Šalomounovi.

Průvodce pro Šalamounovy ostrovy

Zavřít
Ikona pinu
Vanuatu  

Návštěva u lidojedů 

Návštěva tropického souostroví Nové Hebridy (dnes Vanuatu) tak trochu připomíná výpravu do středověku. Kde jinde máte možnost podívat se do jícnu ještě činné sopky nebo popíjet opojnou kávu s lidojedem (kanibalismus se zde praktikoval ještě po druhé světové válce).
Při návštěvě souostroví rozhodně nezapomeňte na ostrov Tanna – budete mít zážitek na celý život. Vanuatu je místem vzniku kultu Cargo.

Souostroví Vanuatu leží uprostřed Tichého oceánu a jeho vzdálení sousedé jsou Nová Kaledonie, Šalamounovy ostrovy a Fidži. Do Austrálie to mají domorodci zhruba 1.400 km. Vanuatu leží v časovém pásmu + 11 hodin a není zde zaveden letní a zimní čas. 

Průvodce pro Vanuatu