Srí Lanka - rybáři

ČSA: letenky na Srí Lanku / do Thajska - 12.981 Kč.

22 komentářů
2013-11-01T00:16:16+01:00

O akci

Zimní dovolenou na bílých plážích v Indickém oceánu si můžete dopřát s šálkem pravého cejlonského čaje. Při návštěvě Srí Lanky neopomeňte prozkoumat starobylé město Kandy či sloní sirotčinec Pinnawala.

V aktuální promo akci láká tuzemský dopravce ČSA k návštěvě Kolomba s cenou zpáteční letenky 12.986 Kč. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 23 kg. Alternativně se lze vydat na cestu do thajského Bangkoku.

Všechny dostupné termíny jsou zobrazeny v tomto kalendáři. Více destinací zde.

Vízum na Srí Lanku není požadováno, je však nutné zaplatit poplatek ve výši 20$ prostřednictvím online systému nebo 25$ na mezinárodním letišti v Colombu. Vízum do Thajska taktéž není nutné vyřizovat. Občané ČR mohou vstoupit do Thajského království na max 30 dní bez víz.

letenky srí lanka

Stop-over v Abu Dhabi

V rámci tohoto tarifu je možné podniknout i stop-over (pobyt delší 24 hod.) ve Spojených Arabských Emirátech. Rezervaci provedete skrz náš rezervační systém. Letenky se stop-overem stojí 13.641 Kč: Stop lze samozřejmě navolit i při zpáteční cestě. Poplatek za transitní vízum činí 68$ / 1.290 Kč. S vyřízením Vám pomůže ČSA / víza.

letenky bangkok

Levné hotely, jídlo a nezapomenutelné zážitky

Na dovolenou na Srí Lance budete jistě vzpomínat jen v dobrém - ostrov čaje můžete prozkoumat za ceny, které nabízejí cestovky v klasických evropských letoviscích.

Nejlevnější nabídka dvoulůžkových pokojů v ověřených hotelech začíná na 561 Kč – Colombo hotely. Vydáte-li se do turisty méně vyhledávaných oblastí, ušetří a navíc budete mít ještě lepší zážitky díky nespoutané přírodě. Pro prozkoumávání vnitrozemí se může hodit ubytování ve městě Kandy, které začíná na 280 Kč za pokoj!

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-01T00:16:16+01:00

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele salebra37
salebra37
před 8 lety

ahoj shanim letenku praha srilanka prosim, nejlepe s pitbullem dekuji za radu.niki

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 8 lety

Ahoj Nikolo, jaký je termín plánovaného odletu a příletu? Klasika z Prahy vychází kolem +-15k Emirates. https://www.cestujlevne.com/rady-tipy/letani-se-zviraty/, http://www.emirates.com/cz/czech/help/faqs/faqdetails.aspx?faqid=193426

Avatar uživatele premac
premac
před 9 lety

Ahoj Dave, prosím Tě, věděl bys o podobné nabídce s odletem okolo Vánoc? Odlet Praha nebo okolí a bud návrat do Prahy okolo 5.1.2014 a nebo rovnou ze Srí Lanky odlet do Bangkoku a pak návrat až v únoru-začátek. Moc díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, Vánoce nepůjdou - https://www.cestujlevne.com/letenky-pres-vanocni-svatky-asie-15-652-kc/

Avatar uživatele dadley
dadley
před 9 lety

Ahoj Dave, prosím tě našla by se nějaká výhodná letenka do Bangkoku s odletem z Prahy v termínu nejdřív 31.ledna a návrat do Prahy nejpozději 28.února délka pobytu 21 dní Děkujeme :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj, z Prahy pouze za 16tis. - http://bit.ly/1fvxoWe, 2tis. se dají srazit s příletem do Vídně- http://bit.ly/17YKiuh

Avatar uživatele miskamoje
miskamoje
před 9 lety

Dave,potřebovala bych akutně co nejvýhodnější letenku z Kolomba do Prahy či okolních evropských měst.Pro tři osoby nejlépe 14.2. + - 2 dny.Jde pouze o jednosměrnou letenku. Děkuji Míša

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Míšo, nejlevnější letenku najdeš na Etihad.com a cena začíná na 9.350 Kč (64.350 LKR, záleží na datu). ;) Jo a je to let Colombo - Mnichov. Odtud busem do Prahy za 500 Kč.

Avatar uživatele m.baranykova
m.baranykova
před 9 lety

Dave, děkujeme!!! Odlet 14.11. do Bkk návrat 26.11. do Abu Dhabi a po třech dnech v Abu zpět do Prahy, celková cena pro dva 27.282! Super práce! Díky!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Rádo se stalo, užijte si cestu Míšo! ;)

Avatar uživatele tomikmrazek
tomikmrazek
před 9 lety

Ahoj pánové, chtěl jsem se zeptat jestli nemáte v merku nějakou podobnou nabídku s promo kódem jako ted bylo u BA na dálkové lety? Potřebuju z Prahy do Los Angeles dne 13.11 a zpět 17,18,19,20,21,22 Prosinec Díky za info

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Co využít open-jaw letu s návratem do Londýna ;) http://bit.ly/1ctm0bC

Avatar uživatele john.doe7
john.doe7
před 9 lety

Ještě jedna otázka, dříve jsem zde četl, že vízum do Dubaje stojí kolem 4tisíc korun, ty jsi výše psal 68 dolarů. Jak je to s vízem například na dva dny?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Když se cestuje do SAE s jinou, než domácí aerolinkou tak jsou víza právě takto drahá - 4tis., letíš-li ale s Emirates nebo Etihadem (s kterými právě spolupracuje ČSA) jsou víza dost zvýhodněné. V tomto případě se na transitní vízum dosáhne za 68$ (max 96 hodin) ;)

Avatar uživatele john.doe7
john.doe7
před 9 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné v listopadu nebo prosinci letět na Sri Lanku se stop-overem například v Dubai nebo jinde. Děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Tibor, díky za pobídnutí.. Ano, lze si udělat stop-over v Abu Dhabi, odkud můžete samozřejmě přejet i do Dubaje. Cena by měla být stejná, ovšem realita je o pár deseti korun dražší - http://bit.ly/1f7ClEj Rezervovat samozřejmě můžete přímo přes ČSA, čímž dosáhnete o 225 Kč nižší ceny / osoba. Nezapomeňte ještě na nutnost transitního víza za 68$, s čím Vám pomůže přímo čsa - http://bit.ly/csa-viza

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Beru zpět, ČSA neumožňuje poskládat takovouto cestu, takže rezervace pouze přes náš portál.

Avatar uživatele john.doe7
john.doe7
před 9 lety

Děkuji za info. Letenky si tedy můžu rezervovat přímo na vašem portálu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ano, přesně tak. Zde je příkladový termín - http://bit.ly/1f7ClEj pokud se hodí spíše jiný, není problém ;) stačí nadhodit termín.

Avatar uživatele john.doe7
john.doe7
před 9 lety

Ok, zkusím si to navolit na listopad nebo prosinec, ještě jednou díky.

Avatar uživatele petr969_1
petr969_1
před 9 lety

Tibor: Daleko přehlednější s kalendářem volných termínů to máš přímo přes web ČSA: http://www.csa.cz/cs/portal/cz_ozz/cz_special_offers.htm

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Petře zde je řeč o letence Praha - Abu Dhabi - Kolombo - Praha, tu u ČSA nenajdeš ;)

Další akce